Vaata Spordi Live Striime Optibetist

Meil on rõõm teatada, et Optibet on andnud oma klientidele suurepärase võimaluse jälgida oma lemmik spordivõistlusi otseülekandes. Nüüd saavad kõik kliendid mitte ainult panuseid teha, vaid ka vaadata, kuidas panus reaalajas lahenduse saab.

Sa ei pea enam vaeva nägema, et leida veebist live-striime, sest Optibet on selle eest hoolitsenud. Sellega on Optibet live-panustamise mugavusega järgi jõudnud teistele Eestis legaalselt tegutsevatele ennustusportaalidele. Vaata jalgpalli otse internetis, lisaks ka teisi populaarseid spordisündmusid nagu näiteks NHL, US Open, Euroliiga, Serie A, Eurocup ja palju muud.

Kuidas vaadata spordivõistlusi otseülekandes?

Saamaks ettekujutus sellest, kuidas Optibetis spordisündmustest otseülekandeid vaatama hakata oleme teinud lihtsa samm-sammult juhendi:

 1. Esmalt pead oma Optibeti kontole sisse logima, kuna otseülekandeid saavad vaadata ainult registreeritud kasutajad. Kui sa pole veel registreerunud, klõpsa registreerumiseks seda linki;
 2. Mine osasse “Live panused” ja klõpsa spordivõistlustel, mis on tähistatud ikooniga “TV”;
 3. Tee oma panused ja vaata mängu otseülekannet!Vaata spordisündmustest otseülekandeid Optibetist

  Spordivõistlused, mida saab otseülekandes jälgida

  Oleme kindlad, et juba täna pakutavate spordialade hulgast leiad kindlasti need, mis sind huvitavad. Siin on populaarsemad spordisündmused, mida on võimalik live streamiga Optibeti veebilehel vaadata.

  • NHL hokimängud;
  • Euroliiga, Euroliiga korvpallimängud;
  • US Open, Davis Cup, Prantsuse lahtised tennisemängud;
  • EFL Cup, Serie A jalgpallimängud;
  • Meistrite Liiga käsipalllimängud;
  • Snuuker.

  Loomulikult pole see veel kõik. Veelgi detailsema ülevaate saamiseks külasta Optibeti veebilehte.

  Lähemalt Optibetist

  Optibet on Eesti spordiennustuse turul tuntud kaubamärk ja ta on saanud oma kliendisõbraliku suhtumise eest mitme tunnustuse osaliseks. 2019. aastal tunnustati ettevõtet kui Baltimaade kõige paremat online-kasiinot.

  Optibeti kasutajad saavad panustada kümnetele spordialadele. Spordiennustuses on panustamiseks saadaval lai valik spordisündmusi ja Optibetil on loomulikult ka Live-panustamise osa, kus panuseid saab teha korvpalli, jäähoki, võrkpalli, jalgpalli, käsipalli, tennise ja snuukeri võistlustele. Kui soovid kasutada oma sporditeadmisi ja kirge muljetavaldavate võitude teenimiseks, on Optibet õige koht, mida valida!

  Optibet kasiino logo

  REGISTREERI OPTIBETI KONTO

  Soovitame kõigil oma klientidel mängida vastutustundlikult ja pidada meeles, et kasiinomängud on mõeldud eelkõige meelelahutuseks. Me ei soovita kasutada kasiinos mängimist sissetuleku teenimise allikana. Kui tunned, et mängud ei paku enam lõbu ja Sul tekivad sõltuvuslikud nähud, soovitame otsida professionaalset abi.