Optibet lisas hiljuti kodulehele uue rubriigi nimega Betgames. Kuigi seda on mõnes teiseski online kasiinos saadaval, siis ikkagi on see külastajates küsimusi tekitanud. Järgnevalt uurimegi lähemalt, mida reaalajas panuste tegemine endast täpsemalt kujutab.

Mis on Betgames?

2012. aastast sisenes netiavarustesse uus bränd nimega Betgames, mille eesmärk oli algusest peale puhuda live-kasiinomängude maailmas uusi tuuli. Nende mängud on siiani olnud väga populaarsed Aasia, Ladina-Ameerika, Lõuna-Aafrika ja Ida-Euroopa regioonides.

Konkurentidest eristab neid päris mitu aspekti. Esiteks kasutavad nad alati televisiooni stiilis ülekandeid isiklikest erastuudiotest. Teiseks viivad mänge läbi alati glamuurse välimusega modellid. Kolmandaks on nende kaardimängudel alati mitu panuste tegemise raundi. Pärast kaartide jagamist kohandatakse määrasid.

Üldjuhul toimuvad kõik mängud ööpäevaringselt. Lauamängudel mitte põhinev meelelahutus algab iga viie minuti tagant uuesti. Seepärast on võimalik mugavalt ühest mängust teiseni liikuda.

Kokku on Betgamesi repertuaaris üheksa erinevat mängu. Kõiki neid kantakse üle kõrgekvaliteedilise videovoo abil. Mängude läbiviijaid on selgelt näha ja kuulda, mistõttu on mängu nauding sedavõrd suurem. Neil on eraldiseisev demoleht, kus saab vabalt kõiki mänge järele proovida. Samuti saad katsetada mängude toimimist erinevatel seadmetel ilma neid reaalselt kasutamata.

optibet betgames

Milliseid mänge Betgames’ist leiab?

Betgamesi kontseptsiooni kaudu pääseb ligi kokku üheksale mängule. Nende hulgas on nii kaardimänge, loteriid kui ka õnneratas. Nüüd vaatamegi iga mängu veidi lähemalt.

Panuste Sõda
Panuste Sõja idee on äärmiselt lihtne. Kaardimängus on kaks poolt: mängija ja diiler. Kellel iganes on kõrgema väärtusega kaart, see saab koheselt võitjaks. Mängu mängitakse kuue kaardipakiga, millest igas 52 kaarti. Sul on võimalus panna panuseid järgnevale: diileri või mängija tulemus ning kaardi värv, mast ja väärtus. Panusta saab teha nii enne kui pärast, kui esimene kaart on välja käidud. Esimese kaardi välja käimisel kohandatakse šansse vastavalt tulemusele.

5 36-st
Selles loteriimängus võetakse masinast välja viis numbritega palli. Kokku on palle 36. Panuste tegemise kombinatsioone on kokku üle 70. Seejuures märka, et 36 palli hulgas on rohelisi, valgeid, siniseid ja punaseid palle. Kõiki neid on 9 tükki. Panuseid saab teha numbrite ja värvide ning nende kombinatsioonide peale. Šansid ulatuvad kuni 1000/1.

6 36-st
Jällegi on loteriimänguga, kus võetakse järjest palle välja. Selles versioonis on kokku 60 palli ja neist võetakse ainult kuus tükki välja. 30 palli on punased ja teised 30 palli on sinised. Kolmkümmend palli jaotuvad kolmeks kogumiks, millest igas ühes on pallid numbritega nullist üheksani. Loosimise ajaks pannakse pallid ühte kolmest sektorisse: A, B ja C. Seejuures saad panuseid panna järgnevatele tunnustele: numbrid, kogud, värvid, paaris või paaritu ning kogusumma. Šansid ulatuvad kuni 90/1.

7 42-st
Ka selle mängu puhul on tegu loteriidest inspireeritud meelelahutusega. 42 kogupallist võetakse välja seitse tükki. Panuste kombinatsiooni on tervelt üle 90 erineva võimaluse. 42-st pallist on 21 kollast värvi ja teised 21 on mustad. Panuseid saad teha sellistele tunnustele nagu numbrid, värv, koguarv, kogusumma ning paaris või paaritu.

Õnneratas
Erinevalt nii mõnestki teisest mängust siin nimekirjas on Õnneratas äärmiselt lihtsakoelise ideega. Stuudios seisev modell keerutab suurt ratast, et valida välja õnnelik number. Ratas on kokku jagatud 19 erinevaks sektoriks. Kokkuvõttes on aga võimalik panustada üle 30 erineva tulemuse peale. Nimelt saad panuseid teha tunnuste osas nagu numbrid, värv ja paaris või paaritu ning nende kombinatsioonid. Näiteks saad valida, et ratas peatub numbril, mis jääb vahemikku 13 kuni 18. Või et ratas peatub hallis sektoris.

Täringud
Mäng on sarnane Aasias tuntud täringumängule Sic Bo. Kokku veeretab mängujuht viite täringut. Panuseid saab teha paljude kombinatsioonide peale. Samuti saad panustada numbritele, kogusummale ja paaris või paaritule. Šansid ulatuvad kuni 500/1.

Täringumängu heitlus
Täringumängu heitlust mängitakse ainult kahe täringuga, mida veeretab mängu läbiviija. Iga nelja minuti tagant toimuv heitlus annab võimaluse panustada järgnevatele tulemustele: võidutäring, numbrid, kogusumma ning paaris või paaritu. Šansside ulatus on kuni 34/1.

Bet On Poker
Reaalajas kulgev mäng meenutab kõige rohkem tavalist Texas Hold’em pokkerit. Diiler segab oma käega ekstra suurt kaardipakki, mis koosneb 52 kaardist. Panustada saab kuuele mängija positsioonile. Parim viie kaardiga pokkerikäsi saab võitjaks. Seejuures märka, et mängitakse teiste käte, mitte diileri vastu. Pärast iga kaartide jagamise raundi uuendatakse iga mängija positsiooni šansse. Panuseid tehakse sellele, milline käsi lõpuks võidab. Samuti võid panustada võidukäe kombinatsiooni osas.

Baccarat
Erinevus tavalise Baccaratiga on põhimõtteliselt ainult üks: pärast iga kaardi jagamist toimub panuste tegemise raund. Betgames’is mängitakse seda ekstra suuruses kaardipakkidega, mida mängu läbiviija otseülekandes korralikult läbi segab. Kokku on kaardipakke kuus tükki. Võid teha panuseid pankurile, mängijale või viigile. Samuti saad teha kõrvalpanuseid kõikidele kombinatsioonidele. Kuid sellega panustamise võimalused ei piirdu. Lisaks kõigele saad panustada ka kaartide värvidele, mastile ning käe kogusummale (kas see on rohkem või vähem kui 9,5 ning kas see on paaris või paaritu arv).

Kokkuvõte Optibeti Betgames sektsioonist

Betgames sektsioon on kasutajatele saadaval ööpäevaringselt. Pidevalt on keegi kaarte jagamas, õnneratast keerutamas või loteriipalle välja loosimas. Üldine kasutajaliides on väga mugav ja hõlpsasti kasutatav. Iga mängu kohta on saadaval korralik instruktsioon. Kahjuks on lõviosa juhistest veel inglise keeles. Kindlasti tõlgitakse tulevikus need eesti keelde ümber.

Erinevate mängude vahel on meeletult lihtne navigeerida. Kasutusel on paneelide süsteem, mis võimaldab kiiresti ühest mängust teise hüpata, kaotamata viidet eelnevalt jälgitud mängule. Kuna kasutusel on mobiilisõbralik tehnoloogia, siis pääseb ka sellele rubriigile ligi kõikvõimalike nutiseadetega. Kuvatav sisu kohandub automaatselt erinevate ekraanisuurustega.

Betgames sektsioonis on esindatud kokku üheksa kõrge kvaliteediga reaalajas kulgevat kasiinomängu. Need jaotuvad kolmeks: kaardimängud, loteriid ja täringumängud. Lisaks on üksikmänguna õnneratas. Kõik mängud algavad keskeltläbi viieminutiliste pausidega. Kaardimänge kantakse üle pea katkematu voogedastusena, mistõttu ei pea mõnusast meelelahutusest kunagi ilma jääma.