Skrill kasiinos
KAS SKRILLI TASUB KASUTADA?
Skrill saab kasutada absoluutselt kõikides Eesti litsentsiga kasiinodes ning väljamakse tegemine kasiino kontolt Skrillile on kõikides kasiinodes kiirem, kui näiteks pangakontole või krediitkaardile makstes. Kuna Skrill on populaarne maksevahend mitte ainult online kasiinodes vaid ka e-poodides üle maailma, siis on Skrilli kontole kantud raha lihtne ka mujal edasi kasutada.
Sisse- ja väljamaksete kiirus Skrilli kasutades
Vahendustasu puudumine kasiino või pangaasutuse poolt
Kasutamise saadavus Eesti online-kasiinodes
Jah, sest:
Skrilli saab kasutada kõikides Eesti netikasiinodes
Maksete laekumine nii Skrilli kontolt kasiinosse kui vastupidi on kiire
ENNE KASUTAMIST MÕTLE:
Kui teed väljamakse Skrilli kontole ning soovid seda siis oma pangakontole kanda, pead maksma tasusid
4.9

Skrill e-rahakott

Skrill on e-rahakott ehk teenus, mille kaudu saab teostada digitaalseid makseid. Firma tegutseb juba 2001. aastast, kui Londonis asutati Moneybookers. Selle nime all tegutseti kuni 2013. aastani, mil juhtkond teenuse imagot ja nime muutis ning Moneybookersist sai Skrill. Firmale Skrill Ltd kuuluvad tänaseks ka Paysafecard ja Ukash.

Skrilli konto avamine on tasuta ning selleks on peamiselt vaja vaid Sinu e-maili aadressi. Teenus toetab kõiki suuremaid valuutasid, kuid pea meeles, et valiku nende seast saad teha vaid ühe korra. Esimesel maksel tehtud valik jääb Sinu kontole vaikimisi valuutaks.

E-rahakottide kasutamine maksete teostamiseks on kasiinosaitide puhul väga populaarne. Skrill on kasiinodes üks kahest kõige populaarsemast e-rahakotist – sellega saab maksta kõikides Eesti litsentsiga kasiinodes.

NB! Skrilli kasutamine sissemakseboonuste aktiveerimisel
NB! Skrilli kasutamine sissemakseboonuste aktiveerimisel

Soovitame Skrilli kasutamisel meeles pidada kindlasti seda, et mõne boonuse aktiveerimise puhul Skrilli kaudu tehtud sissemaksed ei kehti. Enne kui mõnes kasiinoportaalis konto avad või enne kui mõne boonuse aktiveerimiseks sissemakset hakkad tegema, loe pakkumise reeglid ja tingimused kindlasti läbi, et hiljem ei tekiks pettumust.

Kuidas Skrill toimib?

Skrilli kaudu saab teha nii ülekandeid teistele isikutele kui maksta internetipoodides, Skrilli ettemakstud MasterCardiga saab maksta poodides ning kõikidest MasterCardi toetavatest pangaautomaatidest raha välja võtta.

Virtuaalne konto

Konto avamine Skrilli veebilehel on ülimalt lihtne ning võtab vaid paar minutit.

Skrill maksevahend

  1. Klikka saidil “Register” nupul ning sisesta oma e-maili aadress ja soovitud parool.
  2. Järgmise sammuna pead lisama oma täisnime ja sünniaja.
  3. Kolmandas ja neljandas sammus tuleb sisestada andmed Sinu elukoha kohta ning valida soovitud valuuta. Pea meeles, et kui oled selle sammu käigus omale valuuta valinud, siis seda enam muuta ei saa.
  4. Viimase sammuna sisesta oma kehtiv telefoninumber, et Skrill saaks sellele saata tuvastuskoode, kinnita, et Sa ei ole robot ning nõustu kasutustingimustega (enne nõustumist soovitame need loomulikult läbi lugeda). Konto ongi olemas!

Ära unusta oma e-maili kontot kontrollida, sest nüüd peaksid olema saanud kontrollkirja, mille kaudu oma konto kinnitada. Kui Sinu Skrilli konto on kasutusvalmis, saad hakata seda kas krediitkaartide või pangakontodega siduma, et Sinu Skrilli konto saaks raha kasutada.

 

Ettemaksuga Skrill MasterCard

Kui Sul on SkrSkrill maksevahendilli konto juba olemas, saad soovi korral oma virtuaalset raha ka kaardiga kaasas kanda. Kaardi saamiseks tuleb Sul oma kontole sisse logida ning kaart lihtsa vaevaga tellida. Pea meeles vaid seda, et kaardi tellimiseks peab Sinu konto bilanss olema vähemalt 10 € (kaardi aastatasu on 10 eurot – esimene aastatasu võetakse kaardilt maha selle tellimisel). Kaart saadetakse Sulle soovitud aadressile 7-10 tööpäeva jooksul ning selle kättesaamisel pead kaardi enne kasutamist ka aktiveerima.

 

Skrilli VIP programm

Skrill vip programm

Skrilli pidevalt makseteks kasutades on Sul võimalik saada VIP liikmeks. VIP programmil on neli taset ning neid arvutatakse kvartalipõhiselt. Sinu VIP tase sõltub ühes kvartalis tehtud maksete kogusummast.

  1. Pronks – Taseme saavutad, kui Sinu ühe kvartali kogumaksete summa on üle 6000 €. Sellel tasemel on Sinu kaarditasu madalam, raha saatmise tasu on 1% summast, kuid mitte suurem kui 10 € ning pangaautomaadist raha võtmisel on tasu 5.50 €. Saates raha oma Skrill kontolt erinevat valuutat kasutavale kontole, on pronkstasemel valuutavahetustasu 3.79%.
  2. Hõbe – Taseme saavutad kvartalis üle 15 000 € eest maksete sooritamisel. Sellel tasemel on Sul võimalik lisaks oma põhivaluutale saada ka lisavaluutaga konto. Ülekanded ja raha väljavõtmine pangaautomaatides on Sulle tasuta. Valuutavahetustasut on siin 2.89%.
  3. Kuld – Ühes kvartalis üle 45 000 € eest maksete sooritamisel oled järgnevas kvartalis kuld-tasemel, kus saad lisaks 2 erineva valuutaga kontot, oma personaalse konto manageri, loomulikult tasuta maksed ja raha väljavõtmise. Samuti on valuutavahetutasu veelgi madalam, 2.59%.
  4. Teemant – Kõige kõrgemale VIP-tasemele jõuad, kui teed ühe kvartali kohta üle 90 000 € eest makseid. Sellel tasemel saad kõik, mis kuldtasemelgi, kuid kahe lisavaluutaga konto asemel on siin võimalik omada kolme ning valuutavahetustasu on vaid 1.99%.

Skrilli kaudu saab makseid teha järgmistest kasiinodes:

Skrill on maksevahendina saadaval kõikides Eesti online-kasiinodes: