Kas sulle meeldib Columbus Deluxe?

Mängi pärisrahaga Mängi tasuta
Mängima!

Parimad eesti kasiinod

300 tasuta keerutust
Liitu
350 tasuta keerutust
Liitu
100% kuni 200€
Liitu
200 tasuta keerutust
Liitu
100% kuni 400€ ja tasuta keerutust
Liitu
50 tasuta spinni
Liitu
100% kuni 400€ või 25€ kasiinokindlustus
Liitu
500€ ja 200 tasuta spinni
Liitu
120€ + 120 tasuta spinni
Liitu
1000€
Liitu
350€ + 100 boonus keerutust
Liitu
100€ + 50 WinSpins
Liitu
Tee sissemakse, et saada igakuiseid boonuseid
Liitu

Columbus Deluxe

Novomaticu mäng Columbus Deluxe on väga lihtne, aga, nagu kõik teisedki Novomaticu mängud, väga nauditav. Mängu aluseks on kuulsa maadeavastaja Christoph Columbuse  elul.

Columbus Deluxe näeb välja kui üsna tõetruu virtuaalmaailma toodud füüsiline mänguautomaat ja ka mängu käik ja helid annavad sellele kujutelmale jõudu juurde. Mängus on viis rullikut ja kõigest kümme võiduliini.

Neli väärtuslikumat mängusümbolit on ka seotud Columbusega – need on üks (võhiku jaoks tundmatuks jääv) Columbuse ringisektori kujuline tööriist, kuldne kalliskividega kaelakee, Columbus ise ja (ilmselt) Columbuse aegne Hispaania kuninganna. Vähem väärtuslike sümbolitena on kasutusel mängukaarte tähistavad 10, J, Q, K ja A ning scatter-sümbolitena kolme erineva nurga alt tehtud laeva pildid. Wild-sümboliks on Columbuse pilt.

Boonusvoorud

Tasuta spinnid

Mängus on kasutusel vaid üht tüüpi boonusvoor – tasuta spinnid, mille teenimiseks tuleb rullikute suvalistesse punktidesse spinnida kolm laevasümbolit. Tasuta spinnide voorus muutuvad laevasümbolid kuldseks ja kui spinnid tasuta spinnide käigus uuesti  kolm laeva, teenid täiendavaid tasuta spinne.

Gamble-funktsioon

Nagu mitmes slotikas, on ka selles mängus oma võite (soovi korral mitu korda) duubeldada. Selleks tuleb Gamble-voorus ära arvata ümber pööratava kaardi värv. Kui arvad õigesti, duubeldad oma võidusumma, kui arvad valesti, kaotad kõik.

Meie otsus

Lihtsuses peitub võlu. Selle mängu puhul peitub lihtsuse taga lisaks ka veel tõeline kvaliteet. Kõiki saladusi siinkohal välja lobisema ei hakka, aga kui Sulle üldiselt Novomaticu mängud meeldivad, naudid kindlasti ka seda mängu.

Soovitame kõigil oma klientidel mängida vastutustundlikult ja pidada meeles, et kasiinomängud on mõeldud eelkõige meelelahutuseks. Me ei soovita kasutada kasiinos mängimist sissetuleku teenimise allikana. Kui tunned, et mängud ei paku enam lõbu ja Sul tekivad sõltuvuslikud nähud, soovitame otsida professionaalset abi.