5
Lõppskoor
Kokkuvõte
OlyBet jagab uutele tulijatele 200% kuni €200 ulatuses. Lisaks antakse 20 tasuta keerutust Berry Burstis. Loe lähemalt, et saada teada reeglitest ja tingimustest!
Väga hea
Korralik sissemakse boonuse summa
Mõõdukas läbimängimisnõue
Mitte nii hea
Piiratud slotikate valik, millele laieneb boonus
Üsna madal maksimaalne panus läbimängimisel

Olybeti näol on tegu Eesti ühe vanima ja väärikaima online kasiinoga. Just seepärast pole nende tervitusboonus sugugi kehv. Nimelt antakse uutele tulijatele 200% boonust kuni 100 eurosele sissemaksele. Lisaks sellele jagatakse 2019. aasta septembrikuus 20 tasuta spinni slotikas Berry Burst. Kui mõlemad tervitusboonuse osad kokku panna, siis tõepoolest ootab värskeid liikmeid ees parajalt mahlakas motivatsioonipakett.

Tervitusboonuse aktiveerimiseks on vajalik kasutada promokoodi CAS200. Selle saad sisestada, kui registreerid endale OlyBeti keskkonnas uut kasutajat. Kui oled konto valmis teinud, siis tuleb sooritada esimene sissemakse. Saad selle eest 200% sissemakseboonust kuni €200 ulatuses. Oluline on siinkohal mõista, kuidas arvestus täpsemalt käib.

Kõik sadat eurot ületav osa sissemakse boonuse arvutamise alla ei käi. Kui sissemakse on 150 eurot, siis boonus on ikkagi 200 eurot. Arvutuskäik on järgnev: 100 eurot * 200% = 200 eurot boonusraha. Seejuures konverteerub sisse makstud summast 100 eurot samuti boonusrahaks. Kokku on sul käesoleva näite põhjal 300 eurot boonusraha ja 50 eurot pärisrahana tavakontol.

Märka, et kampaanias saavad osaleda ainult kasutajad, kes on täiesti uued OlyBeti keskkonnas. Kindlasti pole lubatud olemasoleva kasutaja kõrvalt uue konto loomine, et tervitusboonuse preemiatest osa saada. Taolist tegevust loetakse reeglite kohaselt pahatahtlikuks petturluseks, millele järgneb tavapäraselt kõikide kontode sulgemine ja muude meetmete kasutuselevõtt.

Kogu saadud boonusraha tuleb OlyBeti slotikates vähemalt 25-kordselt läbi mängida. Seejuures on oluline jälgida tähtaegu, kuna boonusraha läbimängimisnõue kehtib vaid 14 päeva. Päevade arv hakkab jooksma hetkest, mil boonusraha ilmub kontole. Kui see jääb läbi mängimata, siis eemaldatakse boonusraha kontolt vastav summa ja kõik sellega seotud võidud.

Kui hakkad boonusraha läbi mängima, siis ühe spinni või panuse väärtus peab jääma 0,1 euro ja 6 euro vahemikku. Sellest suuremaid panuseid arvestata boonusraha läbimängimise nõude täitmise sekka. Kusjuures liiga suurte panustega saadud võidud võib OlyBet iga kell tühistada, sest nende saamiseks rikuti reegleid.

Boonus ei kohaldu live-kasiinole, lauamängudele ega videopokkerile. Samuti ei kvalifitseeru tervitusboonuse kampaaniaks ükski panus, mis on tehtud pokkeritarkvaraga mängudes. Jälgi ka seda, et boonus ei laiene paljudele slotimängudele, mille hulka kuuluvad Victorious, Simsalabim, Jack Hammer, Jack Hammer 2, Steam Tower, Demolition Squad, Jungle Spirit: Call of the Wild, Blood Suckers II, Tower Quest, Eye of the Kraken, Gemix, Rage to Riches, Robin Hood, Royal Masquerade, Devil´s Delight, Castle Builder 2, EggOMatic, Dead or Alive, Bloodsuckers, Secret of the Stones, Wild Rockets, Invisible Man, Creature from the Black Lagoon.

Kampaania kestab 31.12.2019 viimase minutini, ent OlyBet on endale reserveerinud õiguse iga kell tingimusi muuta või kampaania täielikult tühistada.