Konto avamine GrandX online-kasiinos

LÜHIJUHEND KONTO AVAMISEKS GRANDX-I ONLINE-KASIINOS

Loe ülevaadet!LOE ÜLEVAADET!

Enne kui otsustad, kas liituda GrandX online-kasiinoga või mitte, loe kindlasti läbi meie saidil avaldatud GrandX online-kasiino ülevaade, kust saad põhjalikku teavet kasiino funktsionaalsuste, boonuspakkumiste ning eeliste ja puuduste kohta.

KUIDAS AVADA KONTO GRANDX ONLINE-KASIINOS?

  1. Ava GrandX online-kasiino veebileht, klõpsates sellel lingil.
  2. GrandX kasiinoga liitumiseks tuleb klõpsata kasiino avalehel nuppu ‘Ava konto‘.

3. Seejärel täida avanev registreerumisankeet ja klõpsa selle all olevat nuppu AVA KONTO. Ankeedil tuleb kindlasti täita kõik väljad. Kui mõni väli jääb täitmata, kuvatakse selle juures veateade (mis kahjuks on küll ingliskeelne).

4. Kui tegid kõik õigesti, kuvatakse pärast ‘Ava konto’ nupule vajutamist järgmine teade:

5. Seejärel ava oma e-postkastis saadetud kinnitusteade ja klõpsa kinnituskirjas olevale lingile (kui Sulle tundub, et pole kinnituskirja saanud, kontrolli ka rämpsposti kausta, meie katse käigus saadetud kinnituskiri sattus just sinna):

6. Nüüd kuvatakse Sulle teade, et konto on aktiveeritud ning info tervitusboonuse kohta:


Soovi korral võid kohe teha esimese sissemakse ja taotleda selle juurde ka tervitusboonust.

Kas Sul tekkis küsimusi?KAS SUL TEKKIS KÜSIMUSI?

Kui Sul tekkis registreerumise käigus probleeme või takistusi, võta palun ühendust GrandX kasiino kasutajatoega elava vestluse vormis, telefonil +372 655 6106 või meiliaadressil [email protected]. Kahjuks ei ole märgitud, mis aegadel klienditugi töötab.

Kui oled GrandX kasiino liitumisprotsessiga edukalt lõpuni jõudnud, külasta jätkuvalt ka meie saiti, sest siit leiad alati värsked ülevaated kõigi Eesti online-kasiinode võimaluste, funktsionaalsuste, eeliste-puuduste ja värskete boonuspakkumiste kohta.

Soovitame kõigil oma klientidel mängida vastutustundlikult ja pidada meeles, et kasiinomängud on mõeldud eelkõige meelelahutuseks. Me ei soovita kasutada kasiinos mängimist sissetuleku teenimise allikana. Kui tunned, et mängud ei paku enam lõbu ja Sul tekivad sõltuvuslikud nähud, soovitame otsida professionaalset abi.