Konto avamine Chanz online-kasiinos

LÜHIJUHEND KONTO AVAMISEKS CHANZI ONLINE-KASIINOS

Loe ülevaadet!LOE ÜLEVAADET!

Enne kui otsustad, kas liituda Chanziga või mitte, loe kindlasti läbi meie saidil avaldatud Chanz online-kasiino ülevaade, kust saad põhjalikku teavet kasiino funktsionaalsuste, boonuspakkumiste ning eeliste ja puuduste kohta.

KUIDAS AVADA KONTO CHANZI ONLINE-KASIINOS?

  1. Ava Chanzi online-kasiino veebileht, klõpsates sellel lingil.
  2. Chanz online-kasiinos konto loomiseks klõpsa Chanzi avalehel linki ‘Avan konto

3. Seejärel kuvatakse Sulle ankeet, kus saad valida, kuidas soovid registreeruda. Registreerumiseks on võimalik muuhulgas kasutada ka Facebooki, Google+ või Twitteri konto andmeid. Kui Sa aga nende kontode kaudu registreeruda ei soovi, võid lihtsalt täita liitumisankeedi või registreeruda ID-kaardiga.

4. Täida registreerumisankeedil kindlasti nime, meiliaadressi ja parooli väljad ning soovi korral lisa kohe ka boonuskood, mille leiad, kui klõpsad ankeedi parempoolses osas oleval lingil ‘Leia oma boonuskoodid siit‘. Seejärel (kindlasti tutvu esmalt Chanzi reeglitega ja alles seejärel) tee märge vastavasse ringikesse, et kinnitada, et oled Chanzi reeglitega tutvunud.

5. Kui tegid eelmises lõigus kõik õigesti, kuvatakse Sulle nüüd Chanzi tervitussõnum ja lühike (kolmepunktiline) kokkuvõte Chanzi võimalustest.

6. Nüüd pead vaid klõpsama lingil „Kõik hästi, läki edasi!“ ja saadki kohe sissemakse teha ja mängimist alustada.

7. Samal ajal saad oma meiliaadressile ka Chanzi kinnituskirja, kus kirjeldatakse kõiki võimalusi veidi täpsemalt ning räägitakse lisaks ka veidi boonuse võimalustest ja Chanzi lojaalsusprogrammist.

Lõbusat mänguelamust!

Kas Sul tekkis küsimusi?KAS SUL TEKKIS KÜSIMUSI?

Kui Sul tekkis registreerumise käigus probleeme või takistusi, võta palun ühendust Chanzi kasutajatoega elava vestluse vormis või meiliaadressil [email protected]. Chanzi kasutajatugi töötab ööpäevaringselt.

Kui oled edukalt Chanzi online-kasiinoga liitunud, külasta jätkuvalt ka meie saiti, sest siit leiad alati värsked ülevaated kõigi Eesti online-kasiinode võimaluste, funktsionaalsuste, eeliste-puuduste ja värskete boonuspakkumiste kohta.

Soovitame kõigil oma klientidel mängida vastutustundlikult ja pidada meeles, et kasiinomängud on mõeldud eelkõige meelelahutuseks. Me ei soovita kasutada kasiinos mängimist sissetuleku teenimise allikana. Kui tunned, et mängud ei paku enam lõbu ja Sul tekivad sõltuvuslikud nähud, soovitame otsida professionaalset abi.