Kuidas teha sissemakse?

Sissemakse peaks veebikasiinodes olema üks lihtsamatest toimingutest, sest keegi ei soovi, et makse tegemiseks kuluks liiga palju aega ja närve ning kasiinod teavad, et lihtsad ja loogilised maksed on nende A ja O. Sissemakse nupu peaksid leidma suurelt kohe kui oled veebikasiinosse sisse loginud ning see võiks nähtaval olla ka igal lehel. Järgi hoolikalt kõiki samme makse sooritamisel.

Erinevates online kasiinodes võivad pakutavad sissemakse meetodid olla mõnevõrra erinevad. Kõik Eesti online kasiinod võimaldavad sissemakseid teha pangaülekannete ja krediitkaartidega, osades online kasiinodes saab lisaks makseid sooritada ka erinevate e-rahakottide kaudu (nt. Neteller, Skrill või paysafecard).

Kuidas teha väljamakse?

 

Raha väljavõtmiseks logi sisse oma kontole sisse ning peaksid vastava nupukese/lahtri/lingi leidma sissemaksevõimaluste lähedalt. Pea meeles, et üldjuhul tuleb väljamakse sooritamiseks kasutada samalaadset makseviisi, kui sissemakse tegemisel. Erandiks on see, kui sissemakse sooritamiseks kasutatud meetod on kontol mingil põhjusel blokeeritud. Sisesta summa, mille soovid välja võtta ja kinnita valik. Olenevalt veebikasiinost võivad maksed olla automaatsed, mis tähendab, et need kinnitatakse koheselt ning seejärel laekuvad need märgitud aja jooksul. Kui tegemist on aga manuaalsete väljamaksetega, siis peaksid arvestama lisaks veel ka kinnitamiseks kuluva märgitud ajaga (üldiselt kuni 12, 24 või 48 tundi).

Mis on IBAN ja Swift ja kust ma need leian?

IBAN on rahvusvaheline pangakontonumber ja SWIFT-kood on Sinu panga rahvusvaheline kood. Mõlemad hõlbustavad rahvusvahelisi pangatehinguid. Need numbrid võivad kirjas olla Sinu pangakonto väljavõttel ja e-pangas jaotises „Pank”, „Sätted” väljadel „Konto nr, nimetus, IBAN”. Kui Sul ei õnnestu seda teavet leida, võta ühendust oma pangaga ja palu abi. Kasiino Sind selles osas abistada kahjuks ei saa.

Mis on CVC2/CVV kood?

CVC2 või CVV kood on Sinu krediitkaardi tagaküljel olev kolmenumbriline turvakood. Üldjuhul leiad selle allkirjariba lõpust.

Mis on tööpäev/pangapäev?

Tööpäeva all peetakse silmas nädalapäevi esmaspäevast reedeni. Tööpäevade/pangapäevade alla ei kuulu nädalavahetused ega riiklikud pühad. Seda tasub silmas pidada eriti väljamaksete puhul, kui laekumise aja juurde on märgitud näiteks 1-3 päeva. Kui taotlesid väljamakse reede pärastlõunal, siis võib makse Sinuni jõuda hiljemalt järgmise nädala kolmapäeval.

Miks mu väljamakse tühistati?

Põhjuseid väljamakse katkestamiseks võib olla mitmeid, kuid kõige tavalisemad neist on:

  1. Sa ei ole sissemakset täielikult läbi mänginud. Üldiselt tuleb reeglite ja tingimuste kohaselt sissemakstud summa enne väljamakse sooritamist selle vähemalt ühekordses ulatuses kasiinosaidil läbi mängida.
  2. Väljamakse on taotletud valele maksevahendile. Turvalisuse huvides palutakse klientidel kasutada väljamakseks sama maksevahendit, mida kasutati sissemakse tegemisel. See tähendab, et Sul võidakse väljamakse taotleda viimati kasutatud meetodile.
  3. Väljamakse on taotletud pangakontole/maksevahendile, mis ei ole Sinu nimel.
  4. Sul on palutud isikutuvastuseks dokumente esitada. Kui enne väljamakse taotlemist või selle ajal on kasiino palunud Sul dokumente saata, siis üldjuhul nad väljamakset enne ei kinnita, kui dokumendid saadetud on.
  5. Sinu kontol viiakse läbi standardne turvakontroll.

Kui Sa ei saa päris täpselt aru, mis võiks olla põhjuseks, et Sinu väljamakse katkestatud on, võta julgelt oma veebikasiino klienditoega ühendust ja küsi järgi!

Kas ma näen oma varasemaid sisse- ja väljamakseid?

Jah! Kõik online kasiinod võimaldavad kasutajatel jälgida sooritatud sisse- ja väljamaksete ajalugu.

Kas väljamaksete ja sissemakse suurus on piiratud?

Jah. Tavaliselt on sissemaksetele ja väljamaksetele seatud nii päeva-, nädala- kui ka kuulimiidid. Täpse info limiitide kohta leiad oma online kasiino maksete lehelt. Limiidid võivad olla erinevate makseviiside puhul erinevad.