Lühijuhend konto avamiseks Pafi online-kasiinos

Loe ülevaadet!
Loe ülevaadet!

Enne kui otsustad, kas saada PAF-i online-kasiino liikmeks või mitte, loe läbi meie saidil avaldatud põhjalik PAF online-kasiino ülevaade, kust leiad detailset teavet PAF kasiino funktsionaalsuste, boonuspakkumiste ning eeliste ja puuduste kohta.

KUIDAS AVADA KONTO PAF ONLINE-KASIINOS?

  1. Ava Paf online-kasiino veebileht, klõpsates sellel lingil.
  2. Paf kasiinoga liitumiseks tuleb klõpsata kasiino avalehel nuppu “Loo omale kasutajakonto“.Paf Eesti kasiino
  3. Seejärel avatakse leht, kus tuleb sisestada oma isikuandmed ja meiliaadress ning määrata parool ja soovi korral ka nädalane sissemaksete limiit.Kui Sa ei soovi kohe sissemakselimiiti määrata, võid ka teha „linnukese“ lahtrisse „Ma seadistaksin oma limiite hiljem“ ja jätta selle lahtri vahele.Lisaks pead „linnukesega“ kinnitama ka seda, et oled tutvunud PAF-i kasutajatingimustega. Kuigi seda keegi otseselt ei nõua ega kontrolli, soovitame Sul siiski enne selle „linnukese“ tegemist tingimustega vähemalt põgusalt tutvuda.Kui kõik nõutud andmed on sisestatud, klõpsa nupul VALMIS.Paf online-kasiino
  4. Seejärel kuvatakse Sulle teade, et Sinu meiliaadressile saadeti kinnituskiri. Registreerumise lõpetamiseks tuleb klõpsata selles kinnituskirjas oleval lingil.Paf-kasiino
  5. Kinnituskiri näeb välja selline:Paf-kasiino
  6. Eriti positiivne PAF-i puhul on see, et pärast kinnituslingile klõpsamist kuvatakse Sulle kohe aken, kus saad valida endale meelepäraseima tervituskingituse.PAF online-kasiinoKahjuks pole küll ühegi pakkumise näol tegu ilma sissemakseta boonusega, aga tervitusboonuste automaatne pakkumine on sellegipoolest väga meeldiv.Kui oled endale meelepäraseima tervituskingituse välja valinud, saadki kohe teha sissemakse ja alustada mängimist.Enne konto loomist ja mängimise alustamist tutvu kindlasti ka meie saidil avaldatud kasiinoülevaadetega ja boonuspakkumiste kirjeldustega.Edu ja lõbusat mängimist!
Kas Sul tekkis küsimusi?
Kas Sul tekkis küsimusi?

Kui Sul tekkis registreerumise käigus probleeme või takistusi, võta palun ühendust PAF-i kasutajatoega elava vestluse vormis, telefonil 800 0100 390 või meiliaadressil [email protected]. PAF-i kasutajatugi töötab tööpäeviti iga päev kella 10st 18ni.

Kui oled edukalt PAFi online-kasiinoga liitunud, külasta jätkuvalt ka meie saiti, sest siit leiad alati värsked ülevaated kõigi Eesti online-kasiinode võimaluste, funktsionaalsuste, eeliste-puuduste ja värskete boonuspakkumiste kohta.