Kas sulle meeldib Lord of the Ocean?

Mängi pärisrahaga Mängi tasuta
Mängima!

Parimad eesti kasiinod

100% kuni 400€ ja tasuta keerutust
Liitu
350 tasuta keerutust
Liitu
252% kuni 3500 € + 50 keerutab
Liitu
1000€
Liitu
100% kuni 500€ ja 100 tasuta keerutust
Liitu
300 tasuta keerutust
Liitu
3000 € + 225 tasuta keerutust
Liitu
120€ + 120 tasuta spinni
Liitu
1000€
Liitu
600€
Liitu
100% kuni 400€ või 25€ kasiinokindlustus
Liitu
200 tasuta keerutust
Liitu
100% kuni 200€
Liitu
50 tasuta spinni
Liitu
500€ ja 200 tasuta spinni
Liitu
1000€
Liitu
100€ + 50 WinSpins
Liitu
Tee sissemakse, et saada igakuiseid boonuseid
Liitu

Lord of the Ocean

Meile meeldivad loodusteemalised slotikad ja seepärast saab meie saidil tähtsa koha ka Novomaticu põnev slotikas Lord of the Ocean. Looduslikele elementidele on selles mängus juurde põimitud ja Rooma ja Kreeka mütoloogiast tuntud kujud.

Novomaticu slotikad kipuvad olema sarnase graafilise kujundusega – kenad ja viimistletud, aga kriitilisema vaatleja meelest ehk veidi ühetaolised. Mängulise poole pealt pakub Novomatic aga alati ainult parimat ja see slotikas pole erand. Mängus on 5 rullikut ja 10 võiduliini.

Olulisemateks sümboliteks on samblaga kaetud Poseidoni kuju, uppunud aardekirst ning mõned jumalatega sümbolid. Väiksema väärtustega sümbolid on 10, J, Q, K ja A. Mängus on ka nii wild- kui ka scatter-sümboli funktsiooni täitev kuldornamendi sümbol.

Boonusvoorud

Tasuta spinnid

Lord of the Ocean slotis on vaid üks boonusvoor – tasuta spinnide voor. Selle teenimiseks pead tavavoorus spinnima ükskõik millistele positsioonidele vähemalt kolm kuldset scatterit. Kui see Sul õnnestub, teenid kümme tasuta spinni, mille alguses valitakse välja üks sümbol, mis saab laienevaks ja annab Sulle rohkem võiduvõimalusi. Mida väärtuslikum sümbol laienevaks sümboliks saab, seda rohkem võite saad teenida.

Tasuta spinnide voor ongi selle mängu kõige magusam osa ja seepärast soovitame Sul boonuse saamiseks mängida alati maksimaalse kümne võiduliiniga.

Meie otsus

Kui Novomaticu slotid Sulle üldiselt meeldivad, meeldib Sulle ka Lord of the Ocean. Selle sloti stiil on Sulle tuttav ja loomulikult on ka mängu käik väga äge ja lõbus. Kritiseerida võib seda, et boonusvoore tahaks rohkem näha.

Kui tahad Lord of the Ocean slotti päriskasiinos proovida, vajuta ülaloleval rohelisel nupul. Aga enne proovi mängu kindlasti meie saidil tasuta, et sellega piisavalt tuttavaks saada!

Soovitame kõigil oma klientidel mängida vastutustundlikult ja pidada meeles, et kasiinomängud on mõeldud eelkõige meelelahutuseks. Me ei soovita kasutada kasiinos mängimist sissetuleku teenimise allikana. Kui tunned, et mängud ei paku enam lõbu ja Sul tekivad sõltuvuslikud nähud, soovitame otsida professionaalset abi.