Kas sulle meeldib Holmes and the Stolen Stones?

Mängi pärisrahaga Mängi tasuta
Mängima!

Parimad eesti kasiinod

Konto registreerimine pole vajalik
Liitu nüüd!
300€ + 50 tasuta spinni
Liitu nüüd!
1000$ + 150 tasuta spinni
Liitu nüüd!
200% kuni 200€ + 600 tasuta spinni
Liitu nüüd!

Holmes and the Stolen Stones

See pole kaugeltki esimene Sherlock Holmes’i seiklustel põhinev slotikas, aga Sherlock oli nii vägev kuju, et temast võib slotikaid palju teha ilma, et igav hakkaks. Eriti kui slotil on progresseeruv jackpot nagu Yggdrasili slotikas Holmes and the Stolen Stones. Lisaks suurtele võitudele muudavad selle mängu ägedaks ka põnevad boonusvoorud.

Holmes and the Stolen Stones on viie rulliku, kolme rea ja 20 võiduliiniga slotikas. Mängu saadab Holmesi tegevusajaga sobiv soundtrack ja mängu taustaks on veidi judinaid tekitavad linnatänavad ja lukustatud uksed.

Mängu neli väärtuslikumat sümbolit on Holmes, Dr. Watson, tarkuste raamat ja luup. Madalama väärtusega sümboliteks on igavavõitu kardimastide sümbolid.

Boonusvoorud

Tasuta spinnid

Tasuta spinne teenid, kui spinnid välja vähemalt kolm tasuta spinnide scatterit. Tasuka saad 10 tasuta spinni.

Boonusmäng

Boonusmäng käivitub, kui spinnid ükskõik kuhu vähemalt kolm sinist lukuaugu sümbolit. Seejärel pääsed laohoonesse, kus sind ootab suur kastide lasu. Võitmiseks pead lihtsalt avama kaste, senikaua, kuni tabad pommi, mis Su mänguvooru lõpetab. Auhinnaks võid leida:

  • Raha
  • Teemantikilde, mis pärast boonusvooru lõppu põhimängu edasi kantakse.

Meie otsus

Slotis Holmes and the Stolen Stones on ilus graafika ja mängu teemat mõnusalt täiendavad eriefektid. Boonusvoorude teenimine on lihtne. Igal juhul lõbus ja põnev mäng, mida kindlasti proovima pead.