Kas sulle meeldib Dragon Tribe?

Mängi pärisrahaga Mängi tasuta
Mängima!

Parimad eesti kasiinod

100% kuni 400€ ja tasuta keerutust
Liitu
350 tasuta keerutust
Liitu
252% kuni 3500 € + 50 keerutab
Liitu
1000€
Liitu
100% kuni 500€ ja 100 tasuta keerutust
Liitu
300 tasuta keerutust
Liitu
3000 € + 225 tasuta keerutust
Liitu
120€ + 120 tasuta spinni
Liitu
1000€
Liitu
600€
Liitu
100% kuni 400€ või 25€ kasiinokindlustus
Liitu
200 tasuta keerutust
Liitu
100% kuni 200€
Liitu
50 tasuta spinni
Liitu
500€ ja 200 tasuta spinni
Liitu
1000€
Liitu
100€ + 50 WinSpins
Liitu
Tee sissemakse, et saada igakuiseid boonuseid
Liitu

Dragon Tribe

Dragon Tribe on kaskaadiga videomäng, millel on vaikimisi kuus rullikut, neli rida ja 4 096 võiduvõimalust. Mäng võib suureneda ka kuni kuue rea ja 20 736 erineva võiduvõimaluseni. Mängu saab mängida alates 0.20 kuni 100 ühiku suuruse panusega. Dragon Tribe`i RTP vahemik on 95,97-96,06%, sõltuvalt sellest, milline tasuta keerutuste režiim on valitud.

Dragon Tribe mängu tootnud NoLimit City on arenenud edumeelseks mängustuudioks, mis ei anna välja igavaid mänge, vaid tõestab selle asemel, et neil on oma suund funktsioonide ja mängude arendamiseks.

Mängu funktsioonid ja panustamine

Kivist ümbritsetud mänguakna taustal on purskavate leekidega mägine fantaasiamaailm. Kõik sümbolid on kiviplokkidel, mis purunevad võidukombinatsioonide ilmudes. Rullikutes endas domineerivad multikastiilis draakonid.

Rullikutelt leiad madalalt maksvad kaardid draakoniluudest 9 kuni ässani, mis annavad kuue järjestikuse sümboliga panuse 0,5x kuni 0,75x võidu. Neile lisaks lilla, türkiissinine, piparmündi, rohelise ja oranži värvusega draakonid, mis annavad kuue järjestikuse sümboliga võidu 0,9x kuni 3,75x panusest.

Lohe muna on müksatav wild sümbol, mis ilmub rullikutele 2–5 ja asendab kõiki tavalisi sümboleid. X-ikoon on müsteeriumi sümbol samal ajal kui sinine kalliskivi, millele on kirjutatud “boonus” toimib scatterina.

Dragon Tribe erifunktsioonid

Kaks mängu olulisemat funktsiooni on täiendavate võiduliinide saamine ja müksatavad wildid. Mõlemad annavad mängijatele rohkem võimalusi võita ning Dragon Tribe’is näeme neid esmakordselt kombineerituna kaskaadi stiilis slotiga.

Need kaks funktsiooni astuvad mängu siis, kui vastav sümbol pöörlemisel maandub. Rullikutele 2–5 ilmuv müksatav wild langeb ülalt rulliku alumisse positsiooni ja suurendab võidukordajat x1 võrra iga langetud positsiooniga.

Näiteks kui müksatav wild maandub ülemisele reale, kukub see neli kohta alla ja seega tõuseb kordaja x4-ni. Maksimaalne arv wildi kohta on x6, kui mänguakent laiendatakse täiendavate võiduliinide kaudu kuueks reaks. Kui sul on müksatavaid wilde rohkem kui ühel rullikul, liidetakse kõik kordajad võimaldades potentsiaalselt maksimaalseks kordajaks x24.

Teine modifikaator on täiendavad võiduliinid, millel on potentsiaali suurendada iga rullikut neljast positsioonist kuue positsioonini. Kuna sümbol võib ilmuda kõigil kuuel rullikul, võib mänguaken potentsiaalselt kasvada suuruseks 6×6, millel on seega 20 736 võiduvõimalust. Kõik laiendatud rullikud jäävad keerutuse lõpuni ja viiakse algsesse seisu tagasi enne järgmise ringi algust.

Kolme boonus scatteri saamine keerutuse lõpus käivitab 10 Draakoni keerutust. Igasugune edasine scatter lisab +3 tasuta keerutust. Mäng liigub teisele ekraanile, kus kuvatakse kaks valikut boonusvooruks. Saad valida ühe kahest.

Kokkuvõtteks

Ära lase draakonite armsal välimusel end lollitada, see mäng on väga volatiilne. Võib-olla on boonusvoorude puhul märgata keskmist ja suurt volatiilsust, kuid valik on tegelikult kõrge või väga kõrge volatiilsuse vahel. Nagu öeldud on tegemist NoLimit City nägusa ja lõbusa slotiga, mis on neid viimas tipptasemel mängutootjaks.

Soovitame kõigil oma klientidel mängida vastutustundlikult ja pidada meeles, et kasiinomängud on mõeldud eelkõige meelelahutuseks. Me ei soovita kasutada kasiinos mängimist sissetuleku teenimise allikana. Kui tunned, et mängud ei paku enam lõbu ja Sul tekivad sõltuvuslikud nähud, soovitame otsida professionaalset abi.