3
Lõppskoor
Rännak kuningalossi
KOKKUVÕTE
KingsWini lojaalsusprogrammi raames rändad kasiinos mängides kuningalossi. Mida rohkem mängid, seda kõrgematele kuningriigi tasanditele jõuad.
Väga hea
Atraktiivsed auhinnad
Vahetasanditele jõudmist premeeritakse kingitustega
Mitte nii hea
Puudub täpne teave tingimuste kohta
Puudub täpne teave auhindade jagamise aluste kohta

KingsWin kasiino pakub oma kasutajatele lojaalsusprogrammi, mida nad ise nimetavad „Eksklusiivseks 5 tärni programmiks“ või rännakuks kuningalossi. Lojaalsusprogrammis osalevad kõik mängijad ning lojaalsusprogrammi kasutustabeli raames kõrgemale tasemele tõusmiseks pole vaja teha muud, kui lihtsalt rohkem mängida (nagu ikka kõigi kasiinode ja kõigi lojaalsusprogrammide puhul). Järgnevalt anname ülevaate selle kampaania reeglitest, eelistest ja puudustest.

Kampaania alused

  • Kingswinis on viis erinevat kasutajataset – kõik kasutajad alustavad Sepa tasemelt ja parimad ning aktiivseimad jõuavad ühel heal päeval välja Kuninga tasemeni.
  • Vahepealsetel tasemetel on võimalik teenida rahatagastusi, tasuta spinne ja erinevaid kingitusi (iPhone, iPad, teler või MacBook, reis L.A-sse)
  • Aktiivseimaid kasutajaid premeeritakse uue Mercedese sõidukiga.
  • Peaauhinna teenimiseks on vaja jõuda kümnendale tasemele.

Positiivsed ja negatiivsed aspektid

Kampaania suurimaks plussiks on kahtlemata atraktiivsed auhinnad

Palju on vahetasandeid, mille saavutamist premeeritakse rahaliste auhindade või kingitustega

Saidil puudub täpne teave selle kohta, millised tingimused tuleb täita, et jõuda ühelt tasemelt järgmisele

Samuti puudub täpne teave selle kohta, mille alusel jagatakse auhindu, kui palju punkte teenib ühe euro panustamisega jne

Kokkuvõte

Kingswini lojaalsusprogrammis peibutatakse kasutajaid atraktiivsete auhindade ja vaheauhindade lubadusega. Kahjuks jätab soovida kampaania kohta käiva info kättesaadavus. Ainsad infokillud, mida leidsime, oli lubadus jagada erinevatel tasanditel auhindu ning teave selle kohta, et tasemeredelil tõusmine sõltub mänguaktiivsusest. Täpsem info selle kohta, kuidas tasemeredelil tõusta aga puudub või on hästi ära peidetud.

Hinnang:

3

Hinnangu selgitus:

Auhinnad tunduvad atraktiivsed, aga lojaalsusprogrammi kohta käiv info on väga raskesti leitav ja tundub, et ka puudulik.

Klienditugi

Kui Sul jäi selle kampaania kohta midagi ebaselgeks, võta ühendust Kingswini 24/7 klienditoega. Kliendituge pakutakse elavas vestluses (hetkel kahjuks ainult inglise keeles) ja samuti saab küsimusi saata kodulehel asuva kontaktivormi kaudu.

Telefoni teel Kingswin kasutajatuge ei paku.