4
Lõppskoor
GrandX slotimaania
Kokkuvõte
GrandX kasiino annab Sulle võimaluse kuni mai lõpuni slotimänge mängides osa saada 2000 euro suurusest auhinnafondist. Iga 10 € eest mängimisel antakse Sulle 1 punkt – neid arvestatakse edetabeli jaoks, kus kampaania lõpus 29 kõige suurema punktide arvuga mängijat võidavad auhinnaraha.
Väga hea
Tabeliseisu on võimalik jälgida ja seega võiduvõimalusi mõjutada
Saad mängida just neid slotikaid, mis Sulle enim meeldivad
Mitte nii hea
Auhinnarahale kehtivad läbimängutingimused
Auhind antakse vaid 29 mängijale

GrandX online-kasiinos on mai lõpuni käimas slotihullus. Mida rohkem slotikatel mängid, seda kõrgemale tõused auhinnatabelis ja seda magusama rahalise preemia teenid. Mängida saad mistahes slotimänge – kas oma lemmikuid või proovida täitsa uusi. Iga panustatud 10 eurot annab Sulle edetabelipunkti ja enim punkte kogunud mängijat premeeritakse turniiri lõpus 1500 euroga.

Kampaania alused

  • Kampaania toimumisaeg on 21.-31. mai 2018.
  • Kampaanias osalemiseks tuleb sellega liituda kas kampaania lehel või saata e-kiri osalemissooviga aadressile support@grandx.com.
  • Iga kord, kui mängid slotimängudes 10 € läbi, saad 1 punkti.
  • Mida rohkem punkte oled kogunud, seda kõrgemale tõused edetabelis. Auhinna saavad 29 edetabelisse pääsenud mängijat.
  • Auhinnafondis on 2000 €. Edetabelis esikoha saanud mängija saab sellest endale 500 €, teine koht 400 € ja 3. koht 300 €. Ülejäänud mängijate auhinnad on mõnevõrra väiksemad.
  • Võidetud auhinnaraha kantakse mängijate kontola boonusrahana, mis tuleb enne väljavõtmist 14 päeva jooksul vähemalt üks kord GrandX kasiino mngudes läbi panustada.

Positiivsed ja negatiivsed aspektid

Kampaanias saad osaleda ükskõik mis mängu mängides

Väiksematel panustel mängijad on mõnevõrra kehvemas seisus

Auhinnarahale kehtivad läbimängutingimused

Auhinna saavad ainult 29 mängijat

Hinnang

4.0

Hinnangu selgitus

Rõõm on näha, et GrandX kasiinos üle pika aja uus kampaania on loodud. Edetabelikampaania puhul on positiivne see, et kampaanias saad osaleda mistahes mängu mängides. Mis meile aga ei meeldi, on võidurahale kehtivad läbimängutingimused, kui teiste kasiinode puhul on rahalised auhinnad peaaegu alati sularahas.

Klienditugi

Kui soovid kampaania kohta veel täiendavaid küsimusi küsida, võta julgelt ühendust GrandX kasiino klienditoega. Kliendituge pakutakse nii live-chati, e-maili kui telefoni teel. Eestikeelne klienditugi on avatud E-R kell 10 – 23 ja L-P kell 12-21.

Live-vestlus: jah
Telefon: +372 655 6106
E-post: support@grandx.com