4.5
Lõppskoor
Unibet kasiino tervitusboonus
KOKKUVÕTE
Unibet online kasiino annab uutele mängijatele kuni 100 € boonust, 5 tasuta Starbursti spinni ja korraldab tasuta kasiinoturniire.
Väga hea
Läbimängunõuded on slotikates suhteliselt madalad
Boonust saab kasutada nii arvuti- kui mobiilikasiinos
Mitte nii hea
Maksimaalne boonuse summa on väike
Läbimängutingimuste täitmine on realistlikult võimalik ainult slotikates või spordiennustuses

Unibet online-kasiino tervitusboonusega võid oma esimese sissemakse kahekordistada (kuni 100 € piires) ja lisaks saad 5 tasuta spinni. Peale selle ootavad Sind esimese nelja nädala jooksul kaheksa 500-eurose auhinnafondiga, spetsiaalselt uutele kasutajatele mõeldud kasiinoturniiri.

KAMPAANIA ALUSED

  • Unibeti tervitusboonust saad võtta kohe pärast seda, kui olet Unibet online kasiinoga liitunud. Boonuse saamiseks pead tegema 10-100-eurose sissemakse.
  • Lisaks boonusrahale saad oma esimese sissemakse eest preemiaks ka 5 tasuta spinni Starbursti slotikal.
  • Kui ka sellest veel vähe on, võid lisaks osa võtta ka spetsiaalselt Unibeti uutele mängijatele mõeldud kasiinoturniiridest, mis toimuvad kaks korda nädalas–üks mänguautomaatide turniir ning üks ruleti ja Blackjacki turniir igal nädalal.
  • Tervitusboonusega saadud boonusraha tuleb läbi mängida 25x spordiennustuses või kasiinos, 30x live-kasiinos või 4x bingos. See on „juriidiliselt korrektne“ kirjeldus. Tegelikkuses, aga võetakse live kasiinos, lauamängudes ja videopokkeris tehtud panuseid arvesse vaid 10 % ulatuses, mis sisuliselt tähendab, et neid mänge eelistades pead boonusraha 300x läbi mängima. Spordiennustuses lähevad arvesse vaid panused, mille koefitsient on suurem kui 1,4.
  • Samasugune läbimängunõue kehtib tasuta spinnidega saadud võitudele.

POSITIIVSED JA NEGATIIVSED ASPEKTID

Läbimängunõuded on slotikates suhteliselt madalad

Boonust saab kasutada nii arvuti- kui mobiilikasiinos

Maksimaalne boonuse summa on väike

Läbimängutingimuste täitmine on realistlikult võimalik ainult slotikates või spordiennustuses

HINNANG

4.5

HINNANGU SELGITUS:

Unibeti online kasiino tervitusboonus sisaldab rahalist boonust kuni 100 eurot, 5 tasuta spinni Starbursti slotikas spinnerit ja 8 kasiinomängusturniiri (iga turniiri auhinnafond on 500 eurot). Boonuste läbimängunõue on küll vaid 25x, aga läbimänguvõimalused on üsna piiratud.

KLIENDITUGI

Kõik kampaaniaga seotud lisaküsimused esita kindlasti enne oma esimese sissemakse tegemist Unibeti klienditoele. Klienditoega saad ühendust meili või elava vestluse vormis. Rahvusvaheline klienditugi töötab ööpäevaringselt. Unibetis on ka eestikeelne klienditugi, aga teave selle tööaegade kohta puudub ja meie katsetused on näidanud, et ööpäevaringne eestikeelne kasutajatugi ei ole.