Konto avamine Optibet online-kasiinos

LÜHIJUHEND KONTO AVAMISEKS OPTIBETI ONLINE-KASIINOS

Loe ülevaadet!LOE ÜLEVAADET!

Enne kui liitud (või otsustad mitte liituda) Optibeti online-kasiinoga, loe kindlasti läbi meie saidil avaldatud Optibeti online-kasiino ülevaade, kust saad üksikasjalikku infot selle kasiino funktsionaalsuste, boonuspakkumiste ning eeliste ja puuduste kohta.

KUIDAS AVADA KONTO OPTIBET ONLINE-KASIINOS?

  1. Ava Optibet online-kasiino veebileht, klõpsates sellel lingil.
  2. Optibeti kasiinoga liitumiseks tuleb klõpsata kasiino avalehel nuppu “Registreeru nüüd“.
Optibet Eesti veebikasiino

3. Seejärel kuvatakse registreerimisankeet, millel pead täitma oma isikuandmed, aadressi ja e-posti aadressi. Samuti pead valima kasutajanime ja määrama parooli ning turvaküsimuse, mida küsitakse Sult juhul, kui peaksid oma parooli unustama. Lisaks on Sul soovi korral võimalik kohe seada endale sissemaksete nädala- ja/või kuulimiidid.Kui kõik väljad on täidetud, kontrolli veelkord üle, et sisestatud andmed oleksid täpsed ja seejärel klõpsa nuppu “Loo konto“.

Optibet kasiino registreerimine

4. Seejärel logitakse Sind Sinu uuele kontole sisse ja võidki kohe teha sissemakse ja mängima asuda.

5. Enne mängimise alustamist soovitame Sul aga kindlasti lugeda hoolega läbi Optibeti saadetav registreerumist kinnitav e-kiri. Sellest leiad olulist infot konto kasutamise kohta ning teavet värskeimatest boonuspakkumistest.
Optibet nõuab uutelt kasutajatelt konto kinnitamist küll alles sel hetkel, kui nad hakkavad taotlema oma esimest väljamakset, aga soovitame tuvastusprotsessi siiski varem läbida, et hilisemaid sekeldusi ja viivitusi vältida.

6. Tuvastusprotsessi lõpule viimiseks pead saatma Optibetile foto oma isikut tõendava dokumendi mõlemast küljest. Pärast seda valideeritakse Sinu konto 24 tunni jooksul.Edu ja lõbusat mängimist!

Kas Sul tekkis küsimusi?KAS SUL TEKKIS KÜSIMUSI?

Kui Sul tekkis registreerumise käigus probleeme või takistusi, võta palun ühendust Optibeti kasutajatoega elava vestluse vormis, telefonil +372 614 0033 või meiliaadressil [email protected]. Optibeti kasutajatugi töötab tööpäeviti kella 9st 18ni.

Kui oled edukalt Optibeti online-kasiinoga liitunud, külasta jätkuvalt ka meie saiti, sest siit leiad alati värsked ülevaated kõigi Eesti online-kasiinode võimaluste, funktsionaalsuste, eeliste-puuduste ja värskete boonuspakkumiste kohta.

Soovitame kõigil oma klientidel mängida vastutustundlikult ja pidada meeles, et kasiinomängud on mõeldud eelkõige meelelahutuseks. Me ei soovita kasutada kasiinos mängimist sissetuleku teenimise allikana. Kui tunned, et mängud ei paku enam lõbu ja Sul tekivad sõltuvuslikud nähud, soovitame otsida professionaalset abi.