Kas sulle meeldib King Maker?

Mängi pärisrahaga Mängi tasuta
Mängima!

Parimad eesti kasiinod

300 tasuta keerutust
Liitu
350 tasuta keerutust
Liitu
100% kuni 200€
Liitu
200 tasuta keerutust
Liitu
100% kuni 400€ ja tasuta keerutust
Liitu
50 tasuta spinni
Liitu
100% kuni 400€ või 25€ kasiinokindlustus
Liitu
500€ ja 200 tasuta spinni
Liitu
120€ + 120 tasuta spinni
Liitu
1000€
Liitu
350€ + 100 boonus keerutust
Liitu
100€ + 50 WinSpins
Liitu
Tee sissemakse, et saada igakuiseid boonuseid
Liitu

King Maker

Valmistu slotirännakuks otse keskaegse maailma südamesse! Selle mängu tootjaks on Big Time Gaming, mis on pühendunud täielikult innovatsioonile. Nad on alati soovinud muuta viisi, kuidas me mängime slotikaid ning pakkuda värskeid üllatusi. Ja see on neil taaskord õnnestunud King Maker slotika näol, kus on võiduvõimalused üüratud. Siiski peavad mängijad arvestama, et need tippvõidud tulevad suurema volatiilsuse arvelt.

5 rulliku ja jahmatava 16 807 võiduliiniga King Maker pakub võimalust teha panuseid vahemiku 20 senti kuni 20 eurot. Kogu mäng põhineb sama tootja välja mõeldud Megaways™ mehhaanikal. Nimelt võib iga keerutuse tulemusena iga rullik maanduda suvalisse kohta 2 kuni 7 sümboli vahemikus. Just sealt tuleb ka niivõrd suur võiduliinide arv. Kui seitse sümbolit langeb igale rullikule, siis kokku tulebki 16 807 võiduvõimalust.

Slotika üldine temaatika on selline, mida ootaksidki ühelt tasemel keskaegselt slotimängult. Võimas kindlus, kuninglikud sümbolid ja tagataustal kaugemalt paistvad lumiste tippudega mäed. Madala väärtusega sümbolid on vahemikus 9 kuni A. Kõrgema väärtusega sümbolid on värvilised kalliskivid: rohelised, punased, sinised ja lillad. Just viimane on kõige väärtuslikum. Saades kõrvuti rullikutele 5 lillat kalliskivi, teenid esialgsest panusest 10-kordse summa.

Boonusvoorud ja funktsioonid

Selle slotika üks olulisi funktsioone on Gem Multiplier (Kalliskivide Kordaja). Rullikutest vasakul pool seisab kuninglik riie, kuhu peale ilmuvad kordistajad alates 1x. Kui saad viis samasuguse kalliskivi kombinatsiooni, siis see kordistaja läheb ühe võrra suuremaks. Ja nii igal korral. Näiteks saades kõikide viie rullikute peale viis sinist kalliskivi, siis tõuseb kordistaja 1x pealt 2x peale.

Muidugi tekib siinkohal õigustatud küsimus: mis kasu on Kalliskivide Kordajast? Sellel baasmängu funktsioonil on oluline mõju tasuta keerutuste boonusmängule. Boonusmängu pääsed, kui korraga ilmub slotiväljale 3, 4 või 5 kuninga krooniga scatter-tüüpi sümbolit. Vastavalt teenid 7, 12 või lausa 20 tasuta keerutust.

Seejärel viiakse sind aardekambrisse, kus kõik Kalliskivide Kordajad muutuvad algseks võidukordistajaks. Samuti on samaaegselt avatud iga keerutuse ajal täielik rullikute komplekt. Ja kui sellest pole veel küllalt, siis kalliskivide kogumine ja scatterite kasutus toimib tasuta spinnide ajal täpselt samamoodi nagu baasmängus. Niiviisi tähendab see, et boonusvoor tasuta keerutustega võib päris pikaks kujuneda.

Meie otsus

Astu keskaegsesse maailma koos slotikaga, mis on loodud ühe uuendusmeelsema kasiinotarkvara tootja poolt! Ees ootavad Kalliskivide Kogujad, mis annavad tasuta keerutuste boonusvoorus paraja tõuke võidukordistajate suurusele. Samuti võid kasu lõigata scatter-sümbolitest, mis annavad isegi boonusmängus jooksvalt tasuta spinne.

Üks erilisemaid omadusi King Makeri slottide juures on võiduvõimaluse arv. Nimelt on kasutusel Megaways™ mängumootor, mis annab innovatiivse värskenduse tavapärasele võiduliinide loogikale. Selle tulemusena saad hullupööra erinevaid võiduliine, mille tulemusel kasvavad potentsiaalsed võidud lausa kosmiliste numbriteni.

Soovitame kõigil oma klientidel mängida vastutustundlikult ja pidada meeles, et kasiinomängud on mõeldud eelkõige meelelahutuseks. Me ei soovita kasutada kasiinos mängimist sissetuleku teenimise allikana. Kui tunned, et mängud ei paku enam lõbu ja Sul tekivad sõltuvuslikud nähud, soovitame otsida professionaalset abi.