4.6
Lõppskoor
Paf kasiino jõulukalender 2017
Kokkuvõte
Jõulukalender võib Sulle tuua mitmesuguseid põnevaid kasiinokingitusi – tasuta spinne, tasuta raha, tasuta panuseid või bingopileteid. Uuri järgi, mine ava kalendriaken ja kogu kingitusi!
Väga hea
Päevapakkumised ei ole ette teada
Tasuta lisaspinne saab lihtsalt kalendriakende avamisel
Mitte nii hea
Lisaspinnid saab kätte alles 27.12
Loosimisel osalemine ei garanteeri kindlat kingitust

Pafi kasiinost leiad põneva advendikalendri, kus iga päev kuni jõuludeni peidab end mõni põnev üllatus. Ava aknaid ja nopi kingitusi. Tasuta spinne saad juurde ka lihtsalt akende avamise eest, nii et ära unusta iga päev oma kasiinokontole sisse logida! Jõulukalender võib Sulle tuua pärisraha auhindu, tasuta spinne, tasuta bingopileteid ja tasuta panuseid.

Kampaania alused

  • Pafi jõulukalender on avatud 1.detsembrist kuni 24. detsembrini.
  • Kalendrikampaanias osalemine on tasuta, kuid selleks, et võita, pead olema aktiivne Pafi klient, mis nõuab vähemalt ühe päris rahaga mängitud mängu mängimist viimase 30 päeva jooksul.
  • Võidu korral saadab Paf Sulle postkasti teate hiljemalt järgneval päeval kell 14.00.
  • Kui oled kalendri kaudu võitnud bingopileteid, pea meeles, et need kehtivad 7 päeva jooksul. Tasuta panused kehtivad 30 päeva.
  • Tasuta spinnid kehtivad järgneva päeva lõpuni (alates kinnitussõnumi saamisest).
  • Olenevalt mängust, kust tasuta spinne oled võitnud, on nende väärtus erinev: Merry Xmas mängus on ühe tasuta spinni väärtuseks 0.15 €, mängudes Gemix, Cash&Carry Shopping Spree ja Gonzo’s Quest on ühe tasuta spinni väärtus 0.20 €.
  • Kui oled võitnud raha, on see reaalne sularaha, ilma mingite läbimängutingimusteta.
  • Kui oled kalendri kaudu teeninud lisanduvaid tasuta spinne, makstakse need välja korraga 27. detsembril mängus Starburst. Nende keerutuste puhul on igaühe väärtus 0.10 €.
  • Lisaspinne saab teenida lihtsalt sellega, kui jõulukalendri aknaid avad. Olenevalt avatud akende arvust jõuad teatud tasemetele, mis toovad Sulle keerutusi juurde.

Positiivsed ja negatiivsed aspektid

Kalendri auhinnad ei ole igapäevaselt ette teada, säilib põnevusmoment

Tasuta lisaspinne saab vaid kalendriakende avamise eest

Tasuta lisaspinne saab kasutada alles pärast kampaania lõppu

Mõnes kalendriaknas võib olla lihtsalt loosimises osalemine, mis ei garanteeri kindlat kingitust

Hinnang

4.6

Hinnangu selgitus

Pafi advendikalendri puhul on tegemist põneva pakkumisega, sest võidetavaid kingitusi võib olla erinevaid ning ei ole teada, mida mingil päeva võita võib. Samas võib aga mõne päeva “auhinnaks” olla pelgalt loosis osalemine, mis ei pruugi sugugi mitte kindlat kingitust tuua. Kindlasti motiveerib kliente iga päev tagasi tulema see, et vaid kalendriakende avamise eest annab Paf tasuta spinne. Mis aga ehk nii mugav ei ole, on see, et need spinnid saab kätte alles pärast kampaania lõppu, 27. detsembril.

Klienditugi

Võta küsimuste või kahtluste korral kindlasti ühendudst Pafi klienditoega! Eesolevate auhindade kohta ei ole mõtet küsida, kuid muu kampaania kohta seonduvaga seoses kindlasti.

Tööaeg: E-P 10-18

Telefon: 800 0100 390
E-post: support.ee@paf.com
Live-vestlus: jah