Optibeti tervituspakkumine

Optibeti tervitusboonus

Nii head pakkumist ei tasu mööda lasta! Optibeti kasiinosse on lisandunud 29 täiesti uut Novomaticu poolt loodud slotimängu, mida mitte kusagil mujal mängida ei saa. Kui Sul veel Optibetis kontot ei ole, siis tee seda nüüd ja kohe, sest lisaks eksklusiivsetele mängudele saad Sa võimaluse nautida ka Eesti online-kasiinode kõige väärtuslikumat tervituspaketti – suured boonused antakse lausa kolmele Sinu esimesele sissemaksele. Kui kõik kolm boonust kasutatud, pole kogu lõbu veel lõppenud – kõik, kes selle kampaania ajal liitunud on ja kõik kolm boonust aktiveerinud, osalevad 5. jaanuaril toimuvas iPhone X loosimises.

Kampaania alused

  • Tervituspakkumist saavad kasutada kõik uued liitujad, kes avavad Optibeti kasiinos konto enne 31.  detsembrit 2018.
  • Kampaania sisaldab boonuspakkumisi kolmele esimesele sissemaksele.
  • Kõik boonused saab aktiveerida vaid boonuskoodi sisestamisel, kui teed sissemaksed.
  • Esimese sissemakse boonus on 100% kuni 500 € ulatuses, selle saab aktiveerida boonuskoodiga OPTIBET1.
  • Teise sissemaksega saad soovi korral aktiveerida 100% kuni 300 € suuruse boonuse, sisestades boonuskoodi OPTIBET2.
  • Ka kolmandale sissemaksele on võimalik saada lisa – sel korral on tegemist 50% kuni 200 € suuruse boonusega ning see aktiveerub koodiga OPTIBET3.
  • Kõikide boonuste aktiveerimisel peab sissemakse summa olema vähemalt 20 €.
  • Kõik boonused tuleb läbi mängida 40 korda 7 päeva jooksul.
  • Pea meeles, et kui boonuseid läbi mängid, võib ühe keerutuse maksumus olla maksimaalselt 10 €. Panustada saad ka suuremate summadega, kuid need ei lähe boonuse läbimängimisel arvesse.
  • Kõik kliendid, kes on kasutanud ära kõik kolm boonust, lisatakse automaatselt ka 5. jaanuaril toimuvasse loosimisse, kus ühele õnnelikule antakse ära iPhoneX.

Positiivsed ja negatiivsed aspektid

Suuremad maksimaalsete boonuste summad kui teistel kasiinodel

Lisaks boonustele toimub ka iPhoneX loosimine

Üsna karmid läbimängitingimusd

Hinnang

4.8

Hinnangu selgitus

Nii lahket tervituspakkumist ei ole Eesti online-kasiinodes juba ammu nähtud ja meile meeldib, et olles jõuluajale juba nii lähedal, pakutakse ka kasiinoklientidele midagi enamat. Kuigi läbimängutingimused on kõigi boonuste puhul siiski kõrgemad kui teiste kasiinode puhul, siis selle eest pakutakse kõige esimese sissemakse eest Optibeti klientidele lausa kuni 500 € ulatuses sissemakse kahekordistamist. Mida üldjuhul ka tervituspakkumiste puhul väga tihti ei näe, on lisaks kohestele pakkumistele ka auhinnaloos. Tervituspakkumise lisaväärtusena peaks see kindlasti motivaatorina mõjuma.

Klienditugi

Kui kampaania osas tekkis veel lisaküsimusi või soovid kas või tagasisidet anda, palun võta ühendust Optibeti klienditoega, kes on Sinu jaoks saadaval eesti keeles.

Telefon: 614 0033
E-post: [email protected]
Live-vestlus: jah

Klienditugi töötab tööpäeviti 09:00 kuni 18:00.

Optibet online-kasiino