3.8
Lõppskoor
Kokkuvõte
Kingswin online kasiino on pannud välja paraja boonuse kolmapäevaseks kasutuseks. Nelja promokoodi abil saad nautida tervelt 125 tasuta spinni legendaarseks muutuvas slotimängus Fire & Steel. Üldiselt on tegu väga hea kampaaniaga, sest keerutuste arv on korralik ja tingimused täiesti mõistlikud.
Väga hea
Korralik ports tasuta spinne
Keerutused populaarses slotikas
Mitte nii hea
Piiratud ainult ühe mänguga
Võitude 40-kordne läbimängimisnõue

Kingswin on kuningliku õhkkonnaga online kasiino, mis on juba veidi aega kodumaiseid kasiinosõpru peibutanud. Nende keskkond on üsna tuntud mahedate boonuste ja kampaaniate poolest, mis annavad ikka ja jälle põhjust lisaks mängudele uuesti sisse logida. Nüüd on neil kolmapäeviti saadaval uus boonuskampaania, mis lausa tõmbab ligi kopsaka spinnide kogusega. Kaasahaaravas mänguautomaadis Fire & Steel saad kasutamiseks kuni 125 tasuta spinni!

Kuidas boonust täpselt kasutada?

Boonuse kasutamine on iseenesest lihtne, ent siiski koosneb mitmest osast. Kõiki keerutusi ei anta lihtsalt ühe portsuna. Kasutamiseks tuleb järgida sellist loogikat:

  • Kõigepealt tee 20-eurone sissemakse ja kasuta boonuskoodi DOMINATE1. Seejärel antakse sulle 20 tasuta keerutust.
  • Edasi soorita sissemakse 25 euro suuruses ja lisa lahtrisse promokood DOMINATE2. Selle tegevuse eest premeeritakse 25 spinniga.
  • Kui esimesed kaks sissemakset tehtud, siis on aeg teha kolmas (30-eurone) sissemakse, kasutades koodi DOMINATE3. Antud liigutuse eest saad 30 tasuta keerutust.
  • Lõpetuseks saad maksta sisse 50 eurot. Kui lisad makse teostamise ajal boonuskoodi DOMINATE4, siis annab Kingswin online kasiino sulle tervelt 50 tasuta keerutust!

Nagu näha, siis nelja erineva etapi läbimise tulemusel saadki endale kokku kogutud lausa 125 tasuta spinni slotikas Fire & Steel: War of the Wilds. Nüüd aga on paslik üle vaadata täpsemad reeglid, mida tuleb promokampaania pakkumise edukaks kasutuseks jälgida.

Millised reeglid on boonuskampaania kasutuseks?

Arvesta, et tasuta keerutuste teenimise eesmärgil sooritatud sissemaksed tuleb enne väljamakse tegemist vähemalt ühe korra läbi mängida. Kolmapäevane kampaania on osa laiemast Kingswin boonuste süsteemist. Neile kehtib järgnev reegel: kõik pakkumised on limiteeritud ja ühe majapidamise kohta väljastatakse ainult üks boonus. Samamoodi jälgitakse telefoninumbri ja sissemakseks tehtud pangakonto unikaalsust.

Antud kampaanias saab tasuta keerutusi kasutada ainult slotimängus Fire & Steel. Ja ainult kolmapäeviti. Neid spinne ei saa vahetada keerutuste vastu üheski teises mängus. Kui võidad tasuta spinne kasutades, siis peaksid teadma, et saadud võitudele kehtib 40x läbimängimisnõue.

Kindlasti pole võimalik ühte boonuskoodi mitu korda kasutada. Kui oled kasutanud juba boonuskoodi DOMINATE1, siis saad pärast seda kasutada DOMINATE2, mitte aga esimest promokoodi uuesti. Jälgi, et sul oleks korraga aktiivne ainult üks boonus. Kingswin kasiinos pole korraga mitmete boonuste aktiivsena hoidmine lubatud.