Konto avamine OlyBet online-kasiinos

LÜHIJUHEND KONTO AVAMISEKS OLYBETI ONLINE-KASIINOS

Enne kui liitud (või otsustad mitte liituda) OlyBeti online-kasiinoga, loe kindlasti läbi meie saidil avaldatud OlyBet online-kasiino ülevaade, kust saad põhjalikku teavet kasiino funktsionaalsuste, boonuspakkumiste ning eeliste ja puuduste kohta.

KUIDAS AVADA KONTO OLYBET ONLINE-KASIINOS?

  1. Ava OlyBet online-kasiino veebileht, klõpsates sellel lingil.
  2. OlyBeti kasiinoga liitumiseks tuleb klõpsata kasiino avalehel nuppu “Loo Konto“.

3. Nüüd kuvatakse Sulle ankeet, kuhu pead sisestama oma e-posti aadressi, parooli ja sünniaja. Samuti saad sellelt lehelt lugeda läbi Olybeti reeglid ja tingimused ning nendega nõustumisel teha linnukese vastavasse kastikesse.
Täida ankeet ja klõpsa nupul “Registreeri“.


Seejärel saad kinnitussõnumi, milles mainitakse e-mailile saadetud kinnituskirja.

4 .Logi sisse oma meilikontole, leia vastav kiri ja klõpsa selles olevale aktiveerimisnupule. Kiri näeb välja selline:

5. Kui klõpsad nuppu “Aktiveeri konto”, suunab OlyBet Sind edasi oma saidile, kus saad registreerumist jätkata. Täiendaval ankeedil tuleb märkida ära oma nimi, isikukood, täpne aadress ja telefoninumber. Soovi korral võid määrata ka kohe oma konto kaotuslimiidi. Vajutades nupule “Kinnita“, oledki OlyBetis konto avanud.


Edu ja lõbusat mängimist!

Kas Sul tekkis küsimusi?

Kui Sul tekkis registreerumise käigus probleeme või takistusi, võta palun ühendust OlyBeti kasiino kasutajatoega elava vestluse vormis või meiliaadressil [email protected]. OlyBeti kasutajatugi töötab iga päev kell 8.00 – 2.00

Kui oled edukalt OlyBeti online-kasiinoga liitunud, külasta jätkuvalt ka meie saiti, sest siit leiad alati värsked ülevaated kõigi Eesti online-kasiinode võimaluste, funktsionaalsuste, eeliste-puuduste ja värskete boonuspakkumiste kohta.

Soovitame kõigil oma klientidel mängida vastutustundlikult ja pidada meeles, et kasiinomängud on mõeldud eelkõige meelelahutuseks. Me ei soovita kasutada kasiinos mängimist sissetuleku teenimise allikana. Kui tunned, et mängud ei paku enam lõbu ja Sul tekivad sõltuvuslikud nähud, soovitame otsida professionaalset abi.