4.8
Lõppskoor
OlyBeti rokkiv jõulukalender
Kokkuvõte
OlyBeti jõulukalendri raames jagatakse sissemakseid sooritavatele inimestele igapäevaselt tasuta spinne – spinnide arv oleneb sellest, kui palju on tehtud sissemakseid. Kalender osutab mängule, kust päeva spinnid leiad. Tasuta spinnide võitudel puuduvad läbimängutingimused.
Väga hea
Läbimängimistingimusteta tasuta spinnid
Tasuta spinnide hulka saab klient reguleerida
Mitte nii hea
Puudub advendikalendrile kohane reaalne üllatusmoment

OlyBeti kasiino advendikalender toob tasuta pärisraha keerutusi iga päev! Keerutuste arv oleneb sellest, kui palju Sa eelmise 7 päeva jooksul sissemakseid oled teinud. Pane tähele, et nädalavahetustel ja jõulupühadel kehtib eripakkumine ja tasuta keerutused antakse koheselt!

Kampaania alused

  • Kampaania periood on 1.12 – 31.12.2017
  • OlyBet lisab igal tööpäeval kell 12 tasuta keerutusi nende klientide kontodele, kes on eelneva 7 päeva jooksul teinud sissemakseid.
  • Kui oled 7 päeva jooksul teinud 20 € eest sissemakseid, saad 5 tasuta keerutust. Kui sissemaksete summa on 200 € või rohkem, saad 50 tasuta keerutust.
  • Kuna keerutusi lisatakse kontole iga päev, siis kehtib sissemakse summa arvestus tagasivaates (kuid ainult tööpäevade arvestuses)– näiteks kui teed 20 € sissemakse 4. detsembril, saad 5 tasuta spinni iga päev terve nädala jooksul (5., 6., 7., 8., 11. detsembril)
  • Klikka kalendris vastavale päevale, et teada saada, millises mängus tasuta spinnid saanud oled.
  • Nädalavahetustel (+25, 26. detsembril) kehtib aga eriline Jõulu Happy Hours pakkumine. Vaata kalendrist, milline on päeva mäng, mängi selles läbi vähemalt 200 € ning sad koheselt 100 tasuta keerutust. Happy Hours kehtib vaid kindlatel kellaaegadel mängu mängimisele: 8.00-12.00 ja 15.00-18.00.
  • Tasuta keerutustest genereeritud võidud lisatakse Sinu kontole pärisrahas.

Positiivsed ja negatiivsed aspektid

Tasuta spinnide võidud on ilma läbimängimistingimusteta

Tasuta spinnide arvuu saab klient ise reguleerida, tehes rohkem sissemakseid, saab rohkem spinne

Pakkumine on suhteliselt üksluine, puudub advendikalendrile kohale üllatuselement

Hinnang

4.8

Hinnangu selgitus

OlyBeti jõulukalender on teiste kasiinodega võrreldes pisut teistsugune – kalendri ainus eesmärk on avalikustada päeva mäng, milles tasuta spinne jagatakse. Tasuta keerutusi sellises ulatuses on loomulikult hea näha ja eriti veel, kui need tulevad ilma läbimängukohustuseta, kuid advendikalendrite eesmärk on tavaliselt igapäevaselt üllatada ning tuleb tõdeda, et mingit erilist üllatusmomenti selle pakkumise puhul ei ole.

Klienditugi

Kui OlyBeti jõulukalender tekitas Sulle küsimusi, võta nende klienditoega julgelt ühendust ja küsi üle.

Tööaeg: E-P 08.00-02.00 (GMT +2)

Live-vestlus: jah
E-post: support@olybet.com
Telefoni teel OlyBet kliendituge ei paku.