GrandX kasiino tervitusboonus

grands online-kasiino

GrandX kasiino pakub oma uutele kasutajatele 100% tervitusboonust suurusega kuni 250 eurot. Järgnevas artiklis anname Sulle väikese ülevaate sellest, millised on GrandX-i tervitusboonuse tingimused ning missugused on selle kampaania positiivsed ja negatiivsed omadused.

VÄGA HEA
 • Tervitusboonuse võimalust tuletatakse meelde ka sissemakse lehel
 • Boonuse saamiseks tuleb vaid teha vastavasse kasti „linnuke“
MITTE NII HEA
 • Keskmisest karmimad läbimängutingimused
 • Kõik mängud ei lähe läbimängimisel arvesse

Kampaania alused

 • Boonuspakkumine kehtib ainult GrandX kasiino uutele mängijatele, kes teevad boonuspakkumise kehtivuse ajal esimese sissemakse.
 • Boonuse saamiseks peab sissemakse suurus olema vähemalt 10 eurot.
 • Maksimaalne boonuse summa on 250 eurot. Kui teed suurema sissemakse, teenid samuti 250 eurot boonusraha.
 • Pakkumine tuleb ära kasutada 30 päeva jooksul alates GrandX kasiinoga liitumisest.
 • Boonust kasutades pead arvestama sellega, et esmalt mängid oma raha eest ning alles seejärel boonusrahaga. Kui boonus on aktiivne ning Sa võidad enda deponeeritud rahaga, on Sul võimalik boonus tühistada ning teha väljamakse. Kui Sa aga saad võidu boonusrahaga ja soovid seejärel boonuse tühistada, kaotad nii boonusraha kui ka sellega teenitud võidud.
 • Läbimängutingimuste täitmisel arvestatakse ainult kuni 5 euro suuruseid panuseid.
 • Läbimängutingimusi pole lubatud täita mängudes Royal, Real Roulette ja Blackjack.
 • Keno-mängudes panustatud raha arvestatakse läbimängutingimuste kontekstis koefitsiendiga 0,1 ja videopokkeris panustatud raha koefitsiendiga 0,2.
 • Enne, kui saad boonusraha sisaldava väljamakse teha, pead boonusraha 40 korda läbi panustama.
 • Kui soovid väljamakse teha enne läbimängutingimuste täitmist, jääd ilma nii boonusrahast kui ka sellega teenitud võitudest.

Nagu ülaltoodud punktidest näha võid, on sellel tervituskampaanial palju olulisi nüansse, millele tasub enne boonuskampaaniaga liitumist tähelepanu pöörata. Selleks, et Sul midagi kahe silma vahele ei jääks, toome järgnevalt välja meie hinnangu selle kohta, mis on antud kampaanias positiivne ja mis mitte nii positiivne.

Positiivsed ja negatiivsed aspektid

Erinevalt teistest online-kasiinodest, tuletab GrandX Sulle tervitusboonuse saamise võimalust ka sissemakse tegemise lehel meelde.

Boonuse saamiseks piisab vaid sellest, kui teed sissemakse sooritamise käigus vastavasse kasti „linnukese“.

Boonusega seotud läbimängutingimused on üle keskmise karmid, mistõttu soovitame enne boonuse taotlemist mõelda lisarahast, kui täiendavast võimalusest mänge paremini tundma õppida.

Läbimängutingimuste täitmisel lähevad osades mängudes tehtud panused arvesse vähendava koefitsiendiga.

Kokkuvõte

GrandX kasiino tervitusboonus on üsna traditsiooniline „kahekordistame esimese sissemakse“ stiilis boonuspakkumine, mis annab Sulle kui mängijale võimaluse mänge rohkem proovida ja tundma õppida. Kuna selle boonuspakkumisega seotud läbimängutingimused on suhteliselt kõrged, tuleks sellesse eelkõige suhtuda, kui suurendatud mahus “koolirahasse”.

Hinnang:

4.0

Hinnangu selgitus:

Tegemist on üsna traditsioonilise tervitusboonuse pakkumisega. Hinnangut võtavad alla keskmisest karmimad läbimängutingimused.

Klienditugi

Kui Sul jäi selle kampaania kohta midagi ebaselgeks, võta ühendust GrandX kasiino klienditoega. Kliendituge pakutakse elavas vestluses ning samuti telefoni ja meili teel. Eestikeelne klienditugi on avatud E-R kell 10 – 23 ja L-P kell 12-21.

Live-vestlus: jah
Telefon: +372 655 6106
E-post: [email protected]