Konto avamine TonyBet online-kasiinos

LÜHIJUHEND KONTO AVAMISEKS TONYBETI ONLINE-KASIINOS

Loe ülevaadet!LOE ÜLEVAADET!

Enne kui otsustad, kas liituda TonyBet online-kasiinoga või mitte, loe kindlasti läbi meie saidil avaldatud TonyBet online-kasiino ülevaade, kust saad põhjalikku teavet kasiino funktsionaalsuste, boonuspakkumiste ning eeliste ja puuduste kohta.

KUIDAS AVADA KONTO TONYBET ONLINE-KASIINOS?

  1. Ava TonyBet online-kasiino veebileht, klõpsates sellel lingil.
  2. TonyBeti Casinoga liitumiseks tuleb klõpsata kasiino avalehel nuppu “Registreeri“.

3. Seejärel kuvatakse ankeet, mis konto registreerimiseks täita tuleb. Sisesta sinna kindlasti korrektselt kõik nõutud isikuandmed. Registreerumisankeedi kõrval leiad ka lingi esimese boonuspakkumisega seotud info juurde.

4. Kui oled registreerumisankeedi edukalt täitnud kuvatakse kinnitusleht ja Sinu meiliaadressile saadetakse kinnitusteade.

5. Nüüd pead avama oma postkasti ja klõpsama kinnituskirjas olevat nuppu “Activate” või sisestama kinnituskirjas näidatud koodi ülalnäidatud vormi vastavale väljale. Kui Sa kinnituskirja kohe ei näe, kontrolli kindlasti ka oma rämpsposti kausta

6. Seejärel kuvatakse teade, et mängimise jätkamiseks pead 30 päeva jooksul tõestama oma isikusamasuse, pangakonto numbri ja elukoha aadressi. Soovi korral saad selle toimingu esialgu ka vahele jätta ja vajutada lihtsalt nuppu “Registreerimise lõpp“.

Nüüd saadki soovi korral kohe esimese sissemakse teha ja mängimist alustada. Enne kui mängimist alustad, tutvu kindlasti kõigi tingimustega.

Et mängurõõmu veelgi suurendada, loe enne alustamist ka meie põhjalikku ülevaadet TonyBeti kasiinost ja selle kasiino viimastest kampaaniatest ja boonuspakkumistest. Meie saiti külastades ei jää Sul kunagi ükski pakkumine kasutamata.

Kas Sul tekkis küsimusi?KAS SUL TEKKIS KÜSIMUSI?

Kui Sul tekkis registreerumise käigus probleeme või takistusi, võta palun ühendust TonyBeti kasiino kasutajatoega elava vestluse vormis, telefoni teel või meiliaadressil [email protected]. TonyBeti kasutajatugi töötab ööpäevaringselt.

Kui oled edukalt TonyBeti online-kasiinoga liitunud, külasta jätkuvalt ka meie saiti, sest siit leiad alati värsked ülevaated kõigi Eesti online-kasiinode võimaluste, funktsionaalsuste, eeliste-puuduste ja värskete boonuspakkumiste kohta.

Soovitame kõigil oma klientidel mängida vastutustundlikult ja pidada meeles, et kasiinomängud on mõeldud eelkõige meelelahutuseks. Me ei soovita kasutada kasiinos mängimist sissetuleku teenimise allikana. Kui tunned, et mängud ei paku enam lõbu ja Sul tekivad sõltuvuslikud nähud, soovitame otsida professionaalset abi.