Konto avamine KingsWin online-kasiinos

LÜHIJUHEND KONTO AVAMISEKS KINGSWINI ONLINE-KASIINOS

Loe ülevaadet!LOE ÜLEVAADET!

Enne kui otsustad, kas liituda KingsWiniga või mitte, loe kindlasti läbi meie saidil avaldatud KingsWin online-kasiino ülevaade, kust saad põhjalikku teavet kasiino funktsionaalsuste, boonuspakkumiste ning eeliste ja puuduste kohta.

KUIDAS AVADA KONTO KINGSWINI ONLINE-KASIINOS?

  1. Ava Kingswin online-kasiino veebileht, klõpsates sellel lingil.
  2. KingsWin online-kasiinos konto loomiseks klõpsa KingsWini avalehel nuppu “Sign Up“.
Kingswin Eesti kasiino

3. Pärast selle nupu vajutamist kuvatakse aken, kuhu pead sisestama oma eesnime, perekonnanime e-posti aadressi ja soovitud parooli. Kui see on tehtud, klõpsa nuppu “Continue“.

KingsWin Eesti

4. Nüüd kuvatakse teine isikuandmete aken, kus pead sisestama oma elukoha riigi- ja linnanime ning täpse aadressi ja telefoninumbri. Eesti kasutajad peavad sisestama ka isikukoodi. Lisaks peab sellel lehel linnukesega kinnitama, et oled vähemalt 21-aastane ja nõustud kasiino kasutajatingimustega.

5. Nagu alati igasuguste lepingute ja tingimuste puhul, soovitame ka siin kindlasti enne selle kinnituse andmist ka tegelikult tingimustega tutvuda. Samuti võiksid enne liitumist soovitavalt lugeda läbi ka meie lehel avaldatud värske kasiinoülevaate, kus juhime tähelepanu kõigile Kingswini kasiino tingimustele ja olulisematele aspektidele.Lisaks tingimustega nõustumisele saad sellel lehel valida ka seda, kas soovid saada oma meiliaadressile teavet Kingswini online-kasiino kampaaniate ja uudiskirjade kohta.

KingsWin konto avamine

6. Kui oled kõik väljad täitnud ja ka uudiskirjade ning reklaami ja kampaaniate kohta info saamise soovi osas otsuse teinud, klõpsa nuppu “Sign Up“.Nüüd kuvatakse ekraanil teade kinnituskirja saatmise kohta. Registreerumise lõpetamiseks pead avama oma e-maili postkasti ja klõpsama saadetud kirjas olevat kinnituslinki.

Kingswin online-kasiino

Kinnituskiri näeb välja selline:

7. Kinnitamiseks klõpsa linki “E-maili kinnitamine“. Kui Sa ei näe kinnituskirja oma postkastis, kontrolli ka rämpsposti kausta. Meie katse käigus saadetud kinnituskiri sattus just sinna. Kinnituslingile klõpsates kuvatakse Sulle inglisekeelne teade, et meiliaadress on kinnitatud ning avaneb kasiino avaleht.Saadki mängima asuda. Enne mängu alustamist mõtle kindlasti läbi oma võimalused ja mängimisel jää mõistlikkuse piiridesse. Soovime edu Kingswini kasiinomängudes!

Kas Sul tekkis küsimusi?KAS SUL TEKKIS KÜSIMUSI?

Kui Sul tekkis registreerumise käigus probleeme või takistusi, võta palun ühendust KingsWini kasutajatoega elava vestluse vormis või veebilehel oleva kontaktivormi kaudu. KingsWini kasutajatugi töötab ööpäevaringselt.

Kui oled edukalt KingsWini online-kasiinoga liitunud, külasta jätkuvalt ka meie saiti, sest siit leiad alati värsked ülevaated kõigi Eesti online-kasiinode võimaluste, funktsionaalsuste, eeliste-puuduste ja värskete boonuspakkumiste kohta.

Soovitame kõigil oma klientidel mängida vastutustundlikult ja pidada meeles, et kasiinomängud on mõeldud eelkõige meelelahutuseks. Me ei soovita kasutada kasiinos mängimist sissetuleku teenimise allikana. Kui tunned, et mängud ei paku enam lõbu ja Sul tekivad sõltuvuslikud nähud, soovitame otsida professionaalset abi.