4.9
Lõppskoor
Tasuta spinnide varakamber Chanzis
Kokkuvõte
Chanz kasiinost leiad taas kord tasuta spinnide varakambri, kus saad hunniku tasuta spinne põnevaid ülesandeid täites. Lisaks sellele võid osaleda ka sularahaloosis!
Väga hea
Lihtsad ja huvitavad ülesanded
Ilma läbimängutingimusteta auhinnad
Ülesandeid võib täita vabalt valitud järjekorras
Mitte nii hea
Loosipiletite kogumine on piiratud
Osalemiseks tuleb teha sissemakse

CHANZ ONLINE-KASIINO

Chanzi online-kasiinos on maikuus taas avatud tasuta spinnide varakamber. Kampaania käigus on Sul võimalus koguda hulgaliselt tasuta spinne ja eriti hea õnne korral ka 1000-eurone sularahaauhind. Loomulikult tuleb aga auhindade võitmiseks veidi pingutada

KAMPAANIA ALUSED

  • Tasuta spinnide varakambri kampaania toimumise aeg on 30.04-20.05.
  • Kampaanias osalemiseks pead olema teinud kampaaniale eelnenud 14 päeva jooksul vähemalt 10-eurose sissemakse oma Chanzi mängukontole või tegema issemakse kampaania toimumisajal.
  • Kampaanias auhindade võitmiseks pead Chanzis iga nädal täitma võimalikult palju ülesandeid.
  • Igal kampaaniaperioodi jääval reedel avaldatakse 7 uut ülesannet järgmiseks nädalaks.
  • Iga ülesande täitmise eest saad 1 loosipileti kampaania lõpus toimuvasse auhinnaloosi. 21. mail toimuvas auhinnaloosis loositakse välja rahaline auhind väärtuses 1000 eurot. Lisaks saavad 5 Chanzi mängijat oma kontole 100 tasuta spinni. Selle kampaania auhindadel pole läbimängunõudeid
  • Kui täidad kõik kampaania ülesanded, teenid lisaks 50 tasuta spinni.
  • Kampaanias osalemiseks tuleb kindlasti mängida pärisraha eest.

Varakambrikampaania auhinnad on üsna ahvatlevad ja kui oled aktiivne kasiinomängija, tasub kindlasti selles kampaanias oma loosiõnne proovida. Kindlasti ei maksa aga õnne proovides unustada ka seda, et mängida tuleb mõistlikult ja et kõige tähtsam peaks siiski olema mängurõõm.

POSITIIVSED JA NEGATIIVSED ASPEKTID

Kampaanias täitmist ootavad ülesanded pole väga keerulised

Auhinnad on üsna korralikud, parima rahalise auhinna väärtus on 1000 eurot.

Nii rahalistel auhindadel kui tasuta spinnide võitudel puuduvad läbimängutingimused

Ülesandeid võib täita suvalises järjekorras

Loosipiletite kogumisel on piirangud

Kampaanias osalemiseks tuleb teha sissemakse

HINNANG

4.9

HINNANGU SELGITUS

Selle Chanzi kasiino kampaania puhul on tegemsit mitmekülgse pakkumisega, kus peaauhinnaks on 1000 € sularahas ja lisaks saab teenida ka palju väiksemaid vaheauhindu. Loosipiletite ja tasuta spinnide kogumisel on küll piirangud ning selleks, et kampaanias üldse osaleda, tuleb eelnevalt teha sissemakse, kuid need on vaid väikesed miinused selle üldjoontes huvitava kampaania juures.

KLIENDITUGI

Kõik kampaania kohta tekkivad täiendavad küsimused soovitame esitada Chanzi kasutajatoele. Chanzi kasutajatoega saab ühendust võtta e-posti aadressil support@chanz.com või elava vestluse vormis igal nädalapäeval ajavahemikus 9.00 – 00.00.