Konto avamine Unibet online-kasiinos

LÜHIJUHEND KONTO AVAMISEKS UNIBETI ONLINE-KASIINOS

Loe ülevaadet!LOE ÜLEVAADET!

Enne kui otsustad, kas liituda Unibeti online-kasiinoga või mitte, loe kindlasti läbi meie saidil avaldatud Unibet online-kasiino ülevaade, kust saad põhjalikku teavet kasiino funktsionaalsuste, boonuspakkumiste ning eeliste ja puuduste kohta.

KUIDAS AVADA KONTO UNIBETI ONLINE-KASIINOS?

  1. Ava Unibet online-kasiino veebileht, klõpsates sellel lingil.
  2. Unibeti kasiinoga liitumiseks tuleb klõpsata kasiino avalehel nuppu “Registreeru“.

3. Seejärel kuvatakse allnäidatud registreerumisankeet, kuhu pead esmalt sisestama oma eesnime, perekonnanime ja meiliaadressi ning muud isikuandmed.

4. Kui see on tehtud, klõpsa nuppu “Jätka“. 

5. Nüüd kuvatakse registreerumisankeedi teine osa. Siin tuleb sisestada aadress, koos linna- ja tänavanime ning postiindeksiga. Samuti pead siin sisestama oma mobiiltelefoni numbri.

6. Järgmises aknas saad valida soovitud kasutajanime ning parooli. Vali kindlasti turvaline parool, mis ei sisalda Sinu nime, sünnikuupäeva ega muid isikuandmeid. Samuti pead siin määrama turvaküsimuse, mis esitatakse siis, kui peaksid parooli unustama. Ning loomulikult ka turvaküsimuse vastuse. Kui kõik see on tehtud, vajuta jälle nuppu “Jätka“.

7. Nüüd ongi põhimõtteliselt registreerumisprotsess läbitud, aga selleks, et saaksite probleemideta mängima hakata, soovitame kindlasti kohe ka oma konto kinnitada. Konto kinnitamise juhised saadetakse teie e-posti aadressile kohe, kui olete registreerumisankeedi täitnud.

8.Registreerumise lõpus kuvatakse teile sissemakse tegemise aken ning soovi korral saate kohe sissemakse teha ja mängima asuda.

Enne kui mängimisega alustate, lugege aga kindlasti ka meie lehel olevat Unibeti online-kasiino ülevaadet, kust leiate põhjalike kasiino funktsionaalsuste ja pakutavate boonuste ning kampaaniate kirjeldused.

Kindlasti soovime, et teeksite kõik oma otsused kasiinomängudes (ja ka igal pool mujal) alati läbimõeldult ja teadlikult. Seepärast soovitame teil kindlasti enne sissemakse tegemist ja mängima asumist tutvuda põhjalikult ka Unibeti kõigi kasutustingimustega.

Kui teil jääb kas või mõni väike detail segaseks, pöörduge kindlasti Unibeti kasutajatoe poole, kes annab hea meelega kõigile teie küsimustele vastused.

Head mänguõnne ja toredaid elamusi!

Kas Sul tekkis küsimusi?KAS SUL TEKKIS KÜSIMUSI?

Kui Sul tekkis registreerumise käigus probleeme või takistusi, võta palun ühendust Unibeti kasiino kasutajatoega elava vestluse vormis või meiliaadressil [email protected]

Kui oled edukalt Unibet online-kasiinoga liitunud, külasta jätkuvalt ka meie saiti, sest siit leiad alati värsked ülevaated kõigi Eesti online-kasiinode võimaluste, funktsionaalsuste, eeliste-puuduste ja värskete boonuspakkumiste kohta.

Soovitame kõigil oma klientidel mängida vastutustundlikult ja pidada meeles, et kasiinomängud on mõeldud eelkõige meelelahutuseks. Me ei soovita kasutada kasiinos mängimist sissetuleku teenimise allikana. Kui tunned, et mängud ei paku enam lõbu ja Sul tekivad sõltuvuslikud nähud, soovitame otsida professionaalset abi.