Kas online slotimängud on paremad kui päris elu mänguautomaadid?

Parimad slotikad sügiseks

Alates nutitelefonide tulekust on online kasiinodes mängimine järjest kasvanud. Kuid mängijatel on endiselt soov külastada ka päris kasiinosid oma lemmikmängude mängimiseks. Online- ja traditsiooniliste kasiinode vahel on sarnasusi ja erinevusi ning mõlemal on oma plusse ja miinuseid. Vaatame lähemalt, millised on peamised erinevused slotimängude mängimisel internetis ja reaalses kasiinos.

Mis on online kasiinos slotimängude mängimise eelised?

Vaatame lähemalt, mis on peamised eelised, miks inimesed eelistavad järjest enam ja enam nautida slotimängude mängimist online kasiinos, selle asemel, et seada sammud maapealsesse kasiinosse.

1. Mängimine on oluliselt mugavam

Online slotimängude mängimine on palju mugavam, sest sa ei pea selleks kasiinosse minema. Piisab kui avad arvuti ja logid oma online kasiino kontole sisse ning sul on juurdepääs rohkem mängudele ja võimalustele, kui kunagi üheski kasiinos oled näinud. 

Lisaks pole muret sellega kuidas ja mida sa endale selga paned. Kui soovid võid oma koduses mugavuses mängida kasvõi aluspesus.

2. Boonused ja pakkumised

Ehkki nii maapealsed kui ka online kasiinod teevad mängijatele regulaarseid pakkumisi on online kasiinode pakutavad boonused üldiselt paremad. Seda lihtsalt seetõttu, et tavakasiinodel on rohkem üldkulusid kui online kasiinodel. Seega, tavaliselt leiad online kasiinos slotimängude mängimiseks paremaid ja suuremaid boonuseid.

3. Rohkem valikuvõimalusi

Tavalises kasiinos võib juhtuda, et sinu lemmik mänguautomaat on kasutuses kellegi teise poolt. Lisaks on mänguautomaatide arv lihtsalt väiksem kui online kasiinos, kus sa ei pea kunagi ootama, et oma välja valitud slotimängu mängimisega alustada.

4. Võitude suurused

Kuivõrd online keskkonnas mängitakse märksa enam siis on paljudes jackpotiga mängudes ka progressiivsed jackpotid kordades suuremad kui üheski maapealses kasiinos. Seega on võimalus võita palju suurem summa raha.

5. Online kasiinos saad mängida ka tasuta 

Maapealses kasiinos pead kangi tõmbamiseks või nupu vajutamiseks alati sisestama mänguautomaati ka raha. Aga online kasiinodes on võimalus slotimänge mängida ka lihtsalt lõbu pärast ilma oma päris rahaga kunagi riskimata.

Kas reaalses kasiinos mängimisel on ka eeliseid?

Tegelikult on siiski eeliseid ka mänguautomaatide mängimisel päris kasiinos. Neist kõige suurem on ehk see, et tõelist kasiino atmosfääri ei ole võimalik saavutada kuskil mujal kui päris kasiinos. Meeldiv muusika, kaunid teenindajad, võimalus tellida endale suupisteid või keelekastet. Kõike seda on kodus kui mitte võimatu, siis vähemalt keeruline asendada.

Kokkuvõtteks

Mida aastad edasi seda enam on hakanud online kasiinod populaarsust kasvatama. Klassikalised kasiinod on seetõttu järjest enam avamas ka oma online versioone, et ühendada nii maapealse kasiino teenust ka online kasiino pakkumistega. Suure tõenäosusega on see trend, mida näeme lähematel aastatel järjest enam ja enam kasvamas.

Soovitame kõigil oma klientidel mängida vastutustundlikult ja pidada meeles, et kasiinomängud on mõeldud eelkõige meelelahutuseks. Me ei soovita kasutada kasiinos mängimist sissetuleku teenimise allikana. Kui tunned, et mängud ei paku enam lõbu ja Sul tekivad sõltuvuslikud nähud, soovitame otsida professionaalset abi.

TonyBet
 • Tervitusboonus
  120€ + 120 tasuta spinni
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Highroller
 • Tervitusboonus
  500€ ja 200 tasuta spinni
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Royspins
 • Tervitusboonus
  100% kuni 200€
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Nutz
 • Tervitusboonus
  100€ + 50 WinSpins
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Trickz
 • Tervitusboonus
  300 tasuta keerutust
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Kanuuna
 • Tervitusboonus
  200 tasuta keerutust
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!
Starda
 • Tervitusboonus
  100% kuni 400€ ja tasuta keerutust
 • Hinnang
Lugege arvustust Liitu nüüd!