KingsWini ja Kasiino.com eksklusiivne diil!
Kokkuvõte
Avades oma KingsWini konto kasiino.com kaudu ja sisestades esimese sissemakse tegemisel boonuskoodi “kasiino”, annab KingsWin Sulle tavapakkumisele veel 10 tasuta spinni juurde. See tähendab 100% kuni 100 € boonust ja kokku 65 tasuta keerutust!
Väga hea
Kasiino.com kaudu saate pakkumisele veel lisaväärtust
Tervitusboonuse summa on üsna suur
Mitme boonuse ja hulga tasuta spinnidega saab mänge hästi tundma õppida
Mitte nii hea
Erinevad mängud lähevad arvesse erineva koefitsiendiga
Kõrged läbimängimistingimused

KingsWin kasiinol ja Kasiino.com-il on eksklusiivne kokkulepe, mis annab Sulle kui esmaliitujatele Sinu esimsele sissemaksele rohkem väärtust kui seda saavad tavaliitujad.

KingsWin online-kasiino

Kasuta spetsiaalset boonuskoodi “kasiino”, kui hakkad oma kõige esimest sissemakset tegema, et osa saada eksklusiivpakkumisest, kus 55 tasuta spinni asmel antakse Sulle lausa 10 tükki rohkem – 65 tasuta spinni! Loomulikult saad kasutada ka sissemakseboonust ja ülejäänud tavapakkumisi.

Kampaania alused

  • Tehes kõige esimese sissemakse suurusees vähemalt 20 € KingsWini kontole ja sisestades boonuskoodi: kasiino, kahekordistatakse sissemakse kuni 100 euro/300 mBTC ulatuses ning lisaks saad 65 tasuta spinni.
  • 2. sissemaksele saad juurde 50% boonust (kuni 50 eurot/100 mBTC)
  • 3. sissemaksega saad boonust 25% (kuni 250 eurot/200mBTC)
  • 4. sissemakse koguni kolmekordistatakse (boonuse kogusumma on siiski vaid kuni 55 eurot/100 mBTC)
  • 5. sissemakse boonus on jälle 100% kuni 100 euro/300 mBTC ulatuses ning juurde antakse 100 tasuta keerutust.
  • Iga boonuse aktiveerimiseks tuleb teha eraldi vähemalt 20 euro suurune sissemakse.
  • Kõik saadud boonused (k.a tasuta spinnidest tulenevad võidud) tuleb läbi mängida boonussumma 40-kordses ulatuses.
  • Pea meeles, et läbimängimisel võib ühe panuse summa olla maksimaalselt 5 eurot.
  • Kui Sa ei täida boonuse tingimusi kolmekümne päeva jooksul, siis boonusraha aegub.

Kampaania raames eurodes pakutav boonus on üsna standardses suuruses. Silma torkab eelkõige teise ja neljanda sissemakse suhteliselt madal limiit. Kuigi 4. sissemaksele lubatakse anda 200% boonust, on maksimaalne boonuse summa vaid 55 eurot, mis tähendab, et 200% boonust saad vaid nende sissemaksete puhul, mille suurus on kuni 27,5 eurot. Kui oled aga Bitcoinide kasutaja, siis saad KingsWinis konto avamisel osa kindlasti kõige suuremast tervitusboonusest Eestis. Tervituspakkumise väärtus on 1 Bitcoin, mille väärtus eurodes on lausa 5500!

POSITIIVSED JA NEGATIIVSED ASPEKTID

Tervitusboonustega kokku saavad uued mängijad teenida üsna suure summa boonusraha, millega automaate tundma õppida.

Enne, kui boonusraha sisaldava väljamakse saad teha, pead boonuse 40 korda läbi panustama.

Läbimängunõuete täitmisel tuleb arvestada, et erinevad mängud lähevad arvesse erineva koefitsiendiga. Slotimängude panuseid arvestatakse 100% ulatuses, aga videopokkeris ja kõigis lauamängudes tehtud panused ainult 10% ulatuses.

HINNANG:

4.5

HINNANGU SELGITUS:

Kingswini tervitusboonus on viieosaline ja suhteliselt lahkete boonuste protsendimääradega. Kõrged läbimängumäärad ja karmid sissemaksepiirangud kõrgema boonusprotsendiga maksetele muudavad pakkumise aga veidi vähem atraktiivseks. Kui otsid mängurõõmu ja lisavahendeid erinevate mängude testimiseks, on see Sulle hea võimalus. Kui kasutad bitcoine, on see Sinu jaoks samuti suurepärane võimalus saada Eesti online-kasiinode kõige kõrgem pakkumine. Märkimata ei saa aga siiski jätta ka seda, et meie kaudu registreerudes ja sissemaksel boonuskoodi “kasiino” kasutades, saad esimesele sissemaksele lisaväärtusena veel 10 tasuta spinni, seega praegau on KingsWiniga liitumine parem kui kunagi varem!

KLIENDITUGI

Kui Sul jäi selle kampaania kohta midagi ebaselgeks, võta ühendust Kingswini 24/7 klienditoega. Kliendituge pakutakse elavas vestluses (hetkel kahjuks ainult inglise keeles) ja samuti saab küsimusi saata kodulehel asuva kontaktivormi kaudu.

Telefoni teel Kingswin kasutajatuge ei paku.