Kas sulle meeldib Mystical Santa Megaways?

Mängi pärisrahaga Mängi tasuta
Mängima!

Parimad eesti kasiinod

100€ + 50 WinSpins
Liitu nüüd!
200% kasiino boonus kuni 100 eurot
Liitu nüüd!
50 tasuta spinni
Liitu nüüd!
Konto registreerimine pole vajalik
Liitu nüüd!
1000€ + 100 boonus keerutust
Liitu nüüd!

Mystical Santa Megaways

Tundub, et mängutootjal Stakelogic on selle aasta pühadeperioodiks meie jaoks valmis mõeldud midagi eriti huvitavat. Nad on toonud turule jõuludest inspireeritud kujundusega slotika Mystical Santa Megaways. Lisaks tavapärasele jõuluteemalisele graafikale on see mäng aga lisaks ka suure volatiilsusega, kõrgete väljamaksete ja rohkete lahedate funktsioonidega.

Mystical Santa Megaways slotika detailid ja RTP

Mystical Santa Megaways slotimängul on kuus rullikut 117 649 võiduliini süsteemiga, mis on teinud Megaways mängumootori väga kuulsaks. Mäng maksab hästi, kuni 9720x algpanusest ja RTP on 96,11%. See on väga huvitav keskmise volatiilsusega slotikas just jõulupühade jaoks. Mängus on tavalised ja kordajaga wildid, kaskaadis rullikud, juhuslikud päkapiku poolt antavad kingitused, scatter jõulupuud ja tasuta keerutused koos kasvavate kordajatega.

Panused ja võidud

Mystical Santa Megaways slotikas lubatud panused lähevad vahemikku 20 senti kuni 20 eurot ja eeldatavad väljamaksed peaksid olema kuskil 9720x panusest, mis on rohkem kui piisavalt, et mängijaid selle slotika vastu huvi tundma panna. Seda isegi siis kui see ei oleks juba suurepärase Megaways mängumootoriga.

Mängu volatiilsust peetakse keskmiseks, mis on samuti hea uudis, kuna Mystical Santa Megaways mängul on sedasi võimalikud ülisuured väljamaksed.

Mystical Santa Megawaysi slotika funktsioonid

Megaways funktsiooniga mängus varieerub igal rullikul olevate sümbolite arv ja nii ei saa kunagi ennustada, kui edukas keerutusvoor parasjagu tuleb. Võimalik, et võidad paarsada võiduliini aga võid saada neid ka kümneid tuhandeid. 

Mängu suur potentsiaal tuleneb peaasjalikult sellest loogikast, kuid samal ajal on mängul ka kõrge volatiilsus. Kaskaadis rullikud tagavad, et saad mängus ka taaskeerutusi, eemaldades rullikutelt võidusümbolid ja asendades need uutega.

Wild sümbolitel on kaks varianti, tavalised ja  kordajatega wildid. Mõlemad toimivad tavaliste sümbolite asendajatena, kuid viimased võivad võitudele rakendada ka juhuslikku kordajat, mille suurus on kuni 10x.

Juhuslikud funktsioonid võivad tulla päkapiku kaudu igal hetkel, kui sa rullikuid keerutad. Päkapikk viskab rullikutele kingitused ja need võivad sisaldada täiendavaid juhuslikke wilde, mitut sobivat sümbolit, tasuta keerutusi või kordajaga wilde ühel kolmest keskmisest rullikust.

Samuti saad tasuta keerutusi ja nende käivitamise nõue on 4-6 scatter jõulupuu saamine rullikutele. Võidad 12, 17 või 20 tasuta keerutust, sõltuvalt scatterite arvust. Kordajad alustavad tasemelt 1x, kuid tõusevad ühe võrra iga kord, kui päkapikk ilmub.

Kokkuvõte slotikast Mystical Santa Megaways

Mystical Santa Megaways slotimängu väljamaksed on üsna kõrged ja kuigi need ei saavuta teistes seda tüüpi mängumootorit kasutavates slotikates leitavat kõrgust on see mäng siiski suurepärane valik oma talvepuhkuse veetmiseks. Jõulud on imede aeg ja meil kõigil on võimalus tänu sellele slotikale võita imeline summa raha oma mängukontole.

Soovitame kõigil oma klientidel mängida vastutustundlikult ja pidada meeles, et kasiinomängud on mõeldud eelkõige meelelahutuseks. Me ei soovita kasutada kasiinos mängimist sissetuleku teenimise allikana. Kui tunned, et mängud ei paku enam lõbu ja Sul tekivad sõltuvuslikud nähud, soovitame otsida professionaalset abi.

Olybet
 • Tervitusboonus
  200% kuni 200€ + 600 tasuta spinni
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
PAF
 • Tervitusboonus
  50 tasuta spinni
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Nutz
 • Tervitusboonus
  100€ + 50 WinSpins
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Betsafe
 • Tervitusboonus
  200% boonus + kuni 500 tasuta spinni
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!