Optibet kasiino logo
Optibet online-kasiino ülevaade
KOKKUVÕTE
Optibeti positiivseimateks külgedeks on kahtlemata suurepärane mobiilsete seadmetega ühilduvus ja kiired maksed. Veidi rohkem tahaks näha pakkumisi mängijatele, kellele alustaja boonuspakkumised enam ei kehti. Samuti võiks nuriseda klienditoe tööaja üle - kliendituge pakutakse peamiselt neil aegadel, kui enamik inimestest tööl on. Üldmulje saidist on siiski positiivne, mängude valik on hea ja ka mobiiliga on saiti mugav kasutada
MÄNGUD100
KAMPAANIAD JA BOONUSED100
KASUTAJATUGI JA ABIINFO95
MAKSEVIISID92
PARTNERPROGRAMM100
Reader Rating3 Votes96
PLUSSID
Ilus ja omapärane kujundus
Hea valik slotimänge
Kiire maksete töötlemine
MIINUSED
Vähesed ja harva uuenevad boonuspakkumised püsivamatele mänguritele
Elava vestluse vormis klienditoe tööaeg on väga piiratud
97
lõpuskoor

Optibeti online-kasiinos saad panna oma õnne proovile lugematul hulgal erinevatel Microgamingu, NetEnti ja NYX Gamingu loodud automaatidel. Optibet on käed löönud ka sellise tootjaga nagu Novomatic, kes on Optibetile andnud õiguse kasutada 29 nende uut mängu täiesti eksklusiivselt – mitte ühestki muust kasiinost neid mänge ei leia. Kui automaatidest saab isu täis, võid proovida ka live-diileriga ruletti, blackjacki või baccarat’d.

Optibet ei piirdu aga vaid kasiinomängudega. Kui tahad oma oskusi spordisündmuste ennustamises proovile panna, saad Optibetis teha seda kahel viisil – enne mängude algust ning juba toimuvate sündmuste ajal.

MÄNGUD JA TARKVARA

Kasiino

Optibeti lehel avaneb Sulle valik nelja erinevasse kategooriasse jagatud slotimängude vahel. Lisaks saad mängida ka lauamänge või videopokkerit. Valikus on Novomaticu, NetEnti, Microgamingu, EGT, Play’n’GO ja NYX Gamingu mängud. Peale selle saad mängida ka live-kasiinos, kus võid „istuda“ ruleti-, blackjacki või baccarat lauda.

Mängud on jagatud tootjate alusel kategooriatesse, seega kui Sul on oma lemmik, kelle mänge Sa oled nõus ainsatena mängima, saad tootja valiku teha kohe alguses. Kahjuks puudub saidil otsingufunktsioon, aga algajal kasiinomängijal lihtsustab põnevamate mängude otsimist võimalus sortida mänge populaarsuse järgi. Saidilt ei puudu ka progresseeruva jackpotiga mängud. Nt Mega Moolah peavõidu suurus oli selle ülevaate kirjutamise hetkel umbes 7,5 miljonit eurot.

Kui tavalised kasiinomängud ei paku Sinu jaoks piisavalt pinget, siis saad ette võtta päris diileriga live-kasiino, kus saad valida samuti erinevate tootjate vahel. Live-kasiinosse sisenemisel tee valik kas Las Vegase või Monte Carlo kasiino vahel, kuid ära muretse, et millesti ilma peaksid jääma – populaarsed mängud leiad mõlemast.

Spordiennustus

Optibeti spordiennustus pakub Sulle tervet hulka erinevaid spordialasid, kaasaarvatud e-sporti ja ka telesündmusi ning loomulikult kõiki suurte spordialade liigasid ja mänge. Tasub kindlasti ka ära märkida, et Optibet lööb kaasa mitme Eesti spordimeeskonna tegevuses, olles näiteks BC Kalev/Cramo suurtoetaja. Samuti toetatakse jäähoki meeskonda Tallinn Dragons ning käsipallimeeskonda HC Kehra.

KAMPAANIAD JA BOONUSED

Kasiino

Tervitusboonus uutele kasutajatele

Optibet pakub uutele kasutajatele erineva määraga boonust kolme esimese sissemakse eest.

  • Kui teed esimese sissemakse suuruses 20-500 € ja lisad boonuskoodi OPTIBET1, siis kahekordistab Optibet Sinu sissemakse.
  • Teise sissemakse puhul on Sul võimalik teenida veel boonust, samuti 100%, kuid kuni 300 € ulatuses, kui kasutad vähemalt 20€ sissemakse tegemisel boonuskoodi OPTIBET2.
  • Kolmanda sissemaksega teenid boonusena veel täiendavalt 50% ulatuses oma sissemaksest kuni 200 euroni, kui sissemakse suurus on vähemalt 20 eurot ja sissemaksele on lisatud boonuskood OPTIBET3.

Enne kui saad teha esimese boonuskoodiga teenitud raha sisaldava väljamakse, pead sissemakstud summa ja boonuse 40-kordselt läbi mängima. Kui Sa seda nõuet 7 päeva jooksul täita ei suuda, kaotad teenitud boonusraha.

Läbimängutingimuste täitmiseks tehtav panus ei tohi olla suurem kui 10 €. Suuremate panustega võid küll mängida, aga läbimängunõude täitmiseks need arvesse ei lähe. Lisaks boonustele osalevad kõik kliendid, kes on Optibetiga liitunud enne 31. detsembrit ja ära kasutanud kõik kolm boonust, uue iPhone X loosimises.

Spordiennustus

Optibetis spordiennustusega alustajatele pakutakse 100% sissemakseboonust kuni 100 € ulatuses. Siinkohal tuleks aga meeles pidada, et kui sissemakset teed, on vajalik sisestada boonuskood 200EURO ja sissemakse summa peab olema vähemalt 25 €, vastasel juhul boonus ei aktiveeru.
Kui oled boonuse saanud, tuleb see enne summa väljamaksmist Optibeti spordiennustuse keskkonnas läbi mängida 10-kordselt ning koefitsiendid peavad sealjuures olema vähemalt 1,50 või kõrgemad. Läbimängimiseks on aega 30 päeva.

MOBIILNE KASIINO

Optibeti kasiinos saab mängida ka kõigi mobiilsete seadmetega. Mobiilses kasiinos on mänguvalik sarnane veebilehel pakutavaga, kõik erinevad tootevariandid on olemas mobiilsel lehel. Kahjuks ei ole Optibetil aga oma rakendust ning mobiili kaudu peab asja ära ajama brauseri vahendusel.

MAKSEVIISID

Optibeti lehel saad sisse- ja väljamakseid teha Eesti pankade ülekannetega, krediitkaardiga ja samuti Skrilli või NETELLERI konto kaudu. Väljamaksed saad Optibetis teha vaid selle kanali kaudu, kust oled varem teinud sissemakse. Väljamakse töötlemine toimub lubaduste kohaselt tavaliselt 24 tunni jooksul, aga võib võtta ka kuni 5 tööpäeva.

PARTNERPROGRAMM

Kui oled Optibeti kasutaja, võid liituda ka Lifland Affiliates partnerlusprogrammiga. Kui Sinu kutse peale liitub Optibetiga uus kasutaja, on Sul võimalus teenida kuni 40% tulust, mida see kasutaja saidile toob. Enne partnerprogrammi tasu maksmist arvestatakse sellest saidi turunduskulud maha. Kui pärast kulude mahaarvamist tuleb summa negatiivne, ei pea Sa siiski muretsema – miinust edasi ei kanta ja uuel kuul saad uue hooga alustada!

PIIRANGUTEGA RIIGID

Optibet.ee lehel saavad mängida vaid Eesti mängijad.

KASUTAJATUGI JA ABIINFO

Optibet on oma kasutajate jaoks loonud päris põhjaliku korduma kippuvate küsimuste lehe, paljudele oma küsimustele leiad vastuse kindlasti sealt. Juhul, kui Sinu küsimust seal siiski ei ole, võid klienditoega ühendust võtta live-vestluse vormis, telefoni või meili teel. Kasutajatugi töötab Optibetis tööpäeviti kell 9.00-18.00 (GMT +2).

Tööaeg: E-R 9-18

Telefon: 614 0033
E-post:  support@optibet.ee
Live-vestlus: jah