Betsafe kasiino tervitusboonus

Betsafe Eesti tervitus

BETSAFE KASIINO

Betsafe kasiino on nüüd loonud täiesti uue tervitusboonuse! Tervitusboonuse raames saad kasutada kolme boonusraha ja tasuta spinnide paketti. Kokku on võimalik saada kuni 250 eurot boonust ja 150 tasuta spinni. Allpool kirjeldame täpsemalt, mida pead boonuse teenimiseks tegema ning millised nõuded kehtivad Sulle, kui oled boonuse juba välja teeninud.

Kampaania alused

  • Esimese sissemakse teenimiseks klõpsa Betsafe’i tervitusboonuse lehel linki “Tee sissemakse boonusega”. Tee vähemalt 20-eurone sissemakse ja Betsafe paneb sama palju juurde. Lisaks saad esimese sissemaksega kingituseks 50 tasuta spinni mängus Coins of Egypt.
  • Tasuta spinnidega saadud võidud pead kasiinos 3 päevaga 35x läbi panustama.
  • Tasuta spinne saad kasutada 7 päeva jooksul pärast seda, kui need on Su kontole lisatud.
  • 100% esimese sissemakse boonuse kasutamiseks pead klõpsama linki “Võta boonus” ja tegema vähemalt 20-eurose sissemakse. Maksimaalne boonus on 150 eurot.
  • Teine 50% kuni 50 € sissemakseboonus ilmub saadavale kohe, kui esimese boonus on Sinu kontole lisatud. Kohe peale sissemakse tegemist lisatakse Su kontole ka 50 tasuta spinni Starbursti slotikas.
  • Kolmas 50% kuni 50 € sissemakseboonus muutub kasutatavaks pärast teise sissemakseboonuse kontole lisamist. Ka sellele sissemaksele saad lisaks juurde 50 tasuta spinni. Seekord mängus Asgardian Stones
  • Enne boonusraha väljamaksmist või selle muudes toodetes kasutamist tuleb see Betsafe’i kasiinos läbi mängida 30 päeva jooksul summa 35-kordses ulatuses.
  • Sissemakseboonust ei anta kahjuks juhul, kui teed sissemakse Netelleri või Skrilli kaudu.

 

Positiivsed ja negatiivsed aspektid

Sissemakseboonuse raames saad kolme deposiidiga teenida kuni 250-eurot boonust.

Boonuspakkumine on mitmeosaline ja sisaldab nii tasuta spinne kui ka boonusraha.

Tasuta spinnidest genereeritud võidud tuleb enne nende väljamaksmist või muudes toodetes kasutamist 3 päeva jooksul 35-kordselt läbi mängida.

Sissemaksed, mis on tehtud Netelleri või Skrilli kaudu, ei osale kampaanias.

Hinnang:

4.5

Hinnangu selgitus:

Meile meeldivad mitmeosalised boonused ja pakkumised, sest need annavad mängijatele suurema võimaluse saidi erinevate aspektidega tutvuda. Samuti on mõistlik, et boonuste läbimängimiseks on antud piisavalt aega. Antud pakkumise puhul võiks aga veidi nuriseda suhteliselt kõrgete läbimängunõuete üle.

Klienditugi

Kui Sul tekkis pakkumise suhtes täiendavaid küsimusi või midagi jäi ebaselgeks, kontakteeru palun Betsafe’i klienditoega.

Tööaeg: E – R 10.00 – 23.00 ning L, P 12.00- 21.00

Live-vestlus: jah
Telefon: 800 0100 511
E-post: [email protected]