Konto avamine Betsafe online-kasiinos

LÜHIJUHEND KONTO AVAMISEKS BETSAFE’I ONLINE-KASIINOS

Loe ülevaadet!LOE ÜLEVAADET!

Enne kui otsustad, kas soovid saada Betsafe’i online-kasiino liikmeks või mitte, loe kindlasti läbi meie saidil avaldatud Betsafe’i online-kasiino ülevaade, kust saad üksikasjalikku infot selle kasiino funktsionaalsuste, boonuspakkumiste ning eeliste ja puuduste kohta.

KUIDAS AVADA KONTO BETSAFE ONLINE-KASIINOS?

  1. Ava Betsafe online-kasiino veebileht, klõpsates sellel lingil.
  2. Betsafe’i kasiinoga liitumiseks tuleb klõpsata kasiino avalehel nuppu “AVA KONTO
Betsafe Eesti

3. Seejärel avaneval lehel saad valida, kas soovid registreerida meiliaadressiga, ID-kaarti kasutades või mobiili-ID-ga. Täida ankeedil isikuandmete väljad, vali salasõna ja otsusta, kas soovid saada uudiskirja. Juhime Su tähelepanu ka väikeses kirjas tekstile, mille kohaselt nõustud nuppu Ava konto klõpsates kõigi Betsafe’i kasutustingimustega. Kuigi neis tingimustes meie hinnangul mingeid ohte ega konkse peidus pole, soovitame kindlasti tingimustega enne konto avamist tutvuda. Kui oled tingimustega tutvunud klõpsa rohelist nuppu “Ava konto“.

4. Kui klõpsad pärast andmete sisestamist nupule “Ava konto“, kuvatakse Sulle tervitusaken koos infoga uutele mängijatele suunatud boonuspakkumise kohta.

5. Millegipärast puudub tervitusaknas info boonuskoodi kohta, mida nupule “Vali ja võta boonus” klõpsates küsitakse. Selleks, et boonuse kohta infot saada, otsi kasiinomängude hulgast üles mäng Wolf Cub, ava see ja kasuta ära uutele mängijatele kingitavad 20 tasuta spinni. Kindlasti ei soovita me Sul vajutada nuppu “Sissemakse ilma boonuseta”, sest nii jätad lihtsalt ennast ühest väärtuslikust võimalusest ilma.

6. Seejärel saad aktiveerida tervitusboonuse ja hakata mänge nautima.

Enne kui mängimist alustad, tutvu aga kindlasti ka meie lehel oleva kasiinoülevaatega ning boonuspakkumiste kirjeldusega. Sealt leiad teavet Betsafe’i online-kasiino mängude ja võimaluste kohta ning ülevaate saidi eelistest ja puudustest.

Kas Sul tekkis küsimusi?KAS SUL TEKKIS KÜSIMUSI?

Kui Sul tekkis registreerumise käigus probleeme või takistusi, võta palun ühendust Betsafe’i kasutajatoega elava vestluse vormis, telefonil 800 0100 511 või meiliaadressil [email protected]. Betsafe’i kasutajatugi töötab tööpäeviti kella 10st 23ni ning nädalavahetustel kell 12.00-21.00.

Kui oled edukalt Betsafe’i online-kasiinoga liitunud, külasta jätkuvalt ka meie saiti, sest siit leiad alati värsked ülevaated kõigi Eesti online-kasiinode võimaluste, funktsionaalsuste, eeliste-puuduste ja värskete boonuspakkumiste kohta.

Soovitame kõigil oma klientidel mängida vastutustundlikult ja pidada meeles, et kasiinomängud on mõeldud eelkõige meelelahutuseks. Me ei soovita kasutada kasiinos mängimist sissetuleku teenimise allikana. Kui tunned, et mängud ei paku enam lõbu ja Sul tekivad sõltuvuslikud nähud, soovitame otsida professionaalset abi.