4.8
Lõppskoor
TonyBeti VIP programm
KOKKUVÕTE
Kui tahad TonyBeti VIP-kliendiks saada, tuleb Sul esmalt tõestada, et oled seda väärt. Kui oled tingimused täitnud, saad nii iganädalase cashbacki, tasuta spinnid, sissemakseboonuse kui ka eelisõiguse väljamaksete töötlemisel.
Väga hea
Iganädalased pakkumised
Kiired väljamaksed
Mitte nii hea
Boonuse kõrged läbimängutingimused
Kõrge eelnev sissemaksekohustus

TonyBet poputab oma VIP-taseme kliente üsna heldelt, kuid selleks, et kõiki sellele levelile kohaseid hüvesid nautida, tuleb Sul see ka välja teenida.

Selleks, et TonyBet Sind oma kasiino VIP programmiga liita saaks, pead esmalt nädala jooksul sooritama vähemalt 1000 € eest sissemakseid. Boonuste kaudu saadud raha siinkohal arvesse ei lähe. Lisaks sissemaksetele peab Sinu konto olema dokumentidega kinnitatud, Sul võib olla ainult üks TonyBeti konto ning Sinu hasartmängimise eesmärk on puhtalt meelelahutuslik. Hetkest, kui oled TonyBeti VIP klient, saad kasutada mitmeid hüvesid.

Kampaania alused

  • TonyBet otsustab, keda oma VIP-programmiga liita ning keda mitte. Programmiga liitumise kriteeriumiteks on nädalas vähemalt 1000 € kontole kandmine, vaid meelelahutuslikel eesmärkidel mängimine ning ühe kinnitatud konto omamine.
  • VIP kliendina saad neil nädalatel, kuid oled kaotanud rohkem kui võitnud, 10% oma kaotustest tagasi cashbackina. Cashbacki arvutamine ja väljamakse toimub igal esmaspäeval vastavalt sellele eelnevale nädalale.
  • Cashbacki summa tuleb läbi mängida 1 korra ulatuses 7 päeva jooksul.
  • Igal reedel annab TonyBet ära ka 100 tasuta keerutust – mängud, kus need kehtivad, erinevad nädalati ning neid saab kasutada kuni vastava nädala lõpuni.
  • Tasuta keerutustest saadud võidud tuleb 7 päeva jooksul NetEnt mängudes 20-kordselt läbi mängida.
  • Iga nädal on Sul võimalik saada ka 100% kuni 200 € sissemakseboonus. Selle pakkumise puhul peab silmas pidama vaid asjaolu, et boonust saad kasutada ainult siis, kui TonyBetiga ise ühendust võtad ja boonuskoodi küsid.
  • Boonuse aktiveerimiseks tuleb teha sissemakse vähemalt 10 € eest ja sisestada Sulle antud unikaalne boonuskood.
  • Boonus tuleb vabastamiseks läbi mängida 35 korda 7 päeva jooksul.
  • Lisaks ülalolevatele pakkumistele saavad TonyBeti VIP kliendid eelisõiguse ka väljamaksete kinnitamisel.

Positiivsed ja negatiivsed aspektid

Lahked iganädalased pakkumised

Tavaklientidest kiiremad väljamaksed

Sissemakseboonusele kehtivad samad tingimused nagu tavalistele boonustele

VIP-kliendiks saamisel kõrge sissemaksekohustus

Hinnang

4.8

Hinnangu selgitus

Tegemist on vägagi lahke pakkumisega klientidele, kes on nõus vähemalt 1000 € nädalas kulutama. Siinpuhul on hea teada, et TonyBet premeerib just neid kliente, kes mängivad küll suuremate summadega, kuid samas vastutustundlikult ning ausalt. Pisut võiks nuriseda selle kallal, et kuigi tegemist on VIP-pakkumisega, on sissemakseboonuse läbimängunõue siiski 35-kordne. Mida tavaliselt aga erinevates Eesti veebikasiinode pakkumistes välja toodud ei ole, on see, et VIP-klientide väljamakseid töödeldakse kiiremini kui teiste omasid. See on hea läbinähtavuse saavutamise abivahend TonyBetile.

Klienditugi

Kõikide tekkinud küsimuste või muredega kampaania osas võta kindlasti ühendust TonyBeti klienditoega, kes on saadaval iga päev kell 9.00 – 21.00.

Tel: +44 2037 690147 (ingliskeelne teenindus)

E-post: info@tonybet.ee (eestikeelne teenindus)