Bingo reeglid ja nõuanded

Kuidas alustada?

Esmalt tuleb Sul valida online-kasiino, kus Sa bingot mängida sooviksid. Siit leiad kasiinod, kus saab mängida bingot ning mis on Eestis Maksu- ja Tolliameti poolt litsentsitud.

Ava ühes neist kasiinodest konto ning uuri seejärel, kas kasiinol on bingomängijate tervituspakkumine. Mõni internetikasiino võib pakkuda ka täiesti tasuta bingoraha või pileteid, et saaksid kätt harjutada ja ehk endale alustamiseks juba ka algsumma teenida.

Konto on olemas, mis edasi?

Kui oled edukalt konto avanud ning kas boonusraha saanud või sissemakse teinud, on aeg valida bingo tuba. Otsi enda valitud kasiinost nuppu “Bingo”, mis viib Sind edasi bingo mängude lobbysse. Üldjuhul on valikus mitu erinevat mängutüüpi.

Kuidas jackpotid toimivad?

Jackpote võib olla kahte sorti: garanteeritud või kasvavad. Mõned saidid võivad pakkuda väikest garanteeritud jackpoti või korraldada õhtusi suurema garanteeritud jackpotiga mänge, et meelitada rohkem mängijaid. Suurem osa jackpotidest on aga siiski kasvavad, mis tähendab, et mida rohkem on mängijaid ning mida rohkem pileteid need mängijad ostavad, seda suuremaks kasvab ka jackpot. Jackpoti numbrit on igal mängijal võimalik reaalajas jälgida nii enne mängu sisenemist kui ka mängu ajal. Jackpot võidetakse teatud arvu numbrite väljaloosimisel “täismaja” saamisel. Täismaja tähendab 90-palli bingo puhul 15 numbrit ning 75-palli bingo puhul 25 numbrit.

Kuidas bingos võita?

Kui hakkad bingot mängima, on oluline, et enne piletite ostmist enda jaoks mõned asjad selgeks teeksid. Olgugi et online bingo tundub lihtsamast lihtsam, tuleb teatud strateegia järgmine siiski kasuks. Oleme Sulle välja kirjutanud mõned näpunäited, mida enne online bingoga alustamist lugeda soovitame.

Hoia pakkumistel silm peal!

Igal bingo pakkujal on omamoodi mängud ning nii ka kampaaniad. Bingo pakkumised on üldjuhul lihtsa ülesehitusega ning üsna suur võimalus on, et olenemata kampaaniast saad neis osaledes oma raha eest palju rohkem. Näiteks võidakse pakkuda tasuta pileteid, korraldada bingoturniire või anda Sulle bingomängude mängimiseks tasuta lisaraha.

Mängi mitme kaardiga korraga!

Veel üks võimalus keerata võimalused pisut rohkem enda kasuks on osta korraga mitu piletit ja mängida nende kõigiga ühes raundis. Kui plaanid osta kohe päris mitu tükki, on igal online-bingo mängu puhul võimalus arvuti Sinu eest numbreid maha tõmbama panna, et ükski number kahe silma vahele ei jääks.

Loe reeglid läbi!

Kuigi bingo üldreeglid on universaalsed, võib igal internetikasiinol olla oma lisareeglite kogum, kas või näiteks kujundid, mida tuleb kokku koguda. Sel viisil ei pea Sa muretsema selle pärast, et midagi valesti teeksid ning seetõttu oma võiduvõimalusest ilma jääksid.

Püüa hoiduda “tipptundidel” mängimiseset!

Bingo võiduvõimaluste arvutamisel ütleb üsna lihtne loogika seda, et mida rohkem on mängijaid, seda raskem on võita. Üldiselt näidatakse lobbys bingotubade hetkemängijate arvu – proovi võimalusel mängida siis, kui see number on kõige väiksem.

Kombineeri erinevaid nõuandeid!

Võttes arvesse kõiki või vähemalt paari ülalnimetatud nõuannet, võid oma võiduvõimalusi tõepoolest märkimisväärselt suurendada.

Online bingo jututubade sõnavara

Kui mängid ainult online-bingot, märkad peagi, et suuremal osal bingotubadest on ka oma jututoad. Nagu tänapäeva netiavarustes ikka, kiputakse pigem kasutama lühendeid ning nii ka bingo “keeles”. Esimestel kordadel võib see näida kui täiesti võõras keel, seega oleme Sulle alustuseks ära toonud mõned kasutatavamad lühendid. Neid kasutatakse suures osas inglise keeles.

CM – Chat Monitor. Inimene, kes jälgib jututoas toimuvat. Kui Sul tekib küsimusi, võid need chatis esitada ning saad vastuse oma CM-ilt. Samuti võtab CM ohjad enda kätte siis, kui mõni jututoas osaleja rikub reegleid, üritab petta või kasutab ebasündsat sõnavara.

GL – Good luck! Enamasti algavad kõik bingomängud just selle akronüümiga CM-ilt ja/või teistelt mängijatelt.

3/2/1 TG – to go. Mängijad annavad teistele teada, mitu numbrit neil veel võidu saavutamisest puudu on.

Soovitame kõigil oma klientidel mängida vastutustundlikult ja pidada meeles, et kasiinomängud on mõeldud eelkõige meelelahutuseks. Me ei soovita kasutada kasiinos mängimist sissetuleku teenimise allikana. Kui tunned, et mängud ei paku enam lõbu ja Sul tekivad sõltuvuslikud nähud, soovitame otsida professionaalset abi.