Kas sulle meeldib Hot 4 Cash?

Mängi pärisrahaga Mängi tasuta
Mängima!

Parimad eesti kasiinod

120€ + 1000 tasuta spinni
Liitu
100% kuni 400€ ja tasuta keerutust
Liitu
kuni 300% + 500 spinni
Liitu
600€
Liitu
100% kuni 100€
Liitu
3000 € + 225 tasuta keerutust
Liitu
1000€
Liitu
350 tasuta keerutust
Liitu
252% kuni 3500 € + 50 keerutab
Liitu
1000€
Liitu
100% kuni 500€ ja 100 tasuta keerutust
Liitu
300 tasuta keerutust
Liitu
100% kuni 400€ või 25€ kasiinokindlustus
Liitu
200 tasuta keerutust
Liitu
100% kuni 200€
Liitu
50 tasuta spinni
Liitu
500€ ja 200 tasuta spinni
Liitu
1000€
Liitu
100€ + 50 WinSpins
Liitu
Tee sissemakse, et saada igakuiseid boonuseid
Liitu

Hot 4 Cash

Neoonivärvides retro on tagasi! NoLimit City mängutootja on tõstnud uuesti aktuaalseks neoonselt põneva retromaailma oma Hot 4 Cash slotimängu kuuma kujundusega. See mänguautomaat annab tugevalt edasi kunagist kasiinode maailma, kui slotiautomaadid olid suured ja rasked kolakad, millel küljes raskelt käiv kang.

5 rulliku ja 10 võiduliiniga slotikas on võimalik teha panuseid vahemikus 0.1 kuni 100 eurot. 2019. aastal välja tulnud slotikas ühendab maitsekalt retro ja tänapäevase kujundusega puuviljaslotika. Saadaval on Wild-sümbol, mis saab sattuda ainult kesksele rullikule. Samuti on olemas neli kuuma tsooni rullikutel 2 ja 4. Võid avada Super Spins, Colossal Symbols või Lucky Wheels boonusfunktsioone.

NoLimit City slotikal on erksad visuaalid. Otsi punaseid, siniseid ja rohelisi Number 7 sümboleid, kui jahid suuremaid võite. Samuti on keskmise suurusega võitude jaoks rubiinid, teemandid ja emeraldid. Lisaks kõigele eelnevale võid sattuda madala väärtusega sümbolitele. Nendeks on punased, rohelised ja sinised kirsid.

Boonusvoorud ja funktsioonid

Wild-sümbol Disco võib maanduda ainult ühte kohta: keskmise rulliku keskmine positsioon. Sealt hakkab ta leima 1-4 koha kaugusele, et katta rohkem sümboleid. See võib juhtuda nii horisontaalselt kui vertikaalselt. Wild-sümbol võib eranditult kõiki sümboleid asendada siin mängus.

Iga nurk kesksest 3×3 sektsioonist on Hot Zone (Kuum Tsoon). Selle tsooni tunned ära, kuna see on kaetud hõbedaga. Need kuumad tsoonid aktiveerivad boonusfunktsioone. See erineb paljudest slotikatest, kus sama asi toimib erisümbolite kaudu.

Colossal Symbols on funktsioon, mille tulemusel kaetakse eelpool mainitud 3×3 sektsioon ühe kolossaalselt suure sümboliga. Seejärel toimub esimesel ja viiendal rullikul respinn.

Lucky Wheels funktsiooniga kohtud aga siis, kui saad Kuuma Tsooni neli sama värviga sümbolit. Seejuures pole vahet, mis sümboli kujuga on tegu, loeb vaid värv. Siis kerkib slotiväljale boonusratas, mis koosneb kolmest tasandist. Sisemine ratas keerleb esimesena. Mängija saab ühe kahest võidust: kordaja oma praegusele panusele või liikumise edasi järgmisele ratta osale. Suurima ratta puhul on võimalik võida 1000x summa esialgsest panusest.

Viimaseks on saadaval mängus Super Free Spins võimalus. See aktiveerub, kui sama kuju ja värviga sümbolid satuvad igale Kuumale Tsoonile. Selle tulemusel saad endale 7 deposiidivaba tasuta keerutust. Tasuta spinnide kasutamise ajal iga Kuumas Tsoonis boonuse vallandanud sümbol muutub Sticky Wild-sümboliks. Niiviisi muutub mäng veelgi pöörasemaks ja võiduvõimalused jahmatavamaks!

Meie otsus

Hot 4 Cash on väga kuum mäng, mis oli juba eelnevalt saadaval, ent 2019. aastal sai uue kuue. 96.05% RTP näitajaga slotikas ühendab loovalt retroklassika ja tänapäevase lähenemise puuviljaslotikale.

Boonusfunktsioone on mängus parajalt, mis pakub muidu ilma jooksva sisuliinita slotikale küllaga põnevust juurde. Kuigi jackpoti võimalus antud mänguautomaadis puudub, siis võiduvõimaluse üle just kurta ei saa. Põhiliselt aitab sellele kaasa mitmete lisafunktsioonide olemasolu.

Soovitame kõigil oma klientidel mängida vastutustundlikult ja pidada meeles, et kasiinomängud on mõeldud eelkõige meelelahutuseks. Me ei soovita kasutada kasiinos mängimist sissetuleku teenimise allikana. Kui tunned, et mängud ei paku enam lõbu ja Sul tekivad sõltuvuslikud nähud, soovitame otsida professionaalset abi.