Kas sulle meeldib 300 Shields?

Mängi pärisrahaga Mängi tasuta
Mängima!

Parimad eesti kasiinod

300 tasuta keerutust
Liitu
350 tasuta keerutust
Liitu
100% kuni 200€
Liitu
200 tasuta keerutust
Liitu
100% kuni 400€ ja tasuta keerutust
Liitu
50 tasuta spinni
Liitu
100% kuni 400€ või 25€ kasiinokindlustus
Liitu
500€ ja 200 tasuta spinni
Liitu
120€ + 120 tasuta spinni
Liitu
1000€
Liitu
350€ + 100 boonus keerutust
Liitu
100€ + 50 WinSpins
Liitu
Tee sissemakse, et saada igakuiseid boonuseid
Liitu

300 Shields

300 Shields on NextGen Gamingu viie rulliku ja 25 võiduliiniga mäng, mis põhineb 2007. aasta filmil 300.

Väiksema väärtusega sümbolid on selles mängus noolega läbi torgatud mängukaardid, mis on lahingumeeleolu loomiseks noolega läbi torgatud. Kõrgema väärtusega sümbolid on lendavad nooled, mõõk, lahingulaev ja sõdur. Wild sümbol on Sparta sõdalane ja scatter-sümboliks on kilp. Miinimumpanus on 1 sent ja maksimumpanus 12.50 €.

Boonusvoorud

Tasuta spinnide voor

300 Shields slotikas on vaid üks boonusvoor – tasuta spinnide voor, mille käivitamiseks pead spinnima kolm või enam kilbikujulist scatter-sümbolit mistahes positsioonile. Kui Sul see õnnestub, teenid kolm tasuta spinni. Tasuta spinnide voorus kahekordistatakse kõik võidud, mille teenimisel on abiks wild-sümbol.

See pole aga veel kõik. Tasuta spinne on võimalik ka mitmekordistada või mitmekümnekordistada või isegi mitmesajakordistada, sõltuvalt sellest, kui palju kilbisümboleid suudad välja spinnida:

  • Kui spinnid vähemalt kaks kilbi sümbolit, teenid lisaks viis tasuta spinni, kus kõik wild-sümbolitega saadud võidud korrutatakse 5-ga.
  • Kuus või enam kilbi sümbolit annab Sulle aga viis spinni, kus kõik wild-sümboliga saadud võidud 26-kordistatakse.
  • Kui aga saad kokku koguni 12 või rohkem kilbi sümbolit, teenid viis lisaspinni, kus wild-sümbolitega saadud võidud korrutatakse koguni 300-ga.

Iga kord, kui spinnid tasuta spinnide vooru ühe spinniga välja vähemalt kolm kilpi, teenid uusi tasuta spinne.

Meie otsus

300 Shields on ilus mäng põneva boonusvooruga. Graafika võib esmapilgul tunduda veidi igav, aga lubame Sulle, et mängu käigus näed veel peidetud üllatusi.

Soovitame kõigil oma klientidel mängida vastutustundlikult ja pidada meeles, et kasiinomängud on mõeldud eelkõige meelelahutuseks. Me ei soovita kasutada kasiinos mängimist sissetuleku teenimise allikana. Kui tunned, et mängud ei paku enam lõbu ja Sul tekivad sõltuvuslikud nähud, soovitame otsida professionaalset abi.