Kas sulle meeldib Golden Gallina?

Mängi pärisrahaga Mängi tasuta
Mängima!

Parimad eesti kasiinod

100€ + 50 WinSpins
Liitu nüüd!
200% kasiino boonus kuni 100 eurot
Liitu nüüd!
50 tasuta spinni
Liitu nüüd!
Konto registreerimine pole vajalik
Liitu nüüd!
1000€ + 100 boonus keerutust
Liitu nüüd!

Golden Gallina

Jackpoti püüdmine on Golden Gallina slotimängu põhiline eesmärk selles 5 rulliku ja 243 võiduvõimalusega iSoftBet mängutootja mängus. Selles talu keskkonnaga mängus on korralik valik täiendavaid funktsioone. Püüa spetsiaalseid kuldmuna sümboleid, mis on varustatud 2x ja 3x kordajaga. 

Gallina keerutused võivad käivituda juhuslikult, kui kolmel keskmisel rullikul on aktiivne kordaja. Need võivad suurendada väljamakseid kuni 27 korda. Käivita tasuta keerutuste funktsioon ja saad kuni 13 tasuta keerutust. Kuldmuna kordajaid saab kombineerida kuni summani 243x.

Golden Gallina slotika RTP, detailid ja panuste piirmäärad

Golden Gallina slotikat mängitakse 5 rulliku, 3 rea ja 243 võiduliiniga. Saa võidukombinatsioon, maandades 3, 4 või 5 sobivat sümbolit või wildi kõrvuti asetsevatele rullikutele vasakult paremale, alustades vasakpoolsemast rullikust.

Panused on vahemikus 30 senti kuni 30 eurot ühe keerutuse kohta. Golden Gallina RTP on 96%, mis on umbes keskmine. Võitude sagedus on 36,8%, seega võidab keskmiselt veidi üle kolmandiku keerutustest. Maksimaalne võit on siin 9389x kogupanusest.

Golden Gallina slotika boonuste funktsioonid

Mängus olevad kana sümbolid pakuvad palju võimalusi korralike funktsioonide saamiseks. Kolme erineva boonuse funktsiooniga lisavõimalused hõlmavad wilde, kordaja wilde, Gallina keerutusi ja tasuta keerutuste vooru, kus kordajaid saab kombineerida, et suurendada väljamakseid kuni 243x.

Gallina keerutuse funktsioon

Gallina keerutuse funktsioon võib põhimängu mis tahes keerutusel juhuslikult käivituda. Tasuta keerutusi antakse, kui saad kolmele keskmisele rullikule kuni 3 kuldmuna kordajat. Iga kordaja on väärt 2x või 3x. Kui sul on õnne maanduda rohkem kui 1 kuldmuna, kombineeritakse nende kordajate väärtus veelgi suurema väljamakse saamiseks.

Näiteks 2x ja 3x kuldmuna tähendaksid 6x kordajat. Ideaalne stsenaarium on kolmekordse kuldmuna kolmik. See tähendaks tohutut 27x kordajat. Need kordajad võivad tasuta keerutuste käivitamisel muutuda veelgi suuremaks.

Tasuta keerutuste funktsioon

Saa boonuse sümbol ühe keerutusega rullikutele 1, 3 ja 5 ning aktiveerid mängu tasuta keerutuste funktsiooni. Sinu esialgne tasu on 8 tasuta keerutust. Kõik wild kuldmunad, mis maanduvad, on varustatud 2x kordajaga.

Kuldmuna wildid saavad tasuta keerutuste ajal maanduda kõigil 5 rullikul, mitte ainult rullikutel 2, 3 ja 4. Jällegi võivad nende väärtused ühenduda. Kui sul õnnestub kõikidel 5 rullikutel saada 3x kuldmune, jõuab kordaja massiivse 243-kordseni. Kui sul õnnestub kõigil 5 rullikul kuldmuna saada, lisatakse sinu kogusummale veel ka 5 tasuta keerutust.

Kuldse panuse funktsioon

Mängijatel on võimalus aktiveerida kuldse panuse funktsioon. See võimaldab sul tasuta keerutusi osta. See maksab 50x panusest.

Kokkuvõte Golden Gallina slotikast

Golden Gallina slotika teema on üsna naeruväärne, kuid kanad suudavad kuldmuna wild kordajate abil siiski korralikke võite tuua. Wild kordajad võivad põhimängus olla kuni 27x. Suuremad võidud tulevad tasuta keerutustel, kuna kuldmunad võivad pakkuda kuni 243x kordajat. Visuaalselt on mäng üsna hea.

Soovitame kõigil oma klientidel mängida vastutustundlikult ja pidada meeles, et kasiinomängud on mõeldud eelkõige meelelahutuseks. Me ei soovita kasutada kasiinos mängimist sissetuleku teenimise allikana. Kui tunned, et mängud ei paku enam lõbu ja Sul tekivad sõltuvuslikud nähud, soovitame otsida professionaalset abi.

Olybet
 • Tervitusboonus
  200% kuni 200€ + 600 tasuta spinni
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
PAF
 • Tervitusboonus
  50 tasuta spinni
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Nutz
 • Tervitusboonus
  100€ + 50 WinSpins
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Betsafe
 • Tervitusboonus
  200% boonus + kuni 500 tasuta spinni
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!