4.8
Lõppskoor
Live-kasiino boonus TonyBetis
KOKKUVÕTE
TonyBet kasiino pakub Eestis üsna ainulaadset live-kasiino boonust. Nagu boonuse nimigi ütleb, kehtib sellega saadud boonusraha vaid live kasiinos. Boonust saad soovi korral võtta mitu korda. Selle pakkumise raames kahekordistatakse kuni 500-eurosed sissemaksed.
Väga hea
Eesti online kasiinode seas tõeliselt ainulaadne pakkumine
Boonuskoodi saad kasutada mitu korda
Mitte nii hea
Pakkumine ei kehti Skrilli ja Netelleri sissemaksete puhul.

Tonybet kasiino

TonyBet kasiino pakub Eestis üsna ainulaadset live-kasiino boonust. Nagu boonuse nimigi ütleb, kehtib sellega saadud boonusraha vaid live kasiinos. Boonust saad soovi korral võtta mitu korda. Selle pakkumise raames kahekordistatakse kuni 500-eurosed sissemaksed.

KAMPAANIA TINGIMUSED

  • See pakkumine kehtib nii uutele kui olemasolevatele TonyBeti klientidele, kes teevad sissemakse live-kasiino boonuse koodiga BOOST500. Maksimaalne boonuse summa on 500 eurot ja minimaalne 10 eurot. Minimaalne deposiit on €/£10.
  • Boonus kantakse Sinu TonyBeti kontole kohe pärast BOOST500 boonuskoodiga sissemakse tegemist. Kindlasti pea aga meeles, et selle boonuspakkumise kasutamiseks ei saa sissemakseid teha Skrilli ega Netelleri kaudu.
  • Boonus tuleb 30 päeva jooksul 35 korda läbi mängida enne kui raha (sissemakset, boonusraha ja/või võimalikke võite) võib kasutada teistes TonyBeti pakutavates mängudes või välja võtta. Boonuse täitmise seisu saad jälgida oma TonyBeti konto lehel Minu konto > Boonus.
  • Enne, kui kiirustad sissemakset tegema, veendu, et Su TonyBeti kontol pole mõne teise pakkumisega seotud kasutamata boonusraha. Korraga tohib Sul TonyBetis olla vaid üks aktiivne boonus,

Enne boonuse läbimängunõude täitmist tohid Sa live-kasiinos teha vaid 10 eurost väiksemaid panuseid.

POSITIIVSED JA NEGATIIVSED ASPEKTID

See on Eesti online kasiinode seas tõeliselt ainulaadne pakkumine – boonusraha saab kasutada vaid live-kasiinos
Boonuskoodi saad kasutada mitu korda
Pakkumine ei kehti Skrilli ja Netelleri sissemaksete puhul.

HINNANG

4.9

HINNANGU SELGITUS

See on Eesti online kasiinode seas tõeliselt ainulaadne pakkumine. Ükski teine kasiino live-kasiino boonust ei paku. Sageli on teistes kasiinodes teatud määral piiratud ka live-kasiino mängude mängimine boonusetingimuste täitmiseks. Rõõmustav on ka see, et boonust saab kasutada korduvalt. Maksimumhinde välistab aga maksevõimaluste piiratus.

KLIENDITUGI

Kõik kampaania kohta tekkivad küsimused esita TonyBeti klienditoele. Klienditugi töötab iga päev kell 9-21 ja vastab küsimustele nii telefoni ja e-posti teel kui ka elava vestluse vormis.

Telefon: +44 2037 690147

E-post: info@tonybet.ee