Maksa Swedbanki kaudu
Kas Swedbanki tasub kasutada?
Kui Sul ei ole viitsimist ega soovi igasuguste muude finantsasutustega kokku puutuda ning Sul ongi vaid üks pangakonto ja see on Swedbankis, siis ole mureta, pangalingi kasutamine on ülilihtne, kiire ja turvaline ning Sa saad oma kulutustel alati ühes kohas silma peal hoida. Pangaülekandega väljamakse tegemine võib küll pisut rohkem aega võtta, kui näiteks e-rahakottidesse, kuid sedagi mitte oluliselt.
Maksete kiirus kasiino kontodele ja sealt välja
Vahendustasu puudumine online kasiino poole pealt
Kasutamise võimalus internetikasiinodes
JAH, SEST:
Peale pangakonto ei ole vaja avada mitte ühtegi muud finantskontot
Swedbank pangalink on saadaval kõikides Eesti kasiinodes
Sissemakse laekub pärast kinnitust koheselt kasiinokontole
ENNE KASUTAMIST MÕTLE:
Väljamakse sooritamisel võib laekumine pisut kauem aega võtta
Kui Sul ei ole ID-kaardi lugejat või muid vahendeid, mida tavaliselt panka logimiseks kasutad käepärast, siis ei saa sissemakset teha
4.8

Swedbank pangalink

Swedbank on Rootsi panganduskontsern, mis 2008. aastal ostis ära Eesti suurima panga Hansapank AS, mis tegutses Eesti turul alates 1992. aastast. Tänaseks on Swedbank Eestis juhtiv pank, kellel on 2016. aasta seisuga 800 000 eraklienti. Loomulikult saab Swedbanki kaudu ka internetis makseid sooritada. Tänu pangalingi võimaldamisele saab iga Swedbank Eesti konto omanik mõne kiire ja lihtsa turvalisusprotseduuri järel makse sooritada – nii teiste isikute kontodele kui ka e-teenuste eest maksmisel.

Swedbanki pangakontot saab sissemakseks kasutada kõikide Eesti kasiinode kontodel. Pane aga tähele, et kui kõikidel teistel online-kasiinodel on Swedbanki pangalink, siis Unibeti ja Maria Casino puhul tuleb teada nende pangarekvisiite ja ülekanne ise teha.

Swedbanki kaudu sissemaksete sooritamine online kasiinode kontodele

Tänu pangalingi olemasolule on sissemakse tegemine Sinu kasiino kontole ülimalt lihtne – see toimib samamoodi nagu mõnes e-poes ostu eest maksmine. Uuri oma kasiinosaidilt välja aga info selle kohta, mis on Swedbanki sissemakse puhul miinimumsumma – üldjuhul on see 10 €, kuid võib mõne online-kasiino puhul ka erineda.

Swedbank maksemeetodina

  1. Leia oma sisselogitud kasiinokontolt “Sissemakse” nupp ning klikka valikute hulgast “Swedbank” logole.
  2. Edasi suunatakse Sind krüpteeritud turvaliste maksete lehele, kus Sul tuleb oma internetipanka sisse logida just nagu tavaliselt – ID-kaardi, Smart-ID, Mobiil-ID, paroolikaardi või PIN-kalkulaatori abil.
  3. Kontrolli üle, et andmed etteantud vormil oleksid korrektsed ning kinnita makse.
  4. Pärast makse kinnitamist klikka kindlasti “Tagasi kaupmehe juurde” nupul, et brauseri kaudu makse staatus Sinu poolt kindlasti uueneks.

Pangalingi kaudu tehtud sissemakse peab Sinu kasiinokontole jõudma koheselt või maksimaalselt paari minuti jooksul. Kui Sa oma internetikasiino konto bilanssi uuendades seal aga sissemakstud summat ei näe, võta kindlasti ühendust vastava kasiino klienditoega.

Swedbanki konto kasutamine väljamakseks kasiino kontolt

Väljamakse taotlemine Swedbanki kontole on isegi lihtsam, kui sissemakse tegemine, kuid võtab pisut kauem aega. Esiteks pea meeles, et väljamakse saad teha ainult siis, kui oled eelnevalt sissemakstud summa täies ulatuses läbi mänginud. Jälgi kindlasti ka seda, et teeksid väljamaksetaotluse samale Swedbanki kontole, kust sissemakse tegid ning et pangakonto kuuluks kindlasti Sulle – vastasel juhul kasiino Sinu väljamakset ei kinnita.

Swedbanki kaudu saab makseid teha järgmistes kasiinodes:

Swedbank on maksevahendina saadaval kõikides Eesti online-kasiinodes: