Mänguautomaadid: Vali hasartmängu lõbustust oma stiili vastu

Natuke aega tagasi olid mänguautomaadid nagu teatud tüüpi keelatud puuviljad kodumaiste hasartmängijate jaoks. Praegu on olukord täpselt vastupidine: Online-slottid on ööpäevaringselt kättesaadavad sõltumata isiku asukohast. Mobiilseade koos internetti ligipääsuga avab  meelelahutusega seotud hasartmängude maailma isegi kalal olles, täites pausid hammuste vahel.

Veebikasiino märkimisväärne tunnus on demo seadmete pakkumine, mis välistab finantsriske ja annab reaalse võimaluse mängukogemuse omandamiseks ja individuaalse strateegia väljatöötamiseks.

Simulaatorite tüübid

Kunagi populaarne olnud “ühe relvastatud bandiit” jääb hasartmänguettevõtete hulgas endiselt, aga muutub aeglaselt, kuid kindlalt muuseumi eksponaadiks. Ja mänguautomaadid ise turustatakse välja dünaamiliste, ilusate, tehnoloogiliste ja mugavate online slottidega. Nende paremust täheldatakse kõigis võtmepositsioonides:

 • Meelelahutus. Kaasaegseid 3D emulante iseloomustavad kvaliteetne graafika, animatsioon ja heliefektid.
 • Kasumlikkus. Internetis olevate online slottide boonuskomplekt ületab tõeliste mänguautomaatide arsenali.
 • Erinevus. Hasartmänguautomaatide arendajad täiendavad neid süžeeliiniga koos varieeruva väljade suurusega või sümboolse koosseisuga.
 • Tootmine. Programmide kirjutamine on kiirem ja odavam protsess, kui «ühe relvastatud bandiit» ja muud «riistvarad».

Emulaatorite vormingute variatsioon annab hasartmänguritele garantii, et igav seade või isegi terve rea mänge asendatakse alati uute mängudega.

Drum Slots

Seda tüüpi mänguautomaadid võtavad suurema osa veebikasiinode sortimentist. Seda tüüpi simulaatorid liigitatakse mitmete kriteeriumide alusel:

 1. Trummide arv. Retro seadmetes on kolm rulli, kaasaegne versioon – 5-reel mootor. Erandiks on mõned seadmed, millel on erinevad tulpade arv – näiteks Lucky Dollars (4) või Vegas Technology tehnoloogiad, mis sisaldavad 7 tulpa.
 2. Aktiivsete liinide arv. Parameetri tavaliselt muudetakse mängija poolt ülempiirini, kuid see on mõnikord fikseeritud kindla väärtusega, nagu enamikel NetEnt online slottidel.
 3. Auhinnad. Simulaatorite boonused on erimärgid Wild and Scatter, Freespinid, samuti mitmesugused mini-mängud.

Osa kaasaegsetest online-slottidest keeldub aktiivsetest liinidest, lülitades kombinatsioonide kogumiseks külgnevate tulpade põhimõtte järgi. Seal on reegel – külgmistele trummidele tuleks asetada kaks või enam ühesugust sümbolit. See suurendab võidu kombinatsioonide arvu 1024-le ja kõrgemale.

Põletusefekt

Tänapäevastes masinates kasutatav populaarne boonusmõju, mis välistab auhinna kombinatsioonis sisalduvad elemendid. Nende koht on hõivatud uute sümbolitega, mis võimaldab teil taas ennustamata võita. Tegelikult saab mängur Re-spini. Sarnased efektid motiveerivad automaate mängima, konkreetne näide on Gonzo Quest, NetEnt’i slott laviini efektiga. Iga re-spiniga kaasneb väljamaksete koefitsiendi tõus ühe võrra.

Skilled Wild

See õnnistatud looduslik sümbol võimaldab teil auhinna kombinatsiooni saamiseks asendada teisi sümboleid. See on mängija jaoks tohutult abiks, ühe võistluse ühe boonusega masinad konkureerivad teistega väga hästi, pakkudes paljusid teisi boonuskabusid.
Näiteks Starbursti simulaatoril on üks boonus (Wild), kuid see ei mõjuta tema kasumlikkust (RTP – 96/1%). Põhjus on lihtne: wild sümboli väljanägemine viib kogu trumli täitmiseni ja ülejäänud tulpade vaba ümberpaigutuseni. Uus wild efekt langeb. Selle tagajärjel – ühe boonusega seade võimaldab teil mega-kushi murda, kui väljal on viis wild trumlit.

Muud Wild efektid:

 • Ekslemine;
 • Mitmete keerutuste külmutamine;
 • Laiendamine horisontaalselt või vertikaalselt;
 • Mini-mängude aktiveerimine

Et uurida kõiki wild sümboli pakutavaid võimalusi, saate ise hinnata nende kasumlikkust. Veebikasiino kutsuvad mänguautomaate mängima tasuta, ilma registreerimiseta.

Alternatiivsed võimalused

Mõned online slottid hoiavad trumli struktuuri, kuid lisavad mängudele täiendavaid süžeeliine. Erksaid näiteid esitleb Avalon II – The Quest for the Grail. Microgamingi arendamine pakub mängijale järgmisi funktsioone:

Excaliburi taastamine – väljamaksete kordaja kasvab 6 korda.

 • Leia graer – rahalise auhinnaga kuni 120 000 münti.
 • Vali boonus – kohtumine valge rüütliga, lubab kiiret väljamakset, alternatiivne valik on frispinid.
 • Külasta Avalonit – mängija ootuses on õnneratas.
 • Liitu võitlusesse mustrüütliga.

Teine online süžee slotti versioon on esindatud teenusepakkujaga Rabcat. Castle Builder täidab täielikult oma nime. Trummide pöörlemist täiendab alternatiiv – lukkude ehitus. Iga valminud hoone toob kitsa ja kindla rahalise auhinna.

Kokkuvõte

Mänguautomaatide maailm jätkab arengut. Online-hasartmängude arendajad täidavad veebipoes uusi funktsioone. Mänguhuvi armastajatele see toob palju positiivseid emotsioone.
Mängijatele, kes eelistavad kindlasummalist panuste määra, on oluline arvestada RTP-indeksiga (Return to Player). Mängija tagasi tasuvuse koefitsient määrab emulaatori kasumlikkuse.