VISA kaart sissemakseks
Kas VISA kaarte tasub kasutada?
Kui kasutad oma VISA kaarti üldjuhul kõikide muude rahaliste toimingute tegemiseks, siis ei ole põhjust kasiinodes seda mitte kasutada. VISA (krediit)kaarti saab kasutada kõikides Eesti kasiinodes, seega on mugav vaid ühe kaardiga toimetada, kuid kui oled kannatamatu, siis ei ole see Sinu jaoks ehk kõige sobivaim makseviis – väljamaksete laekumine võib krediitkaardi puhul teiste maksemeetoditega võrreldes palju rohkem aega võtta.
Sisse- ja väljamaksete kiirus VISA kaarti kasutades
Vahendustasu puudumine kasiino või pangaasutuse poolt
Kasutamise saadavus Eesti online-kasiinodes
Jah, sest:
VISA (eriti koos Verified by VISA süsteemiga) kasutamine on väga turvaline
Kui kasutate oma VISA kaarti kõikide rahaliste toimingute tegemiseks, ei ole põhjust ka kasiinomaksete jaoks muud maksevahendit valida
Enne kasutamist mõtle:
Väljamakse laekumise aeg kaardile on aeglasem, kui teiste maksemeetodite puhul
VISA kaudu tehtud sisse- või väljamaksete puhul võib Sinu kaardi väljastanud pank arvestada tasu
4.1

VISA nimi ja logo on tuttavad kindlasti kõigile lugejatele. Visa Inc. nimelise firma näol on tegemist Ameerika Ühendriikide finantsinstitutsiooniga, mis lihtsustab üle maailma toimuvaid elektroonilisi makseid läbi VISA-markeeringuga krediit- või deebetkaartide. VISA ise kaarte ei väljasta ega makse ei kogu, VISA vaid pakub teistele finantsinstitutsioondele oma bränditud maksevahendeid, et need saaksid omakorda näiteks krediit- või deebetkaarte oma klientidele väljastada.

VISA maksevahendid on maailma arvestuses koos MasterCardiga kõige populaarsemad ja kõige mitmekesisemalt ja rohkem aktsepteeritud. Seejuures tuleb aga siiski tähele panna seda, kas poes või teenuse eest saab maksta mõlema või ainult ühe pakkuja maksekaardiga. Eesti poodides on üldjuhul aktsepteeritud mõlemad, kuid e-poodide ja -teenuste puhul võib märgata, et kui krediitkaardiga maksevõimalus on üldse pakutud, siis VISA märki näeb MasterCardist vähem.

Sellegipoolest on aga VISA krediitkaarte võimalik kasutada kõikides Eesti litsentsiga online-kasiinodes. Mõnes kasiinos on lisaks krediitkaardile makseid võimalik teha ka VISA Electron deebetkaardiga.

Sissemaksed VISA kaardilt kasiinokontole

Enne, kui hakkad sissemakset tegema, kontrolli oma kasiino maksemeetodite listist üle, milliseid VISA võimalusi kasiino aktsepteerib. Kõikide Eesti litsentsiga online-kasiinode kontodele saab teha sissemakseid VISA krediitkaardiga, kuid mõni internetikasiino võib lisaks pakkuda ka VISA Electron deebetkaardi kasutmise võimalust. Seega tee kindlaks, kumb kaart Sul on ning seejärel vaata, kas kasiino seda tüüpi kaarti vastu võtab. Pea meeles, et kaart, mille kaudu makseid teed, peab kindlasti olema Sinu nimel. Edasine on aga juba väga lihtne.

VISA kaart kasiinos

  1. Klikka oma kasiinos “Sissemakse” nupul ning vali VISA (või VISA Electron, kui on).
  2. Sisesta kõik nõutud kaardi andmed korrektselt (neid ei saa hiljem ise muuta) ning kinnita.
  3. Edasi suunatakse Sind turvaliste maksete lehele ning kui oled oma kaardi liitnud 3D-Secure programmiga, siis küsitakse Sinult ka määratud Verified by VISA Kui turvaprotsess on edukalt läbitud, näidatakse kinnitussõnumit ning Sind suunatakse tagasi online-kasiinosse.

Pärast esimese sissemakse tegemist oma VISA kaardilt, jäävad selle andmed süsteemi salvesetatuna. Järgnevate maksete puhul ei ole seega enam vajalik kaardi andmeid sisestada.

Väljamaksed kasiinokontolt VISA kaardile

Väljamakset on võimalik sooritada samale VISA kaardile, mida oled kasutanud sissemakse(te)ks.

  1. Vali menüüst kasutatud kaart ning määra summa, mida välja võtta soovid.
  2. Kinnita oma valik.
  3. Jää ootama – olenevalt netikasiinost võib väljamakse kinnitamiseks kuluv aeg varieeruda – mõnel juhul on makse automaatne, kuid võib olla ka, et makse kinnitamiseks kasiino poolt läheb 12, 24, või kuni 48 tundi. Seega varu kannatust – kui makse on kasiino poolt kinnitatud ja välja makstud, siis võtab raha laekumine kontole veelgi aega – üldjuhul on VISA kaartide puhul laekumise aeg 3-5 tööpäeva.

Pea siis meeles, et laekumise aeg ei sõltu suuremas osas Sinu kasiinost vaid VISA enda maksete liigutamise kiirusest. Seega, kui oled otsustanud VISA oma kasiino maksevahendina kasutada, siis pead olema valmis pisut suurema ajakuluga arvestamiseks.

Kuidas ma saan VISA maksevahendina kasutada?

Eesti pangakaart

VISA deebet- või krediitkaarti saad Eesti finantsinstitutsioonidest taotleda kas SEB või LHV pangast või Versobank kaudu. Uuri kaartide omaduste ja saadavuse kohta antud pankade lehtedelt või võta nende klienditoega ühendust.

Kui Sul on mõne muu panga või riigi poolt väljastatud VISA kaart, siis saad kasutada ka seda, kuid ole valmis andmete lisakontrolliks – kasiino võib tahta Sinu tegeliku elukoha ja kaardi Sulle kuulumise kohta tõestust.

Virtuaalkaart

Mõned VISA kaarte väljastavad institutsioonid annavad võimaluse kasutada ka virtuaal-VISA kaarte. See tähendab, et kasutajal ei ole reaalset plastikkaarti, vaid talle on antud internetis kasutamiseks vajalikud kaardi andmed (kaardi number, turvakood, kehtivusaeg), mida saab kasutada täpselt samal viisil nagu plastikkaardi andmeid. Virtuaalkaardid on tavaliselt ettemaksuga, kuid neid võib väljastada ka krediitkaardina toimivatena.

VISA kaudu saab makseid teha järgmistes kasiinodes:

VISA on maksevahendina saadaval kõikides Eesti online-kasiinodes: