Lisaks alustava mängija tervitusboonusele on OlyBetil ka teisi püsivalt kehtivaid pakkumisi. Üheks neist on Kolmapäevaboonus 10=20. Kõik kasutajad, kes teevad kolmapäeviti 10-eurose sissemakse ja kasutavad koodi WDAY, saavad automaatselt 10 eurot boonust. Lisaks sellele on Sul võimalik teenida ka viis tasuta mängukorda mängus Football: Champions Cup, kui mängid saadud boonusraha hiljemalt reedeks läbi.

Kampaania alused

  • Kõik kasutajad, kes teevad oma kontole kolmapäeval 10-eurose sissemakse ja kasutavad spetsiaalset boonuskoodi (WDAY), saavad OlyBetilt 10 eurot boonust.
  • Kui oled oma Kolmapäevaboonuse reede hommikuks vähemalt ühe korra läbi mänginud, teenid lisaks boonusrahale veel 5 tasuta mängukorda NetEnti mängus Football: Champions Cup.
  • Boonusrahale kehtivad OlyBeti tavalised (50-kordsed) läbimängunõuded ning need tuleb täita hiljemalt sama nädala pühapäeva õhtuks. Läbimängunõuete täitmisel ei lähe arvesse panused, mis on suuremad kui 1 euro. Läbimängutingimusi saab täita ainult sektsioonides Kasiino ja Mängud olevate mängudega.
  • OlyBet jätab endale õiguse konfiskeerida boonus mängijatelt, kes tegelevad ainult boonuste jahtimisega ja tavalistel tingimustel mängida ei soovi.
  • Kui oled boonusraha reedeks ühe korra läbi mänginud, teenid lisaks 5 tasuta mängukorda automaadil Football: Champions Cup.
  • Boonust saavad kasutada kasutajad, kelle tase on vähemalt VIP2.

Nagu ülaltoodust näha, kehtivad ka sellele boonusele kõrged läbimängunõuded, mille täitmisel on ka mängude valik piiratud. Samuti on piiratud boonuse maksimummäär. Samas on see meie arvates siiski oma 100% määra poolest igati hea pakkumine, millest tasub kinni haarata eelkõige neil, kes otsivad võimalusi väiksema riskiga mängimiseks.

Positiivsed ja negatiivsed aspektid

Pakkumine kehtib igal nädalal

Pakkumisega käivad lisaks rahale kaasas ka tasuta mängukorrad

Pakkumisega saab teenida ainult kuni 10€ boonust

Pakkumist ei saa kasutada kõik kasutajad.

Läbimängunõuete täitmisel on olulised piirangud.

Kokkuvõte

Tegu on iganädalase pakkumisega, mille raames pakutav boonus pole küll eriti suur, aga kui otsid kolmapäeva õhtuks lisameelelahutust, võib pakkumine Sulle siiski meeldida. Suure boonuse jahtijatel soovitame vaadata teisi pakkumisi.

Hinnang:

3

Hinnangu selgitus:

Pakutav boonus on suhteliselt pisike ja ka sellele pisikesele boonusele on seatud üsna kõrged läbimängunõuded.

Klienditugi

Kui Sul on pakkumise kohta täiendavaid küsimusi, pöördu OlyBeti klienditoe poole. Klienditoe andmed on järgmised:

Tööaeg: E-P 08.00-02.00 (GMT +3)

Live-vestlus: jah

E-post: support@olybet.com

Telefoni teel OlyBet kliendituge ei paku.