PAF kasiino logo green
PAF online-kasiino ülevaade
KOKKUVÕTE
PAF-i kasuks räägib esmajoones see, et kuna sait on tihedalt seotud heategevusega, on mängijatel võimalik tunda end ka ühiskonnale kasulikuna. Mängude valik on hea ja lisaks suurtootjate hittidele leiab ka niisuguseid mänge, mida keegi teine ei paku. Samuti on PAFis suurepärane spordisündmuste ennustamisvõimalsute valik ja jututubadega bingoturniirid. Veidi võiks nuriseda klienditoe kättesaadavuse üle – live-vestlus puudub ja ka muus vormis on klienditoe tööaeg piiratud.
MÄNGUD100
KAMPAANIAD JA BOONUSED100
KASUTAJATUGI JA ABIINFO95
MAKSEVIISID92
PARTNERPROGRAMM100
Reader Rating3 Votes94
PLUSSID
Suur slotimängude ja spordiennustuse valik
Heategevusega seotud taust
Keskendutakse vastutustundlikule mängimisele
MIINUSED
Kasutajatugi töötab piiratud aegadel
Kasiinomängude puhul puudub sorteerimisvõimalus
97
lõpuskoor

PAF kasiino peakontor asub Ahvenamaal, aga ettevõttel on ka kehtivad Eesti tegevus- ja korraldusload. Eripäraseks muudab PAF-i asjaolu, et firma loodi algselt heategevuslikel motiividel. PAF on teeninud ka mitmeid (kasiino kohta ehk veidi ootamatuid) auhindu vastutustundliku ettevõtluse eest.

PAF-i online-kasiinos saad proovida oma õnne nii tuntud mängutootjate loodud automaatidel kui ka PAF-i enda arendatud slotikatel. Lisaks on valikus lauamänge ja live-diileriga mänge. PAF spordiennustus on samuti väga mitmekesine ja pakub ennustamiseks lausa 31 erinevat spordiala.

MÄNGUD JA TARKVARA

KASIINO

PAF-i mängude lehele liikudes avaneb suur ja mitmekülgne valik nii tuntud tootjate (MicroGaming, NetEnt jt) mängudest kui ka mängudest, mida Sa mujal ei leia. Kahjuks ei saa mänge sorteerida kategooria järgi, aga veidi varjatud otsingufunktsiooni abil saad soovitud mängu ka nime järgi leida. Kui aga oled suure raha jahil, võid välja filtreerida ainult kasvava jackpotiga mängud. Jackpoti suurused on PAF-i slotimängudes kohati üsna magusad ja hea õnne korral võid oma pangakontot lausa seitsmekohalise summa võrra kosutada!

Peale slotikate saad PAF-is mängida ka enam kui 10 videopokkeri mängu. Ka siin on olemas kasvava jackpotiga mängud. Peaauhinnad pole küll nii vapustavad kui osadel slotikatel, aga sellest hoolimata peaks kuuekohaline jackpot enamikule meist üsna ihaldusväärne olema.

Kui automaatidest isu täis, võid proovida blackjacki, ruletti või teisi lauamänge. Ise valid, kas soovid mängida arvutiga või elusa diileriga.

SPORIDENNUSTUS

PAFi spordisektsioon pakub ennustamiseks väga suurt valikut spordialasid ja sündmusi. Suurim valik koefitsiente ja erinevaid mänge on saadaval loomulikult jalgpallis, kuid vägagi arvestav hulk erinevaid ennustuspakkumisi on ka korvpallile, jäähokile ja tennisemängudele. Samuti on tõusvas joones e-sport.

Võrreldes muude spordiennustusportaalidega Eestis pakub Paf aga ka midagi erilist. Selleks on Fantasy Sports. Tegemist on päris spordimeeskondade päris mängijatest virtuaalsel teel kokku pandud fantaasiameeskondadega, millele kliendid saavad teha panuseid. Fantaasiameeskonna tulemus sõltub reaalsetes mängudes toimuvatest sündmustest, mis konverteeritakse punktideks. Valida saab PAFi poolt kokkupandud turniiride vahel või teiste mängijate loodud turniiridest.

BINGO

PAF pakub 5 erinevat jackpotidega bingo lauda: Bingo Variant, Quick Draw Bingo, Bingo 90, Bingo with friends ja Nature Bingo. Kõigis neist leiad ka jututoa, sest ega Pafi loosung “Mängi sõprade seas” niisama välja mõeldud ei ole. Saad mängida erinevate temaatikatega laudades ja erineva piletihinnaga bingomängu, samal ajal teiste mängijatega vesteldes.

PAF teeb niisama bingo mängimise aga veelgi põnevamaks turniiridega, mida korraldatakse mitu tükki lausa iga päev. Bingot mängides ja kombinatsioone võimalikult kiirelt kokku saades kogud punkte, mille põhjal pannakse kokku edetabelid.

KAMPAANIAD JA BOONUSED

PAF-is on käimas uutele registreerunud kasutajatele suunatud kampaania, mille käigus antakse igale kliendile valik, millises tootes ta tervituspakkumist kasutada soovib.

Spordiennustuse tervituspakkumisena on PAFil Sinu jaoks valmis pandud 4 tasuta panust. Nende saamiseks pead eelnevalt tegema 5 € eest panuse mistahes spordialale ning kui ennustuse tulemus on selgunud, lisab PAF 4 tasuta panust, igaüks väärtusega 5 €, Sinu kontole järgmise tööpäeva jooksul.

Kasiinohuvilistele on kasutamiseks 200 tasuta keerutust. Nende teenimiseks pead kõigepealt mängima omale meelepärast slotimängu 5 € eest. Pane tähele, et korraga antakse Sulle 50 tasuta keerutust, kokku neljal järjestikusel päeval ning need kõik kehtivad mängus Casino Island Deluxe. Kui teenid nendega võite, lisatakse võidud Sinu kontole pärisrahana, ilma mingite läbimängutingimusteta.

Oled hoopis bingo fänn? Ole mureta, PAFil on pakkumine ka Sulle. Mängi mistahes bingomänge eelnevalt 25 € eest ning päev pärast selle tingimuse täitmist annab PAF Sulle 10 tasuta Bingo Variant piletit, igaüks neist väärtusega 2 €. Kui teenid nende piletitega võite, saad need pärisrahana kõik endale jätta, ilma mingite lisakohustusteta.

Ka pokkerit ei ole unustatud. Kui mängid vähemalt 5 € eest Texas Hold’emit, saad PAFi poolt tasuta Fish Party 5 € väärtuses pileti.

MOBIILNE KASIINO

Paf on loonud mobiilikasiino rakenduse, mis on funktsionaalsuste poolest peaaegu üks-ühele sarnane arvutiversiooniga. Kõik veebisaidi võimalused on ka mobiilirakenduses kättesaadavad.

%Online kasiino%%

MAKSEVIISID

Sissemakseid saad oma PAF-i kontole teha SEB või Swedbanki pangakontolt. Peale selle on võimalik maksta ka krediitkaardiga (Visa või MasterCard) või „online-rahakoti“ teenusega (Skrill või NETELLER). Väljamakseid saad teha samade kanalite kaudu, mille kaudu oled teinud sissemakse. Kui teed aga kuus rohkem kui ühe väljamakse, pead tasuma iga täiendava väljakande eest 2 € teenustasu.

PARTNERPROGRAMM

PAF on loonud Pafpartners partnerlusprogrammi. Selle raames makstakse osalejatele kuni 40% tulust, mida nende kutsutud mängija saidile on toonud. See, kui palju Sulle täpselt boonust makstakse, sõltub sellest, kui palju Sinu kutsutud mängijad saidile tulu toovad. Kui tahad täpsemalt selle kohta uurida, külasta Pafpartnersi kodulehte. Seal on partnerprogrammi põhjalikult kirjeldatud, kahjuks küll ainult inglise keeles.

PIIRANGUTEGA RIIGID

Täpne piirangutega riikide loetelu puudub, aga ära on mainitud, et mängida ei saa USA, Venemaa ja Türgi kodanikud. Kuna Paf on Ahvenamaal registreeritud firma, siis on ära mainitud ka asjaolu, et väljaspool saart mängides või konto avades vastutab iga klient ise selle eest, et hasartmängud tema riigis oleksid seaduslikud.

KLIENDITUGI JA ABIINFO

Kasutajatuge pakutakse PAF-is nii otsesuhtluse kui ka telefoni teel. Helistamise aeg on siiski piiratud. Samuti saad saata oma küsimuse veebilehe sõnumivormi kaudu. Kindlasti vaata enne klienditoe poole pöördumist läbi ka korduma kippuvate küsimuste rubriik – võib-olla on Sinu küsimus juba vastatud.

Tööaeg: E-P 10-18

Telefon: 800 0100 390
E-post:  support.ee@paf.com
Live-vestlus: jah

%ALT_TXT%%