Parimad eesti kasiinod

100€ + 50 WinSpins
Liitu nüüd!
200% kasiino boonus kuni 100 eurot
Liitu nüüd!
50 tasuta spinni
Liitu nüüd!
Konto registreerimine pole vajalik
Liitu nüüd!
1000€ + 100 boonus keerutust
Liitu nüüd!

Cash Stax

Barcresti slotikad on üldjuhul lihtsasti äratuntavad selle järgi, et kipuvad meenutama vanaaegseid mänguautomaate nii oma kujunduse kui ka mängu kulu poolest. Cash Stax on üks sellistest mängudest, kus kasutatakse suuri ja selgeid sümboleid.

Cash Stax on viie rulliku, kolme rea ja 10 fikseeritud võiduliiniga slotikas. Mängu põhivoorus kasutatakse vaid kolme baassümbolit – punased seitsmed, BAR-sümbolid ja suured valged X-id.

Wild-sümboliks on narrikujuga sümbol, mis esineb ainult virnastatuna ja võib asendada kõiki sümboleid peale kuldse ringi kujulisi boonussümboli.

Boonusringid

Tasuta spinnid

Tasuta spinnide teenimiseks pead igale rullikule spinnima vähemalt ühe scatter sümboli. Niipalju kui sa scattereid välja spinnid, teenid ka boonusspinne – kui kõigi rullikute kõik väljad scattereid täis spinnid, saad 25 tasuta spinni.

Tasuta spinnid käivituvad automaatselt ja kui spinnid veel uusi kuldringe välja, lisatakse vastav arv tasuta spinne juba teenitud spinnidele. Kui kõik tasuta spinnid on kasutatud, saab voor läbi.

Suure panuse mäng

See on valikuline lisavõimalus, mille puhul saad veidi suurema panuse eest teha viis spinni kolmekümne võiduliiniga rullikutel. Tasuta spinne saad ka selle vooru käigus teenida.

Meie otsus

Cash Stax on kvaliteetne ja põnev slotikas. Mängu RTP on koguni 98,14 (kui mängid suure panuse mängu). Kui naudid klassikat, pead selle mängu kindlasti ära proovima!

Soovitame kõigil oma klientidel mängida vastutustundlikult ja pidada meeles, et kasiinomängud on mõeldud eelkõige meelelahutuseks. Me ei soovita kasutada kasiinos mängimist sissetuleku teenimise allikana. Kui tunned, et mängud ei paku enam lõbu ja Sul tekivad sõltuvuslikud nähud, soovitame otsida professionaalset abi.