4.8
Lõppskoor
Paf annab Blackjacki mängijatele 5000 €!
Kokkuvõte
Pafis toimuvad igapäevased Happy Hourid. See tähendab, et blackjacki mängides on Sul nädala lõpuks võimalus võita osa 2500 € suurusest auhinnafondist ning täpselt sama suur pakkumine on jõus ka kampaania teisel nädalal. Auhinnafondist osa saamiseks tuleb boonuskaartidega koguda edetabelipunkte.
Väga hea
2 osalemisperioodi = 2 võimalust võita
Happy Houri ajal on kõikide boonuskaartide väärtus 20 punkti
Mitte nii hea
Kvalifitseerub vaid üks kindel blackjacki laud
Laud ei ole pidevalt avatud + 20-punktiseid kaarte saab ainult 2 tunni jooksul

Pafi kasiinos toimub kuni esimese jõulupühani live-kasiino Happy Hour kampaania, kus on Blackjacki mängides võimalik osa saada 5000 € suurusest auhinnafondist. Igal kampaania päeval on blackjacki kaardijagajatesse peidetud boonuskaarte, mis annavad kaardi saajale punkte. Mida rohkem kaarte ja punkte kogud, seda kõrgemalt võid leida end edetabelist.

Kampaania alused

  • Kampaania toimumise aeg on 11.12. – 25.12.2017.
  • Tegemist on live-kasiino kampaaniaga, kus osaleb vaid üks laud: Green Blackjack Paf 1. See laud on avatud igal kampaania päeval ajavahemikus 15.00 – 03.00.
  • Kampaania ajal toimub kaks võistlust: esimene 11.-17. detsembril ning teine 18.-24. detsemrbil.
  • Kummagi perioodi auhinnafond on 2500 € ning kummastki neist osa saamiseks tuleb vaid sama perioodi jooksul kvalifitseeruda.
  • Kampaanias osalevas blackjacki lauas on igasse kaardijaoturisse peidetud üks viie punkti väärtuses ja üks kümne punkti väärtuses boonuskaart. Kui Sulle jagatakse punktikaart, saad vastavad punktid ka endale.
  • Kui boonuskaart satub diilerile, siis diiler boonuspunkte ei saa.
  • Kogutud punktid lähevad arvesse edetabeliarvestuses.
  • NB! Ajavahemikus 16.00 – 18.00 iga päev toimub Happy Hour. See tähendab, et kõikide kaartide väärtused selles ajavahemikus on 20 punkti.
  • Edetabel põhineb 20-l kõige kõrgema punktisummaga mängijal. Edetabeli seisu uuendatakse iga päev keskpäeval.

Positiivsed ja negatiivsed aspektid

Kaks edetabeliperioodi, mis tähendab kahte võimalust võita

Happy Houri ajal on boonuspunktide arv igal juhul 20

Kampaanias osalemiseks saab mängida vaid ühes kindlas blackjacki lauas

Kvalifitseeruv blackjacki laud ei ole pidevalt avatud ning 20-punktiseid kaarte võib saada ainult 2 tunni jooksul päevas

Hinnang

4.8

Hinnangu selgitus

Nagu Pafi puhul ikka, on kogu auhinnaraha sularahas, mis on väga positiivne. Edetabelisse saamisel ei ole mingit kindlat rahalist nõuet, mis on samuti väga hea. Loomulikult on boonuskaartide saamise võimalus seda suurem, mida kauem blackjacki lauas aega veedad, kuid üldjoontes on pakkumine siiski kättesaadav kõigile mängijatele.

Klienditugi

Kui Sul tekkis kampaania, blackjacki või live-kasiino kohta küsimusi, võta julgelt ühendust Pafi sõbraliku klienditoe meeskonnaga, kes on Sinu jaoks saadaval iga päev.

Tööaeg: E-P 10-18

Telefon: 800 0100 390
E-post: [email protected]
Live-vestlus: jah