OlyBet kasiino logo
OlyBet online-kasiino
KOKKUVÕTE
OlyBet on Eesti juurtega online-kasiino, kus saab mängida maailmakuulsate mängutootjate MicroGaming, NetEnt, PlayTech jt loodud automaatidel. Kui automaatidest küllalt saab, võid aega parajaks teha elusa diileriga ruleti-, blackjacki-, pokkeri- või baccarat-lauas. Hiljuti avas OlyBet uuendatud online-kasiino. Saidile lisandus mitmeid uusi võimalusi ning ära said parandatud nii mõnedki vanemas saidi versioonis kasutamist veidi häirinud vead.
MÄNGUD100
KAMPAANIAD JA BOONUSED100
KASUTAJATUGI JA ABIINFO95
MAKSEVIISID92
PARTNERPROGRAMM100
Reader Rating3 Votes94
PLUSSID
Ilus ja omapärane kujundus
Suur slotimängude valik
Vähemalt Eesti kasutaja jaoks piisavalt kaua avatud klienditugi (mille viide on mõnel lehel kahjuks küll tõlkimata)
MIINUSED
Mõnede makseviiside puhul võib väljamakse töötlemisele kuluda kuni 5 päeva
Vähe boonuspakkumisi pikaajalistele mängijatele
Mobiilikasiino mängude ja võimaluste valik on mõnevõrra piiratud
97
lõpuskoor

OlyBet on Eesti juurtega online-kasiino, kus saab mängida maailmakuulsate mängutootjate MicroGaming, NetEnt, PlayTech jt loodud automaatidel. Kui automaatidest küllalt saab, võid aega parajaks teha elusa diileriga ruleti-, blackjacki-, pokkeri- või baccarat-lauas. Hiljuti avas OlyBet uuendatud online-kasiino. Saidile lisandus mitmeid uusi võimalusi ning ära said parandatud nii mõnedki vanemas saidi versioonis kasutamist veidi häirinud vead.

MÄNGUD JA TARKVARA

OlyBeti uuel saidil liikumine on vana saidiga võrreldes oluliselt mugavam. Mänge saab filtreerida kõige populaarsemate mängude lõikes, või valida ainult jackpotiga mängud, slotimängud, lauamängud või muud mängud.

Mänguvalik on tõeliselt värvikirev – lugematutest mainekate firmade (nt Microgaming, NetEnt) loodud automaatidest live-diileriga pokkeri-, ruleti- ja blackjacki laudadeni. Uuendusena on lisandunud ka sektsioon Betgames, kus saab mängida arvloteriisid, üht täringumängu,  ning pärisdiileriga pokkeritulemuste ennustamise mängu Bet On Poker, baccarat’d ja mängu War of Bets.

Elava diileriga mängude rubriigis on võimalik mängida Euroopa ruletti panustega 0,1 kuni 100000 eurot, Prantsuse ruletti panustega 0,2 kuni 300000 eurot, baccarat’d panustega 0,5 kuni 50000 eurot, blackjacki panustega 5 eurot kuni 10000 eurot ja lisaks ka erinevaid pokkeri versioone

Saidi pärliks on kahtlemata (arvustuse hetkel) kolme ja poole miljoni euro kanti küündiva progresseeruva jackpotiga automaadid.

Esialgu on uuel saidil näha veel mõningaid kiirustamise märke – osad lingid on tõlkimata ja mõned lingid suunavad ka tühjadele lehtedele, aga loodetavasti need pisivead saavad lähipäevadel parandatud.

KAMPAANIAD JA BOONUSED

OlyBet pakub Sulle pidevalt erinevaid boonuseid. Uuele saidile hetkel veel kõiki boonuspakkumisi lisatud pole, aga kasiino klienditoe kinnitusel jäävad kehtima kõik eelmises kasiinoversioonis kehtinud pakkumised.

Uue mängija boonus – 100% kasiino (kuni 200€) kasiino boonusraha Sinu kõige esimesele sissemaksele.

Uue mängija boonust on Sul võimalik taotleda kõige esimese sissemakse tegemisel. Uue mängija boonusega teenitud boonusraha tuleb kasiinos 50 korda läbi panustada,

 

OlyBetis saad auhindu võita ka sissemakset tegemata. Piisab vaid uudiskirjaga liitumisest ja osaled loosimises, mille auhindadeks on 50€ kasiino boonusraha, 20€ spordipanustamisraha või üks Super Satelliidi pokkeriturniiri pilet väärtusega 22€!

KASUTAJATUGI JA ABIINFO

Klienditoe töötaja on valmis Sinuga vestlema iga päev kell 8.00-2.00. Klienditoe töötajad suhtlevad eesti, inglise, vene ja läti keeles. Muudel kellaaegadel saab klienditoe poole pöörduda e-posti teel.

MOBIILNE KASIINO

OlyBeti kasiinot saad kasutada kõigi mobiiltelefonide ja tahvelarvutitega. Naudi takistusteta elu ja mängi just seal, kus Sulle parasjagu meeldib! Mobiilsel seadmel saad mängida erinevate automaatidega või nautida oma lemmikuid kaardimänge. Mobiilsete mängude valikust ei puudu ka jackpotiga automaadid. Samas pole mobiilse kasiino mänguvalik ja -võimalused siiski sama suured kui veebikasiinos. Mobiilset kasiinot saad kasutada sõltumata sellest, kas oled uus kasutaja või varem registreerunud.

MAKSEVIISID

Oma kontot saad täita internetipanga ülekandega, krediitkaardiga (Visa või MasterCard) või veebimaksega (Skrill või Neteller). Sissemakseid saad teha erinevates valuutades.

Väljamaksed saad kätte hiljemalt viie päeva pärast. Kontolt saab raha välja võtta pangaülekandega või krediitkaardiga ning samuti saad oma virtuaalse raha kanda Skrilli või Netelleri kontole. Kui Sa enne väljamaksesoovi pole oma sissemakset mängudes kordagi panustanud, võib OlyBet kasseerida sellelt kuni 3,5% teenustasudeks.

PARTNERPROGRAMM

Iga kord, kui mõni Sinu kutsutud mängija OlyBetiga liitub, teenid Sa selle eest kindlaks määratud suurusega tasu. Aga see pole veel kõik. Pärast kasutajate liitumist hakkad Sa igal kuul teenima ka tüki nende kulutatud rahast.

PIIRANGUTEGA RIIGID

OlyBetis ei tohi mängida Ameerika Ühendriikide, Ameerika Samoa, Guami, Hong Kongi, Põhja-Mariaanide, Filipiinide, Puerto Rico, Taiwani, USA neitsisaarete, USA hajasaarte, Vietnami, Iisraeli, Hollandi Antillide, Bulgaaria, Poola, Itaalia, Prantsusmaa, Türgi, Hispaania, Lõuna Aafrika Vabariigi, Põhja-Korea, Iraani, Küprose, Suurbritannia, Põhja-Iiri Ühendkuningriigi, Rumeenia ning Lõuna-Korea kodanikud ja elanikud.

KOKKUVÕTE

OlyBet pakub korralikku mänguvalikut igasuguste eelistustega mängijatele. Muidugi on enamuses slotimängud, aga tegevust jätkub ka neile, kes eelistavad lauamänge ja/või elava diileriga mänge. Samuti tundub, et uue saidiversiooni väljalaskmisega on veidi kiirustatud – osad lingid viivad tühjale lehele ja osa teksti on tõlkimata. Aga loodame, et need on vaid kiirustamisega kaasnenud vead, mis varsti parandatud saavad.

Olybet Kasiino KLIENDITUGI
Tööaeg: 08:00-02:00
Telefon: puudub
E-post: support@olybet.com
Live-vestlus: jah