Lühijuhend konto avamiseks OlyBeti online-kasiinos

Loe ülevaadet!
Loe ülevaadet!

Enne kui liitud (või otsustad mitte liituda) OlyBeti online-kasiinoga, loe kindlasti läbi meie saidil avaldatud OlyBet online-kasiino ülevaade, kust saad põhjalikku teavet kasiino funktsionaalsuste, boonuspakkumiste ning eeliste ja puuduste kohta.

KUIDAS AVADA KONTO OLYBET ONLINE-KASIINOS?

 1. Ava OlyBet online-kasiino veebileht, klõpsates sellel lingil.
 2. OlyBeti kasiinoga liitumiseks tuleb klõpsata kasiino avalehel nuppu “Loo Konto“.Olybet online-kasiino
 3. Nüüd kuvatakse Sulle ankeet, kuhu pead sisestama oma e-posti aadressi, parooli ja sünniaja. Samuti saad sellelt lehelt lugeda läbi Olybeti reeglid ja tingimused ning nendega nõustumisel teha linnukese vastavasse kastikesse.
  Täida ankeet ja klõpsa nupul “Registreeri“.Olybet online-kasiino
  Seejärel saad kinnitussõnumi, milles mainitakse e-mailile saadetud kinnituskirja.
 4. Logi sisse oma meilikontole, leia vastav kiri ja klõpsa selles olevale aktiveerimisnupule. Kiri näeb välja selline:
 5. Kui klõpsad nuppu “Aktiveeri konto”, suunab OlyBet Sind edasi oma saidile, kus saad registreerumist jätkata. Täiendaval ankeedil tuleb märkida ära oma nimi, isikukood, täpne aadress ja telefoninumber. Soovi korral võid määrata ka kohe oma konto kaotuslimiidi. Vajutades nupule “Kinnita“, oledki OlyBetis konto avanud.Olybet kasiino
  Edu ja lõbusat mängimist!

 

Kas Sul tekkis küsimusi?
Kas Sul tekkis küsimusi?

Kui Sul tekkis registreerumise käigus probleeme või takistusi, võta palun ühendust OlyBeti kasiino kasutajatoega elava vestluse vormis või meiliaadressil [email protected]. OlyBeti kasutajatugi töötab iga päev kell 8.00 – 2.00

Kui oled edukalt OlyBeti online-kasiinoga liitunud, külasta jätkuvalt ka meie saiti, sest siit leiad alati värsked ülevaated kõigi Eesti online-kasiinode võimaluste, funktsionaalsuste, eeliste-puuduste ja värskete boonuspakkumiste kohta.