Neteller kasiinodes
Kas Netellerit tasub kasutada?
Netellerit tasub maksevahendina kasutada, kui Sinu jaoks on oluline maksete kiirus ning vahendustasud ei oma nii suurt rolli. Kuna seda sellega saab kiireid makseid teostada kõikides Eesti kasiinodes, saad oma Netelleri korraga kasutada ka mitut kasiinot ning kuigi kasiinod maksetelt tasu ei võta, siis raha kandmine Netelleri kontolt välja on siiski tasuline. Netellerist ei pea aga raha välja kandma, saad kontoga maksta e-poodides või tellida endale tasuta MasterCardi, millega on võimalik maksta ka füüsilistes kohtades.
Sisse- ja väljamaksete kiirus Netelleriit kasutades
Vahendustasu puudumine kasiino või pangaasutuse poolt
Kasutamise saadavus Eesti online-kasiinodes
Jah, sest:
Seda saab kasutada peaaegu kõigis Eesti internetikasiinodes
Nii sisse- kui väljamaksed on kiiremad kui teist tüüpi maksevahendite puhul
Sellega saab kasutada ka tasuta MasterCardi, millega saab maksta igal pool maailmas
Enne kasutamist mõtle:
Netelleri kontolt pangakontole või krediitkaardile raha kandmisel on vahendustasu
Kui Sinu Netelleri konto on avatud muus valuutas kui euro, siis maksad valuutavahetustasu
4.9

Neteller on populaarne virtuaalne raha ülekandmise teenus ehk e-rahakott. Neteller sai alguse juba 1999. aastal Kanadas, kust firma 2004. Aastal Isle of Man’ile koliti. Netelleri omanik on Paysafe Group plc. 2000. aasta juulis alustas Neteller koostööd online kasiinodega ning käitles 80% maailma online-kasiinode maksetest. Just online-kasiinod tõid sel ajal Netellerile 95% käibest.

Netelleri teenust kasutatakse rohkem kui 200 riigis väga erinevates valdkondades ja ärides. Netelleriga saad teha ülekandeid nii teistele Netellerit kasutavatele isikutele kui inimestele, kellel Netelleri kontot ei ole. Kuna väga paljud e-kommertsi firmad on nüüdseks liitunud Netelleri teenusega, saad ka e-poodides ja e-teenuste eest oma Netelleri kontoga maksta seal, kus Netelleri märki näed.

Netelleri kaudu saad sisse-ja väljamakseid teha kõikides Eesti online-kasiinodes.

NB! Netelleri kasutamine sissemakseboonuste aktiveerimisel
NB! Netelleri kasutamine sissemakseboonuste aktiveerimisel

Soovitame Netelleri kasutamisel meeles pidada kindlasti seda, et mõne boonuse aktiveerimise puhul Netelleri kaudu tehtud sissemaksed ei kehti. Enne kui mõnes kasiinoportaalis konto avad või enne kui mõne boonuse aktiveerimiseks sissemakset hakkad tegema, loe pakkumise reeglid ja tingimused kindlasti läbi, et hiljem ei tekiks pettumust.

Kuidas Neteller toimib?

Netelleri virtuaalse rahakoti kaudu saab teha internetimakseid, raha saata ja vastu võtta, virtuaalse krediitkaardiga saad maksta netis kohtades, kus Neteller partneriks ei ole, küll aga MasterCard. Net+ plastikaardist MasterCardiga saad raha välja võtta terves maailmas ning sellega maksta nagu tavalise pangakaardiga.

Virtuaalne konto

Netelleri kasutamiseks tuleb Sul luua tasuta konto, sisestades oma e-maili aadressi, isikuandmed ning valides soovitud valuuta. Kontrolli andmed üle, kinnita ning seejärel leia oma e-postkastist kiri, mille kaudu oma konto kinnitada. Kui konto on olemas, saad sellega liita maksemeetodeid, tellida endale virtuaalse või füüsilise MasterCard krediitkaardi.

Sisse- ja väljamaksed Netelleri konto kaudu

Oma Netelleri kontole saad sissemakseid teha väga paljude partnerite kaudu. Veebilehel on välja toodud 63 erinevat makseviisi ning neile kehtivad sissemaksetasud. Valiku seast leiad kindlasti vähemalt ühe Sulle sobiva maksevahendi, mille kaudu oma Netelleri virtuaalsele kontole raha laadida.

Sinu Netelleri kontolt väljaminevale rahale kehtivad samuti erinevad tasud. Täiesti ilma igasuguste tasudeta saad maksta Netelleriga liitunud partnerite juures. Pangakontodele väljamaksete sooritamisel kehtivad tasud alates 7.50 eurost, teistele ülekande sooritamisel on tasu 1.9% saadetavast summast ning oma Net+ kaardi kaudu raha väljavõtmisel maksad 1.75% summast (VIP tasemetel Kuld, Plaatina ja Teemant on see tasu 4 € ühe väljavõtmise kohta.

Net+ ettemaksuga MasterCard/virtuaalne MasterCard

Net+ MasterCard plastikkaardi või virtuaalse kaardi saad endale tellida täiesti tasuta ning sellel puuduvad igasugused aasta- ja kuutasud. Virtuaalset kaarti saad kasutada e-teenuste eest tasumisel igal pool, kus aktsepteeritakse MasterCardi maksevahendina. Sama saad teha ka Net+ plastikkaardiga, kuid plastikkaarti saad lisaks internetis maksmisele kasutada ka sularahaautomaatidest raha väljavõtmisel.

Netelleri VIP programm

Netelleri kaudu tihti arveldades võid liituda ka tasuta VIP-programmiga, mille 5 taset nõuavad küll teatud summa eest aastas maksete sooritamist, kuid annavad samas vastu ka palju erinevaid eeliseid.

Kasiino maksevahend Neteller

  1. Pronks – sellele tasemele jõuad, kui oled kalendriaasta jooksul makseid teinud vähemalt 10 000 USD eest. Pangaautomaadist raha välja võttes on siin tasemel tasu 1.75% ning valuutavahetustasu 3.79%. Pronkstasemel antakse Sulle ka 1000 aastapäeva punkti.
  2. Hõbe – sellele tasemele jõuad, kuid oled aastas teinud vähemalt 50 000 dollari eest makseid. Hõbe-tasemel on valuutavahetustasu 3.19%, saad kasutada ühte oma põhivaluutast erinevat valuutaga kontot lisaks, Net+ ettemaksuga kaart saadetakse Sulle tasuta ning samuti ei ole sellel hooldustasusid. Aastapäeva punkte antakse siin 9000.
  3. Kuld – siit tasemelt leiad end siis, kui oled oma Netelleri kontoga aastas maksnud 100 000 USD. Saad kaks lisavaluutaga kontot, valuutavahetustasu on 2,79% ning Sul on oma kontohaldur. Raha pangaautomaadist väljavõtmisel on kindel tasu, olenemata summast alati 4 €. Sulle antakse 10 000 aastapäeva punkti.
  4. Plaatina tasemele jõuad pärast 500 000 $ eest maksete sooritamist. Lisaks kõigele Kuld-taseme omadustele saad siin kolm lisavaluutaga kontot, valuutavahetustasu on 2,39% ning aastapäeva punkte antakse lausa 20 000.
  5. Teemant – see on kõige kõrgem ja prestiižsem tase Netelleri VIP programmis. Kõikide Plaatina taseme preemiatele lisaks saad siin tasemel 50 000 aastapäeva punkti ning valuutavahetustasu on vaid 1,29%.

Netelleri kaudu saab makseid teha järgmistes kasiinodes:

Neteller on maksevahendina saadaval kaheksas Eesti online-kasiinos: