Mastercard sissemakse
Kas Mastercardi tasub kasutada?
MasterCard krediitkaarti saad kasutada enamikus Eesti online-kasiinodest, kuid mitte kõigis ei saa sellele kaardile väljamakset teha. Soovitav oleks enne välja uurida ka see, kas kasiino toetab ainult krediitkaarte või saab ka deebetkaardi kaudu makseid teha. Sissemakse tegemine on lihtne ja mugav, kuid väljamakse võtab teiste maksevahenditega võrreldes pisut kauem aega.
Maksete kiirus
Vahendustasu puudumine
Kasutamise võimalus kasiinodes
Jah, sest:
Sissemakse sooritamine krediitkaardiga on lihtne, kiire ja turvaline
MasterCard on populaarne maksevahend ning sellele tehtud kasiino väljamakse raha saab kasutada üle maailma
Enne kasutamist mõtle:
Väljamakse laekumine võtab teiste meetoditega võrreldes kauem aega
Kasiino ei pruugi aktsepteerida kõiki MasterCardi tüüpe
Olenevalt kaardi väljastanud finantsasutusest (või selle riigist) võidakse maksete pealt arvestada tasu
3.9

MasterCard maksevahendi kui sellisena kindlasti väga palju tutvustamist ei vaja – usume, et suuremal osal inimestest leidub rahakotis kas üks või lausa paar MasterCard krediit- või deebetkaarti. Kaart on maksevahendina maailma üks populaarsematest ning on seega aktsepteeritud enamikus kohtadest, kus kaardimaksed üldse võimalikud on. Siinkohal räägime nii internetiostukohtadest kui loomulikult ka füüsilistest poodidest, toidukohtadest, meelelahutusasutustest jne. Seda silmas pidades ei saa loomulikult ka internetikasiinod MasterCardi mitte kasutada ning seega on MasterCardiga võimalik makseid teha enamikku maailma online-kasiinodesse. Pane tähele aga vaid seda, kas Sinu valitud kasiino aktsepteerib nii deebet- kui krediitkaarte või ainult krediitkaarte.

Kõikides Eesti Maksu- ja Tolliameti litsentsiga kasiinodes peale Chanz kasiino on võimalik MasterCardi kasutada.

Sissemaksed MasterCardilt kasiinokontole

MasterCardi kaudu saab sissemakseid teha kõikidele Eesti litsentsiga kasiinode kontodele (peale ühe: Chanz). See maksevahend on saadaval aga ka suuremas osas muus maailmas olevatest online-kasiinodest. Pea meeles, et sissemakset saad teha vaid Sinu nimel oleva MasterCardiga. Kuna tegemist on krediitkaardiga ning mõnel juhul võib kaardil olla ka rohkem kui üks kasutaja (näiteks abielupaaridel ühine konto/kaart), siis internetikasiinode puhul mingeid mööndusi ei tehta. Kui kaart ei ole Sinu nimel, siis ära sellega sissemakseid tee.

Oma MasterCardiga sissemakse tegemine on aga sama lihtne ja kiire kui muude makseviiside puhul:

  1. Klikka kasiinos nupul “Sissemakse” ja valikute hulgast vali MasterCardi ikoon.
  2. Sisesta oma kaardi andmed, kontrolli üle ja kinnita.
  3. Kui oled liitnud oma kaardi 3D-Secure süsteemiga, siis sisesta kindlasti MasterCard Securecode ja lõpeta makse.
  4. Sissemakse jõuab Sinu kasiinokontole koheselt.

Väljamaksed kasiinokontolt MasterCardile

NB! Väljamakse MasterCardile
NB! Väljamakse MasterCardile

Kui oled peamiselt MasterCardi kasutaja, kontrolli üle, kas Sinu MasterCard Sinu kasiino kontolt tehtavaid väljamakseid vastu võtab. Mõnel juhul võib olla, et MasterCardi saad kasutada küll sissemakseks, kuid väljamakset kaardile teha ei saa ning sellisel juhul tuleb väljamakse teha hoopis pangakontole (mis on ka loomulikult Sinu nimel). Selline korraldus on näiteks Betsafe kasiinos, kuid seda võib ette tulla ka teistes netikasiinodes.

Kui Sinu online-kasiino MasterCard-väljamakseid aga lubab, siis võta see teekond ette nagu muude maksevahendite puhul – kui kasutasid seda MasterCardi varasemalt sissemakseks, siis ei ole vaja isegi kaardi andmeid uuesti sisestada. Vali kaart nimekirjast, sisesta väljamakse summa ja kinnita! Krediitkaardi väljamaksete puhul kasiinodest on aga näiteks pangalinkide ja e-rahakottide kasutamise kõrval miinuseks see, et maksete laekumise ajad on aeglasemad. Olenevalt kasiinost ning ka nende enda poolsest maksete töötlemise ajast võivad MasterCardi väljamaksed Sinu kaardini jõuda 3-5, vahel ka kuni 7 või lausa 10 tööpäeva jooksul.

MasterCardi kasutamisel on mitmeid võimalusi

Nagu eelnevalt mainitud, siis mitmes kohas võidakse MasterCardi puhul aktsepteerida nii deebet- kui krediitkaarte, kuid krediitkaartide puhul võib olla mitmeid erivõimalusi. Kõige kasutatavam on loomulikult lihtne plastik-krediitkaart, mille oleme saanud oma panga kaudu ja nagu oleme harjunud nägema. Lisaks sellele pakub MasterCard oma teenust ka muudele finantsinstitutsioonidele nagu näiteks Skrill ja Neteller, mille kaudu on võimalik tellida kas samuti plastikkaart või kasutada hoopis virtuaalkaarti. Virtuaal-MasterCard on samade makseomadustega (kaardi number, kehtivusaeg, turvakood), kuid ainsa vahega selles osas, et puudub füüsiline keha ehk kaart ise.

Nendele lisaks on olemas ka MasterCard kinkekaardid. Nagu kinkekaart ikka, saab ka sellele raha peale laadida ning kingi saajale edasi anda. Kinkekaart toimib täpselt samamoodi nagu tavaline MasterCard plastik-deebetkaart, seega pane tähele, et kui Sinu netikasiino deebetkaardimakseid ei luba, siis kahjuks ei saa ka MasterCardi kinkekaarti kasutada.

MasterCardi kaudu saab makseid teha järgmistes kasiinodes:

MasterCard on maksevahendina saadaval üheksas Eesti online-kasiinos: